Jump to content
Mira

Hep Beraber Hz.Yunus Duası Okuyalım

Recommended Posts

Guest m!brop

kısmet abla renkli kullanayım senin için:)):şaka yapıyorum sakın kızma ne olur:)

Küçük Bir Söz Yakarsa İçini...

Dost Bildiklerin Anlamazsa Seni...

Boşver Dökme İçini...

Al Eline Tesbihi Koy Alnını Secdeye...

O'ndan Başkası Anlamaz Seni....

Canım bende 2 nıyetle katılacağım bılgın olsun

siz okudunuzmu canım . .yunusu haftaya not aldım bende.. bu perşembeyii. okudunuz yazdım biliginize...

Yâ Rabb!

Senin gördüğüne inanarak…

Senin işittiğine inanarak…

Hani senin sığabildiğin tek yer varya işte onuda katarak dualarımıza…

Senden Lûtuf bekliyoruz…

rengini buldunmu canım renksiz olmaz abi hayırlı olsun rengin :)))

• Like 1

rengini buldunmu canım renksiz olmaz abi hayırlı olsun rengin :)))

sag ol abla . vallahi olmazdı ..Allah razı olsun....

--- Sonraki mesaj ---

Neye sıkılırsanız sıkılın en sıkıntılı anınızda , ne kadar günahkâr olursanız olun Yunus A.S.'ın balığın karnında iken ettiği ve affedildiği şu duaya (Ayet'i Kerime'dir) devam edin.

"Lâ İlahe illa ente Sübhâneke inni küntü minezzalimin" (Her sıkıntının def'i için)

Yunus as'ın balığın karnında yapmış olduğu tesbihattır Bir sonraki ayette. Yüce Allah’ın Hz Yunus’un samimi duasına karşılık olarak onu mucizevi bir biçimde kurtardığı bildirilmiştir.

Bunun üzerine duasına icabet ettik ve onu üzüntüden kurtardık İşte Biz. iman edenleri böyle kurtarırız (Enbiya Suresi.88)

Dikkat ederseniz

www.estanbul.com Allah cc Yunus as'ın duasını kabul ettiği gibi bu yolu takip eden mü'minlerinde duasını kabul edeceğini bildiriyor O halde buyurun bizde aynı yolu takip edelim ve samimi bir şekilde duasını tekrar edelim

dua5rw7vn8ag6zt9chag0-1.gif

Günahlara Kefarettir

Gönüldeki Keder,

Niyetler Halis olunca

Ameller Olmaz Heder.

Biraz daha Sabır Eyle

Neler Göreceksin Neler,

Mevlam ihmal Değilİmtahan Eder

74=)gizem10 bütün hastalara şifalar, dertililere devalar,borçlulara edalar, iş isteyenlere iş,eş isteyenlere eş,evlat isteyenlere hayırlı evlatlar,sıkıntıda olanları selamete çıkmaları ve herkesin gönlündeki dileklerini hayırlı şekilde gerçekleşmesi

75=)gizem10= Yiğenim reyhanın hastalığında kemoterapi de saçları ,kaşları kirpikleri dökülmeden ve ameliyat olmadan ve reyhanın radyoterapisi ilimizde olması için bir an önce ilimize onkoloji bölümünün açılması rapor konusunda işyerinde sorun olmadan mucizeyi şekilde en kısa sürede tamamen iyilşemesi

76=)gizem10 Yiğenim umutun dokyoru muharrem hocanın hastaneye geri gelmesi ve yeni yöntemle ameliyatlarından en kısa sürede kurtularak tamamen iyileşmesi.

77=)gizem10 yiğenim kötü huyundan en kısa sürede tamamen kurtulması

78=)gizem10 Hayırlı evlilik yapabilmek...

79=)gizem10 herkes tarafından sevilip sayılmak...

80=)gizem10 mahkemedeki alacağımı diğer Alacaklarımın tamamını en kısa sürede amak...

81=)gizem10 Abimin icradaki tazminatlarını en kısa zamanda alması ve tez vakitte hayırlı bir işe başlaması....................

82=)gizem10 tez vakitte yeni hayırlı müşterilerimin gelmesi..ve müşteri sayımın ve gelirlerimin artması..

