Jump to content
ozianna

Bir İsteğe Ulasmanin Kesin Yolu, Ben Denedim Tuttu Arkadaşlar! İnanilmaz Tesirli

Recommended Posts

Biliyomusunuz bilmem ama Allah kuranda bile biz insani camurdan yaratip ruhumuzdan ufledik demistir yani allah kendi kisiliginden insana vermistir aslinda insan 99 esmanin bir kombinasyonundan baska bir sey degildir. Allahin 99 isminin her biri bir ozelligini temsil eder ve insana bu ozelliklerden vermistir. Kiminde bu ozelliklerden bazilari baskin kiminde ise uyuyo halde ya da baskin degildir. Tipki insan nasil 12 burcun karisimi ama 1 burcun baskin oldugu bir kisilige sahipse esmalar icin de bu durum soz konusudur. Her esmadan insana bir miktar ozellik verilmistir ama bazilari baskin bazilari degildir. Sadete soyle gelecegim.

Kendinde eksik olan yani sahip olmayi istedigin her neyse ona uygun esmayi bulup ismi adedi kadar zikredersen 40 gunden sonra gercekten tesiri goruluyo arkadaslar. Mesela el bediyyu ismi hicbir emsal ornek kullanmadan yaratan demektir yani bu aslinda bugunun devriyle hayal gucudur, ressamlar web tasarimcilari veya meslegi icabi hic yoktan fikir uretmesi gerekip de uretemeyen kisilerde bu ismin etkisi az demektir hayal gucu yuksek kisilerde de bu isim cok baskin demektir. Bu ismin adedi 86 dir yani gunde 86 kere okuyan yavas yavas bu ismin etkisinden almaya baslayacaktir ve surekli okumak sarttir deneyin ve gorun arkadaslar gercekten oluyo iste size hangi dertleriniz icin hangi esmayi kac kere okuyacaginiz:

Bir dusmanina galip gelmek isteyen gunde 94 kez Ya Aziz

Guzel cocuk dogurmak isteyen ya da guzel eserler ortaya cikartmak isteyen gunde 336 kere el musavvir

kaybettigi bi seyi bulmak isteyen ya da bitmis bir seyin tekrar baslamasini isteyen (kaybedilen sevgili ya da is icin de kullanilabilir) gunde 573 Ya Bais

Isinden asla cikarilmamak ve kendi rizasi olmadan ayrilmadikca hic cikarilmamak icin Ya Hakku 108 kere

Islerdeki problemlerin kolay cozulmesi icin Ya Vekiyl 66 kere

hafiza icin ya muhsiy 148 kere

kimseye muhtac olmadan yasamak icin ya vacid 196 kere

calistigi isyerinde performansi dusuk olup da birinci siraya cikmak icin Ya Mukaddim 184 kere

uzun omurlu olmak icin ya ahir 801 kere

sert ve acimasiz kisilige sahip kisilerin yumusamalari icin ya rouf 287 kere

zengin olmak icin ya ganiyyu 1060 kere

• Like 5
  • Thanks 1

çok teşekkürederim konunuz çok güzel ve etkileyici olmuş yanlız aklıma bişey takıldı acaba insanlar tarafından çok sevilmek sayılmak için yapılması gereken zikirler nelerdir günlük kaç tanedir birde acaba birkaç zikri aynı gün içinde yapabilirmiyiz yada etkisi zmı olur bilgin varsa paylaşırsan sevinrim şimdiden teşekkür ederim ...

• Like 1

Rabbim ihlasla dua zikir yapmayı nasip etsin. Eğer özel olmazsa siz ne için hangi esmayı zikretmiştiniz

• Like 1

Guest taunus

esmalarin faydasini bende cok gordum.40 gun gecmeden Allah yardim ediyor .

Biliyomusunuz bilmem ama Allah kuranda bile biz insani camurdan yaratip ruhumuzdan ufledik demistir yani allah kendi kisiliginden insana vermistir aslinda.

Evet Kur'an-ı Kerim'de bu ibare geçer fakat ruhtan üfleme hadisesi can vermek anlamındadır ve kendi kişiliğini insana vermesi gibi bir cümle yanlış bir tabir...

• Like 1