Jump to content
seyyitmeytatarun

Birini Kendine Aşık Etmek İçin

Recommended Posts

bu tertip sırlar kitabından cıkarılmıştır bu eser hiçbir havas alimi bu kitabı acıklamamış ve yayınlamamıştır cahil kişilerin eline gecer insanlara olmadık şeyler yapar diye bu kitap nadir kişilerin elinde bulunulur onuda kimseyle paylaşmaz .....

siz de cahil kişileri 4 gözle bekliyor olmalısınız:cool:

ben tam anlayamadim konuyu:rolleyes:

1.) persembe gecesinden kasit nedir yani carsambayi persembeye mi yoksa persembeden cumaya olan gece mi?

2.) bu uygulamayi kac kere yapmak lazim? bir kere mi yoksa olana kadar her hafta mi?

3.) 666/313 kez neyi okumamiz lazim

4.) tatli birsey üzerine denmis,bu tatli seyi sevdigimiz kisiye mi yedirmemiz lazim?

(imkani olmayanlar ne yapamli bu durumda?)

5.) anladigim kadarile tütsüsüzde oluyor

1: cumayı perşembeye bağlayan gece yani öbürüsü gün cuma olacak

2:1defa tekrarlacak hersene mübarek bir gecede tekrar edilecek okuma sayısı 666 defadır buna gücün yetmezse 333 dür

3:evet tatlı veya su veya elma tuz veya şeker herhangi ekşi olmayan herşeyin üzerine okunulur karşıya yedirilir

4:evet tütsüsüzde olur daha hızlı olsun dersen az tütsü yakabilirsin herhngi bir güzel tüt sü olabilir yapacağın işi hızlandırır

dua ve nur ile kalın

Yazmayayım diyorum içimde kalıyor...

Havvas ilmi bunları anlatıyor ve bunlarla uğraşan kişilere "alim" deniyorsa eyvah eyvah.Havvas ilmi adı altında yayınlanan konuların tamamı Kur'an-ı Kerim'e ters çünkü yapılacak dua ile vaadedilen şeyler mantık dışı.Çaresiz ve gönül yarası olan insanların duyguları sömürülüyor başka bişey değil...

"Peygamberi bile aracı tutsanız kimsenin özgür iradesine midahale edemezsiniz."

ben de bir gün eşime ya da bana ya da ne bileyim ailemden birine böyle şeyler yapacaklar diye korkuyorum.Allahtan her zaman hayırlısını isteyin arkadaşlar,sonradan pişman olmayın.ben de 18/19 yaşlarındayken birini çok sevmiştim,beraberdik ama istediğim değeri bana vermiyordu.yani beni benim onu sevdiğim gibi sevmiyordu ben de hep Rabbime dua ederdim ne olur beni hiç bırakmasın hiç ayrılmayalım diye!5 yıl falan ite kaka sürdü sonra bıraktı beni iyiki de bıraktı gerçek yüzünü görmeye başlamıştım çünkü.sonra da hep şu şekilde dua ettim 'Allahım bana en hayırlı olanı sen bilirsin bana onu ver ve kalbimi o kişiye ısındır,beni çok sevsin ve çok değer versin'.Ve Rabbim bana acıdı da eşimle tanıştım ama ona alışıncaya kadar ne eziyetler ettim adama Allah affetsin.eşim de hakkını helal etsin.Yani demem o ki lütfen hayırlısını isteyerek dua edin.aslında anlatacak çok şey var yaz yaz bitmez.benim gibi 5/6 yılınızı zindana çevirmeyin.sevgi ve dua ile...

s.a değerli arkadaşlar hiç imsenin kalbini kırmak veya hakaret sözler söylemek istemiyorum çünkü bu zaten bir mümin kula yakışmaz şunu belirtirtmek isterimki yemin ediyorum havas ilmini h harfini anlamayan ve bilmeyen arkadaşlar var onun için siz bu işi bırakın kendi işlerinizi kendi konularınızı bakın ve takip edin bu işleri bize ve erbabına bırakın ve her koyun kendi bacagından asılır önce kendi yaşantımızı ve hayatımıza bakıcaz sonra karşıyı eleştirecez bu yazılarım varacak ve gidecek yerlere vardı benim tavrım kimseye degil anlayan anladı varan yere vardı yarası olan kocunur

ben niye günaha girem veya şu 3 günlük dünyamı mahvetem bu verdiğim büyü olsa veya sihir olsa varsayalım büyü diyelim bu tertip mesale şimdi bıcak ekmek kesiyormu? evet elma kesiyormu? evet bıcakla adam öldürülürmü? buda evet e ne oldu !!!!! bıcagı bulan insanlığın hizmetine sunan kişimi suclu? bıcagı kullananmı? bunu bimiyecek ne var hocam diyeceksin kullanan tabi e o zaman her koyun kendi bacagından asılırmı ? evet dogru kimse kimsenin günahını götüremez herkes kendinden sorumludur