83=)gizem10 ailemizdeki kavgaların tartışmaların tez vakitte bitmesi, aile içindeki insanların birbirine sevgili ,savgılı ve hoşgörülü ve anlayışlı olması

84=)gizem10 Benim ve ailemin maddi manevi sıkıntılarından tez vakitte kurtulup sağlıklı mutlu huzurlu yaşaması.

okumalar bitmiştir.Allahım hepimizin dileklerini okuduğumuz Yunus duası hürmetine Hızır A.s. hızı ile tez vakitte hayırlı şekilde gerçekleştirsin.amin amin.amin

• Like 3

17..11..2011

12000 tane Hz.Yunus duası

Perşembe Okuma ListesiListede kac kişi varsa

Bölüp kişi basına düşen okuma adedini belirleyecek.

kişi basına düşecek okuma adedimizi tamamlayacagız.

ismini yazdıran arkadaşlar unutmayalım

!!!!!!!OKUYALIM!!!!!!

Resullah as.buyurdu ki

yunus alleyhisselam baliğin karninda

Lailahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin.

söyleyerek dua etti.!

Hz. Adem (as) 'ın duası;,

__________________________________________________ ___________________

1=)frozen34:::::::::::::

2=)frozen34:::::::::::::

3=)frozen34:::::::::::::

4=)frozen34:::::::::::::

5=)Ayyil44::::::::::::::

6=)Ayyil44::::::::::::::

7=)Ayyil44::::::::::::::

8=)Ayyil44::::::::::::::

9=)Ayyil44::::::::::::10=)m!brop=düşmanlarımın kendi açıklarını kendileri açığa çıkarıp bende tereyağından kıl çeker gibi yakamı kurtarmamı nasip et rabbim

11=)m!brop=düşmanlarımın kendi açıklarını kendileri açığa çıkarıp bende tereyğından kıl çeker gibi yakamı kurtarmamı nasip et rabbim

12=)m!brop=düşmanlarımın kendi açıklarını kendileri açığa çıkarıp bende tereyğından kıl çeker gibi yakamı kurtarmamı nasip et rabbim

13=)m!brop=yarabbi haklı olduğum her konuda tavrımı sert koyup kenara çıkmamı nasip et

14=)m!brop=yarabbi haklı olduğum her konuda tavrımı sert koyup kenara çıkmamı nasip et

15=)m!brop=yarabbi haklı olduğum her konuda tavrımı sert koyup kenara çıkmamı nasip et

16=)m!brop=düşmanlarımın kendi açıklarını kendileri açığa çıkarıp bende tereyağından kıl çeker gibi yakamı kurtarmamı nasip et rabbim

17=)m!brop=düşmanlarımın kendi açıklarını kendileri açığa çıkarıp bende tereyağından kıl çeker gibi yakamı kurtarmamı nasip et rabbim

18=)m!brop=yarabbi haklı olduğum her konuda tavrımı sert koyup kenara çıkmamı nasip et

19=)m!brop=düşmanlarımın kendi açıklarını kendileri açığa çıkarıp bende tereyağından kıl çeker gibi yakamı kurtarmamı nasip et rabbim

20=)m!brop =hayırlısıyla özellikle babama sözümü geçirmemi nasip et amin

21=)m!brop=hayırlısıyla özellikle babama sözümü geçirmemi nasip et amin

22=)m!brop=hayırlısıyla beklediğim işin olup hemen siğortamın yapılması

23=)m!brop=hayırlısıyla hayır yerde çalışıp hayırlı insanlarla karşılaşmam

24=)m!brop=hayırlısıyla tüm müslüman alemin yüreklerinden geçen duasıyla beraber benimde duamın kabul olması amin..

