Jump to content
Guest

Bu Fotoğraflarda "Allah" Yazıyor

Recommended Posts

Guest akrepd78

Bu görüntüler inanmayanlara ders olsun hiç bir yaratılan kendi başına olmamıştır.

Guest strong

ALLAH nekadar kötülük yapsalarda kullarına fırsatlar veriyo açık açık heryerde ALLAH yazıo ama işlerine gelmio ben biliorum

Guest cadı

nekadar guzel resımler ama anlayanlara ıbret alsınlar neler varda bız gormuyoruz 9_9

Guest Göktürk

Allah a inanmak icin bunlara gerek var mi ?..

Süphe icinde olanlar Kanit a ihtiyac duyarlar..

Hele birileri cikar da bu resimlerden bir tanesinin düzmece oldugunu kanitlarsa ne olur ?..

Hasa Allah yok mu olur ?..

Bence insanlar sekli semali yaziyi turayi birakip Iman etseler daha iyi olacak..

Guest *Psychic*

o düşünemeyen varlıklar bile Allahı böyle zikrediyor ya bizLer..

Guest laseki
Allah a inanmak icin bunlara gerek var mi ?..

Süphe icinde olanlar Kanit a ihtiyac duyarlar..

Hele birileri cikar da bu resimlerden bir tanesinin düzmece oldugunu kanitlarsa ne olur ?..

Hasa Allah yok mu olur ?..

Bence insanlar sekli semali yaziyi turayi birakip Iman etseler daha iyi olacak..

Bu olaylar oluyor, bizzat arkadaşımda görmüş bal kovanında, ama şunu diyelim dediğiniz gibi iman için bunlara ihtiyaç yoktur.

Guest smt_mrt85
Bana açıkça söylemek gerekirse bunlar ilginç gelmiyor her şeyde Allah yazabilir-yalnız Allah değil Allah(C:C)'nun diğer isimleride yazabilir hatta yazıyorda onları fark eden yok

Bana ilginç gelen doğanın yaradılışı...yer gök insanlar hayvanlar vs.Bunlarda Allah'ın imzası zaten var ama o imzayı gözle değil mantıken görmüyormuyuz. illaki gözümüzün içine batarcasına "Allah" yazması mı gerekiyor inanmamız için.Hem gördüğünüz gibi gözlede görülüyor.

evet bazılarını gözleri kör ki görmüyorlar onun için de böyle şeyler olabilir

ama benim aklıma takılan bişey hatta çok şey var

kuranda öyle bi kader inancı varki

sen onlatı iyiliğe sevketsende onalrın Alllah kalplerine mühür vurmuştur diyo

yada onun gibi yani Allah engellemiş bi kere ne yapsan dönmez dinlemezler

ama bir yadandan anlat anlarlarsa onlara faydalı deniyo

analamıyorum nasıl bi çelişki bu

Allah ın varlığından hiç bi zaman şüpem olmadı ama yapılan uygulamalar doğrumu tartışılır

eger bu yazıyı diğer arkadaşlarda görüyorsa lütfen bi cevap

islanmda olan kader inancından insanlar ben nasıl olsa kısmetim var gelir diye düşünüyo onun içinde bu kader inancı bizi tembelleştiriyo

iki kere kuranın türkçe meailini okudum ama ....

incilide okudum .... bulamadım bişey Allah var yaratıcımız şüphe götürmeyen bi gerçek bu

bazende insanlar akıl erdiremedikleri şeylere mucize diyor

bunuda insanlardan kullanlar oluyo ve kendine hoca şeyh sıfatı koyuyo sonrası malum mezhepler felan hacılık dergahlık sadece islamda değilki tüm dinlerde

birde ben şöyle birşey hissediyorum bu dünya bi rüya bu rüyadan uyanınca gerçek yaşama gececeğiz gibi sonsuz hayat deniyo

şimdi bi rüya varsayın ömrünüzün kaç sn yesini alıyo o tüyaya göre şimdi ki hayatımız sonsuz gibi....... detaylar için yazın lütfen