Jump to content
Guest

Bu Fotoğraflarda "Allah" Yazıyor

Recommended Posts

Guest eakkuyu
nerde 3 tane çizgi görseler allah yazıyor diyorlar bunlara çocuklar bile güler :)

Allah böyle tecelli etmez arkadaşlar.. Bu fotoğrafların tamamına yakını hileli.. Bunlar çocukça şeyler ve cahillik ürünü.. Allah'ın varlığına inanmam için benim bunlara ihtiyacım yok.. Allah heryerde ve sürekli olarak tecelli eder..

kusura bakmayın ama saçmalık ötesi :mad:

zemberek e ve sofiel e katılıyorum saçma , çoğu hatta hepsinin hile ürünü olduğuna inanıyorum..bir inananın inanmak için böyle şeylere ihtiyacı yok..basit oyunlar bunlar.

ALLAH nekadar kötülük yapsalarda kullarına fırsatlar veriyo açık açık heryerde ALLAH yazıo ama işlerine gelmio ben biliorum

hiç mi merak etmiyosunuz burda ki allah yazıları neden arapça?bi kere arapçanın yazılış yapısı itibariyle böyle olaylarla fazlaca karşılaşılacağı bi gerçek.böyle şeylere kafa yoranların ben aklından şüphe ederim.allah dil-ırk ayrımı yapmıyor ise neden böyle olayların sadece arapça harflerden oluştuğunu merak etmediniz mi?allah islamiyeti Hz.muhammedle insanlara bildirirken sanki aralarındaki diyalog arapçaydı da..ha bide allah neden insanlarına kendi adını gösteriyor bu şekillerle.her şeye kadir olan yaratıcı her istediğini yapabilen yaratıcının tek yaptığı bu mu ''bakın adımı yazdırıyorum'' hesabı . ya bu saçmalığı nasıl kutsal bi olay olarak görürsünüz anlamıyorum.

Guest MİRRORMASK

bilemeyiz şüpeli olabilirde olmayabilirde yorum yapmasanız iyi olur

açıkcası bu konuda çok fazla hileli resim video v.s. çıkıyor. hani bende düşünmüyor değilim neden hep arapça diye..

o kadar çok ölmüş dirilmiş mezardan çıkmış cehennemde yakılıp gelmiş v.s. senaryoları gösteriyorlar ki.. Artık ne görsek sahte gibi geliyor.

Guest kemtamin

yüce rabbım..genlerımde en kucuk huclerımde bıle allah yazdıgına,allahın ımzası olduguna ınanıyorum..yuce rabbım cok buyuksun..

Guest saykut77
açıkcası bu konuda çok fazla hileli resim video v.s. çıkıyor. hani bende düşünmüyor değilim neden hep arapça diye..

o kadar çok ölmüş dirilmiş mezardan çıkmış cehennemde yakılıp gelmiş v.s. senaryoları gösteriyorlar ki.. Artık ne görsek sahte gibi geliyor.

bunlar benim kendi elimin fotoğrafları , görünür görünmez her yerde onun imzası , gördüğüne herkes inanır asıl göremediğimizedir iman :)

DSC00138.JPG

DSC00137.JPG

DSC00136.JPG

Guest angeloves

allahım sen nelere kadirsin.sana inanmayıp sirk koşanları sen affet yarabbim.onları hayırdan ayırma....

Guest Mustehil

Resimlerde hile olduğunu düşünüyor olabilirsiniz.Belkide sebebi photoshop programıyla herşeyin yapılabiliniyor olmasıdır.Bitkilerin ALLAH'ı zikrettine inanmadık diyelim şimdide hayvanlara bakalım.Videodaki ALLAH diyen aslan ile kargadamı hileli?.İsterseniz bir izleyin daha sonra tekrar üstünde konuşuruz.

ALLAH diyen aslan

http://www.youtube.com/watch?v=iGD_2bvgQ1Y

ALLAH diyen karga

http://www.youtube.com/watch?v=jFKS8IV5UEw

Tatmin edemediyse haberlerde çıkan bulutlardaki ALLAH yazısı kabe yakınlarında..

http://www.youtube.com/watch?v=uZeaftWQxFk

İnanmak istemeyen insana mucize niteliğinde uçan yılan , yürüyen balıkta gösterseniz inanmaz.

ALLAH'a inanmak için tabiki bunlara gerek yoktur sabaha karşı günün ağırmasına tanıklık etmen o esnada öten güvercin , leylek , muhabbet kuşlarının seslerini duyman bile yeterlidir onun herşeye kadir olduğunu...

Guest mrwe
nerde 3 tane çizgi görseler allah yazıyor diyorlar bunlara çocuklar bile güler :)

sen gül bari..Allah seni yola getirsin ne diyim..yalnız arkadaşlar bal peteğinin neresine şeker dökülürse öyle yoğun bir şekil oluşuyormuş söyleyeyim.fakat arı ve bal gerçekten başlıbaşına bir mucize.arının onu nasıl yaptığını ve balın ne kadar çok faydası olduğunu hepimiz biliyoruz.