25=)esraaysa:::::::::::::

26=)esraaysa:::::::::::::

27=)pnckt:::::::::::::::

28=)pnckt:::::::::::::::

29=)pnckt:::::::::::::::

30=)pnckt:::::::::::::::

31=)pnckt:::::::::::::::

32=)pnckt:::::::::::::::

33=)pnckt:::::::::::::::

34=)İncisel::::::::::::::::::::

35=)İncisel::::::::::::::::::::

36=)simili::::::::::::::::

37=)simili:::::::::::::::

38=)sila 1945 Sahende::::::::::::::

39=)sila 1945 Sahende=Ya Rabbi Senden Baskasina beni Muhtac etme Beni bana birakma Yar ve Yardimcim ol.Amin

40=)sila1945 Sahende =Hayirlisi ile kanadada oturma izini ve Pasaportunu cok acele almak Nasip olsun Insallah

41=)sila1945 Sahende.Grubumda olan butun kardeslerimin dua ve dilekleri tez vakitte kabul olsun Insallah.Amin

42=)sila 1945 Sahende::::::::::::

43=)Kısmet=Allahım evladım. En hayırlı şekilde mezun olmasını .Ülku hocasının dersin en güzel şekilde vermesi. Diplamasını almasını allahım dan niyaz ediyorum .Hz. yunus Duasının hürmetine. yarabiii...inşallah.

44=)Kısmet=Allahım evladım . En hayırlı şekilde mezun olamsını .Ülku hocasının dersin en güzel şekilde vermesi. Diplamasını almasını allahım dan niyaz ediyorum .Hz. yunus Duasının hürmetine. yarabiii...inşallah.

45=)kısmet= Evlatlarının hayırlı evlat olması..Evlatlarının Hayırlısı ile Okullarını bitirmesi. Hayırlı işlerde calışması.(İnşallah)..

46=) Kısmet= Benim ve Ailemin İcinde bulunduğumuz. madi ve manevi sıkıntılardan en hayırlı şekilde selamete ermemiz.İcin.

47=)Kısmet= Kızının en hayırlı şekilde yarabii hayırlısı ile liseyi en hayırlı şekilde Kalmadan bitirmesi.kalmadan ünüversiteyi kazanması..

48=)Kısmet=Oğlunun ruh hallinin düzelmesi Saglıklı sıhatli bir şekilde olması.

49=)Bu Güz döneminde. 2.dersini vermesi.Sıkıntısız İnşallah

50=)Kısmet=Oğlunun bu yeni dönemde Bütün sınavlarının Derslerini Finallerinin en hayırlı şekilde en güzel notları alması.İcin( İnşalla).

51=))Kısmet=Annesi.hacile.Gönlündeki muradının en hayırlı şekilde hasıl olması İcin İnşalll

52=)aycanaz:::::::::::::::::::

53=)aycanaz:::::::::::::::::::

54=)aycanaz:::::::::::::::::::

55=)aycanaz:::::::::::::::::::

56=)aycanaz:::::::::::::::::::

57=)anset(didem):annemin, kardeşimin, benim ve sevdiğimin sağlığı, huzuru, maddi-manevi tüm sıkıntılarımızın bitmesi için.

58=)janset(didem):yargıtayda bekleyen haklı davamızın tez zamanda olumlu sonuçlanması için

59=)janset(didem):borçlarımı tez zamanda bitirebilmek için

60=)janset(didem):gönlümdeki özel dileğim için

61=)janset(didem):dua kardeşliğindeki tüm arkadaşların sağlığı huzuru ve dualarının kabulu için

62=)ZEYNEP04::::::::::::::::

63=)ZEYNEP04::::::::::::::::

64=)ZEYNEP04::::::::::::::::

65=)ZEYNEP04::::::::::::::::

66=)PEMRA5258:Borçlarimdan kurtulmak gönlümdeki işe hayirlisinla başlamak için

hayirli evlilik yapmak için

67=)PEMRA5258: Allah listedeki tüm arkadaşlarimin dualarini kabul etsin amin.. 68=)Hüseyinertan:::

69=)Hüseyinertan:::

70=)Hüseyinertan:::

71=)Hüseyinertan:::

72=)Hüseyinertan:::

73=)Hüseyinertan:::

74=)gizem10 bütün hastalara şifalar, dertililere devalar,borçlulara edalar, iş isteyenlere iş,eş isteyenlere eş,evlat isteyenlere hayırlı evlatlar,sıkıntıda olanları selamete çıkmaları ve herkesin gönlündeki dileklerini hayırlı şekilde gerçekleşmesi

75=)gizem10= Yiğenim reyhanın hastalığında kemoterapi de saçları ,kaşları kirpikleri dökülmeden ve ameliyat olmadan ve reyhanın radyoterapisi ilimizde olması için bir an önce ilimize onkoloji bölümünün açılması rapor konusunda işyerinde sorun olmadan mucizeyi şekilde en kısa sürede tamamen iyilşemesi

76=)gizem10 Yiğenim umutun dokyoru muharrem hocanın hastaneye geri gelmesi ve yeni yöntemle ameliyatlarından en kısa sürede kurtularak tamamen iyileşmesi.