eliştirilerimizi yaparken kimseyi kırmadan güzel bir şekilde eliştirelim eleştirme demiyorum eleştireceksin bu senin dogal hakkın bu çağdaş ve uygar olan insana yakışır yanlız bu ilim hakkında bir şeyler biliyorsan eliştir kulakdan dolma 2veya 3 kitap okumayla laf olsun torba dolsun diye birşeyler yazma yani atıp tutma senin nasıl eleştiri hakkın arsa ve buraya yazıyorsan benimde buraya yazmaya ve yazdıklarınıza cevap verme hakkım var bunuda unutma ilimi bilip tartışan kişiler her zaman sevmiş ve onlara kucak açmış düşmanlık degil kardeş olmuşumdur cunku bilenle bilmeyen birmidir kuranda ne diyor ayetde görenle ,görmeyen birmidir'''''''''''''''''''''''''''''''''''anlıyan anladı anlamayanda zaten yazdıklarımdan hiç bir şey anlamadı yazdıklarım varan yere vardı

dua ve nur ile kalın degerli kardeşlerim

Kur'an-ı Kerim'de kimsenin özgür iradesine müdahale edilmediği ve edilemeyeceği bir çok ayette belirtilmiş.Yani Allah kimsenin iradesine müdahale etmiyor eğer öyle olsa herkes hak yolunu seçerdi...

Fakat siz diyorsunuzki "Ben iradeye müdahale ederim,bunun adına Havas ilmi diyorum,siz bu ilimin "h" sinden anlamıyorsunuz" ve Kur'an-ı Kerim'e göre yorum yapıldığında "2-3 kitap okumakla laf olsun torba dolsun diye atıp tutmaktan başka bir şey olmuyor öylemi ?"

Kur'an-ı Kerim'e ters olan bişeyi savunmak için çıkıpta "ne diyor ayette görenle görmeyen birmidir ?" gibi bir yorum yaparak ne demeye çalıştığınızda belli olmuyor zaten...

ben niye günaha girem veya şu 3 günlük dünyamı mahvetem bu verdiğim büyü olsa veya sihir olsa varsayalım büyü diyelim bu tertip mesale şimdi bıcak ekmek kesiyormu? evet elma kesiyormu? evet bıcakla adam öldürülürmü? buda evet e ne oldu !!!!! bıcagı bulan insanlığın hizmetine sunan kişimi suclu? bıcagı kullananmı? bunu bimiyecek ne var hocam diyeceksin kullanan tabi e o zaman her koyun kendi bacagından asılırmı ? evet dogru kimse kimsenin günahını götüremez herkes kendinden sorumludur

Yorumunuza istinaden,

Cüz-i iradesini hayra kullanan sevap,serre kullanan günah kazanmayacak mi?

Essebebü kel fâilün sirrinca siz nasil sorumluluktan kurtulacaksiniz? (Müslim)

Kuran hayra ve iyilige cagirin,hayir ve takvada yardimlasin buyurmuyormu?(Maide Suresi) Sizin insanlari hayra ve takvaya cagiran hangi mesajiniz var ben göremedim.

Kötülük ve günahta,isyanda yardimlasmayin emri ilahisini nereye koyacaksiniz?(Maide Suresi)

Bicak örneginden hareketle somut birseyle soyut olan ve insanlarin iradelerini etkileyecek olan sihir i nasil kiyaslayabilirsiniz? (Fikih Ansiklopedisi-Kiyas ilmi)

Sifahi bilgiyle ilim i birbirinden ayirmaniz dilegiyle sayin meytatarun,,,

arkadaşlar yazmayım dedim ama birini kendine aşık etmek için dualar okumak bana hep düşündürücü gelmiştir, o şekilde size aşık olacak birini resmen zorlamış oluyorsunuz kibence insanın özüne aykırıdır zorla yaptırılan şeyler....

birini kendinize aşık etmek istiyorsanız sadece kendiniz olun!!! kendiniz olduğunuzda o kişi size aşık olmuyorsa da zorlamayın!!!!

bu şekilde aşık edileceğini düşünmek bile zaman kaybettirir size....

hayatı çok zorlamadan oluruna bırakmak her zaman en iyi şeyleri yaşamanızı sağlayacaktır....

• Like 1

Allahümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülan bil mehabbetil kaviyyeti veşşedideti min ğayri mühletin bila ihtiyarin velev kane fihi hayran, bil aceli ve sür-ah*

Ve siz bunu okuyacaksiniz/yapacaksiniz sonrada büyü degildir diyeceksiniz.Öylemi?

Tamam büyüyü paylastim deseniz sorun yok ama büyü degildir demeniz burada yazilanla bagdasmiyor.