Jump to content
Guest Hadise

Pandispanya Kek..

Recommended Posts

Ayyyyy, çok korktum, nasıl yapıcam kiii, elim ayağım dolaşır benim şimdiiii :) Koyarım herşeyi orta yere, self servis arkadaş,isteyen istediğini alsın, çayları da sen dağıtıyorsun nasılsa, ben fincanla rica edeyim canım :)

be benim aklıma niye gelmedi acaba ulen yine kadının fendine denk geldik:rofl::rofl::rofl:

ayy inanmıyorum dün aslında herkesten tepki aldım diyet yapanların ayrıyeten gazabına uğradım demekki sizdede frekansları bozguna uğratmışım dün vasat bir gündü itiraf ediyorum.aslında bir haftadır elim yanık dün pansumanım bitmişti son gündü o sebeple konu açmıştım ama işte tepki aldım çorba yanmış ocak veya eliniz yanmasında:Dcana gelen mala gelsin:D

Çok büyük geçmişler olsun kardeşim. İnşallah daha iyi olur. Allah şifa versin. Tmm kardeşim ben bişey istemiyom. Sen iyi ol. Vazcaydım.:D

--- Sonraki mesaj ---

Şımartma ALACAKARANLIK ı canelif ya şimdi bunları mutfakta yer bizide hazırkekle kandırır:D

Yok şımarmaz kardeşim. Misafirlerine de kendi elleriyle hizmet eder.

Guest Hadise
Çok büyük geçmişler olsun kardeşim. İnşallah daha iyi olur. Allah şifa versin. Tmm kardeşim ben bişey istemiyom. Sen iyi ol. Vazcaydım.:D

daha ne yapacaksın canelifim ALACAKARANLIK ın herşeyini ytaptın getirdin artık laflarız orda tabi yaptıkların önümüze gelirse:D:rofl:teşekkür ederim sağolun:)

vay anam vay vay vay ya cidden anamı kaldıracam şimdi git pasta börek yap diye olan kadına olacak. zaten ne zaman böyle yapsam yine o cenabet aletten öğreniyon bunları gelip başıma ekşiyon diye parlıyo:rofl::rofl::rofl:

Yazık günah akşam akşam dokunma kadıncağıza.

Guest Hadise
389077_268762336492856_167182696650821_7-1.jpg

bak bunlara dönersiniz çok yemeyin soldakide arada kaynıyo çaktırmıyo hiç:rofl::rofl::rofl:

çok fenasın ALACAKARANLIK en hassas noktasından vuruyosun insanı .gerçektende soldaki baya baya diğerleriyle hizayı kapamış:rofl::rofl:sende cindoruğun talebesiydin herhalde:D

aşırıya kaçmadığınız sürece ağız tadıyla yenilen hiçbir yemeğin zararı yoktur. Buyrun çaylarınızı.. Bana müsaadee. Size afiyet olsun.

imagesqtbnANd9GcQJv1gYh9l6sFfsvNsOXMSe4h-1.jpg