77=)gizem10 yiğenim kötü huyundan en kısa sürede tamamen kurtulması

78=)gizem10 Hayırlı evlilik yapabilmek...

79=)gizem10 herkes tarafından sevilip sayılmak...

80=)gizem10 mahkemedeki alacağımı diğer Alacaklarımın tamamını en kısa sürede amak...

81=)gizem10 Abimin icradaki tazminatlarını en kısa zamanda alması ve tez vakitte hayırlı bir işe başlaması....................

82=)gizem10 tez vakitte yeni hayırlı müşterilerimin gelmesi..ve müşteri sayımın ve gelirlerimin artması..

83=)gizem10 ailemizdeki kavgaların tartışmaların tez vakitte bitmesi, aile içindeki insanların birbirine sevgili ,savgılı ve hoşgörülü ve anlayışlı olması

84=)gizem10 Benim ve ailemin maddi manevi sıkıntılarından tez vakitte kurtulup sağlıklı mutlu huzurlu yaşaması.

85=)selene:Nilüfer in mutlu ve huzurlu olması için

86=)selene:Fıratla mutlu ve huzurlu bir ilşki

87=)selene:borçlarımı ödeyebilmek için

88=)pnckt(ablası gülşah)

89=)pnckt(ablası gülşah)

90=)pnckt(ablası gülşah)

91=)acizabd::::::::::::::::::::

92=)acizabd::::::::::::::::::::

93=)acizabd::::::::::::::::::::

94=)acizabd::::::::::::::::::::

95=)acizabd::::::::::::::::::::

96=)duakardeşi1=Oğlumun sınavlarında başarılı olup hayırlısıyla okulunu bitirmesi kötülüklerden ve sıkıntılardan uzak güzel ahlaklı başarılı olması olmasını RABBİMDENistiyorum97=)selsebill=SIKINTILARIMIN refaha ulasmasi icin ve tum dua kabulu

98=)sibay::::::::::::::::::::::::::::

99=)sibay::::::::::::::::::::::::::::

100=)sibay:::::::::::::::::::::::::::

101=)sibay:::::::::::::::::::::::::::

102=)sibay:::::::::::::::::::::::::::

103=)Jalinos:::::::::::::

104=)Cennet::::::::::::

105=)İst_gar=nıyetım:sevdıgım ınsanın benı anlaması ışlerıyle ılgılı Hızır A.S. hızıyla Bedırın 313 Sahabesının yuzu suyu hurmetıne tez vakıtte bol kazanç rızk genışlığı sonuna kadar açılan hesapsız Rızk ve tez vakitte Hızır hızıyla Rabbımın bızı kavuşturması butun engellerın sonsuza kadar kalkması Tez vakitte hayırlısı ile evlenmemız ıcın borçlarımı tez vakitte odemek ıcın

105=)İst_gar=nıyetım:Faziletin sevdiği insan, fazileti çok sevsin. Faziletin sevdiği, fazilete hızır aleyhisselam hızıyla gelsin... faziletin sevdiği, faziletin facebook engelini kaldırsın.. Fazilet ile sevdiği birbirlerine sımsıkı aşk ile bağlansınlar, çok mutlu olsunlar, bir araya gelsinler, kavuşsunlar... amin:

106=)duakardeşi1::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::

107=)3.nıyetım: ayşe ablamın tez vakitte green cardın çıkması maddı ve manevı butun sıkıntısının gıderılmesı enıştemın sağlığı bol kazanç çocukların okuyup ıyı yerlere gelmesı ınşallah

108=)İst_gar=.nıyetım:sevdıgım ınsanın almak ıstedıgı ısı bır an once hayırlısı ıle alması borçlarından tez vakitte Hızır A.S.hızıyla kurtulması herşeyın yoluna gırmesı ve tez vakitte hayırlı yuvamızı kurmamız ıcın Aminnn

M!krop......20.

İst_gar....2

minik_kalpler.3

112.tane kişi başı

112.tane kişi başı

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...