Jump to content
seyyitmeytatarun

Birini Kendine Aşık Etmek İçin

Recommended Posts

i bir Arabi ayın 1ile 20 arası Perşembe gecesi veya Cuma namazı selayla ezan arası yapılır… önce gusül boy abdesti alınılır 2rekat hacet namazı kılınılır

33defa istiğfar

33defa tevhid

33defa salvat okunulur

Sonra 1 defa Sübhane rabbike rabbil ızzeti amma yesfun. Ve selamün alel murselın. Vel hamdü lillahi rabbil alemın

Sonra 1salavatşerife 1 fatiha okunulur bitirilir..

Sonra yiyecek veya içecek bir şeyin üzerine bu ayetler okunulur her okuyuşda üzerine üfürülür

Okuma sayısı << 666>> defadır.okuyamazsan busayıyı 313 ……defa okursun

Okumadan evveli niyet önemlidir ve güzel bir tüt sü yakmak işi hızlandırır.

bu gun arabi ayının 10 uncu günü haberiniz olsun

derin bir aşk ve sevgi ile kendisine bağlanmış olur. Denemiş tecrübe edilmiştir.

Ve alkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayni*

Yühibbunehüm ke hubbillah, vellezine ameni eşeddü hubben lillah*

Züyyine linnasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel en’ami vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu hüsnül meab*

Kiramen katibine ya’lemune ma tef-alun*

Allahümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülan bil mehabbetil kaviyyeti veşşedideti min ğayri mühletin bila ihtiyarin velev kane fihi hayran, bil aceli ve sür-ah*

bu tertip sırlar kitabından cıkarılmıştır bu eser hiçbir havas alimi bu kitabı acıklamamış ve yayınlamamıştır cahil kişilerin eline gecer insanlara olmadık şeyler yapar diye bu kitap nadir kişilerin elinde bulunulur onuda kimseyle paylaşmaz benden size bayrem hediyesi tamda tatlı ve et bayramı hadi bakalım kolay gelsin şimdiden hepinizin kurban bayramını kutlar saglıklı ve sıhhatli sevdiklerinizle nice bayramlara cıkmanızı cenabı HAKTEALA,DAN C.C niyaz ve dua ederim hepinizin bayramı kutlu olsun

dua ve nur ile kalın

dipnot: benim actıgım konuları bu form dışında benden izinsiz kim yayınlarsa hakkım helal degildir

arkadaşlar cuma günü yapılan özelliklede sela vakti yapılan uygulamalarda bi yanlışlık var.sela ile ezan arası namaz kılınmazki bu dualar nasıl veriliyor anlamıyorum.

Guest acizabd

hanefi mezhebini bilmem ama şafii mezhebinde kılınıyor

Bana bu latince yazılmış duanın tercümesini yaparmısınız?

Züyyine linnasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel en’ami vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu hüsnül meab*

Allahümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülan bil mehabbetil kaviyyeti veşşedideti min ğayri mühletin bila ihtiyarin velev kane fihi hayran, bil aceli ve sür-ah*

hacet namazı deniyo.kılınır niye kılınmasın
gökçe arabı ayının 1 ile yirmisi bizim takvımımıze gore hangı tarıhe tekabul edıyo bılgın war mı

hatırladığım kadarıyla keravet vakti deniyordu herhalde namaza 45 dakika kalana kadar kılarsın.ama zaten sela ile ezan arası 1 saat değilmi .ilk 15 dakka da kıldın kıldın.yoksa keravet vaktine girersin.o zaman kılınan namazlar olmaz.

Bana bu latince yazılmış duanın tercümesini yaparmısınız?

sayın yöneticim daha yeni gördüm yorumunuzu herzaman giremiyorum internete şu bayramdan beri dinleniyorum ac tıgım konulara bir bakayım dedım sizin yazmış oldugunuz ve sorduğunuz konuyu şimdi gördüm şu güne kadr cevaplıyamadıgım ve gormediğim için sizden üzür diler ve hakkınızı hellat etmenizi rica ediyorum ayetlerin yorumu aşagıdadır dua ve nur ile kalın

1:sevilesin ve gözetimimizde yetiştirilesin diye tarafımızdan bir sevgi bırakmıştım

2: Allah'ı sever gibi seviyorlar. İman edenler ise Allah için sevgice daha kuvvetlidirler.

3:Kadınlar, oğullar, yük yük altın ve gümüş, salma atlar, davarlar ve ekinler gibi nefsin şiddetle arzuladığı

şeyler insana süslü gösterildi. Bunlar dünya hayatının geçimliğidir. Oysa asıl varılacak güzel yer ancak

Allah’ın katındadır.

4: Hâlbuki üzerinizde muhakkak bekçiler, değerli yazıcılar vardır onlar, yapmakta olduklarınızı bilir.

buyurun sayın yöneticim acıklamaları yukarıdadır daha bu konuya yazmış oldugunuz konuya şimdi gördüm belki gec oldu amma bundan dolayı üzürlerimi kabul etin ve hakkınızı hellal etin dua ve nur ile kalın

ben tam anlayamadim konuyu:rolleyes:

1.) persembe gecesinden kasit nedir yani carsambayi persembeye mi yoksa persembeden cumaya olan gece mi?

2.) bu uygulamayi kac kere yapmak lazim? bir kere mi yoksa olana kadar her hafta mi?

3.) 666/313 kez neyi okumamiz lazim

4.) tatli birsey üzerine denmis,bu tatli seyi sevdigimiz kisiye mi yedirmemiz lazim?

(imkani olmayanlar ne yapamli bu durumda?)

5.) anladigim kadarile tütsüsüzde oluyor

Guest fudotai

bunu yapmama fırsat kalmadı, hoşlandığım kız başkasıyla konuşmaya başladı :( şansa bak ....