Jump to content
atelia

İftiraya Uğrayan Hristiyan ve Yahudiler için Dua

Recommended Posts

Allah hepimizi kuru iftiradan korusun. Allah iftiraya uğramış mazlumları selamete çıkarsın. Mezmur 69 Ey Tanrım kurtar beni! Yardımıma koş, Ya Rab! Utansın canımı almaya çalışanlar, yüzleri kızarsın! Geri dönsün zararını isteyenler, rezil olsunlar! Bana, Oh! Oh! çekenler, geri çekilsinler utançlarından! Sende neşe ve sevinç bulsun Bütün sana yönelenler! “Tanrı yücedir!” desin hep Senin kurtarışını özleyenler! Bense, mazlum ve yoksulum, ey Tanrı yardımıma koş! Yardımcım ve kurtarıcım sensin, Geç kalma, Ya Rab!

Kaynak: Zebur, mezmur 69

Not: müslümanlar için uygun dua değildir.

• Like 2

Allah hepimizi kuru iftiradan korusun.

Allah iftiraya uğramış mazlumları selamete çıkarsın.

Mezmur 69

Ey Tanrım kurtar beni! Yardımıma koş, Ya Rab! Utansın canımı almaya çalışanlar, yüzleri kızarsın! Geri dönsün zararını isteyenler, rezil olsunlar! Bana, Oh! Oh! çekenler, geri çekilsinler utançlarından! Sende neşe ve sevinç bulsun Bütün sana yönelenler! “Tanrı yücedir!” desin hep Senin kurtarışını özleyenler! Bense, mazlum ve yoksulum, ey Tanrı yardımıma koş! Yardımcım ve kurtarıcım sensin, Geç kalma, Ya Rab!

Ben iftiraya uğradığım vakit imdadıma yetişen dualardan biri oldu.

Bazı mucizevi olaylar yaşayabilirsiniz bunu okurken.

Allah herkesi iftiradan korusun.

NOT: Bu dua mazlumlar içindir. Sadece hristiyan veya sadece müslümanlar için değil.

• Like 1

atelia herhangi bir okuma sayısı falan varmı günde ne kadar okunması gerek birde türkçe okunuşu değilmi..

Guest taunus

Amin...en buyuk gunahlardan iftiranin kucugu buyugu sonsuza tek insani cehenemde yakmaya yeter hicmi korkmazlar iftiracilar Allahin gazabindan...Allahim iftiraya maruz etme bilerek veye bilmiyerek kimsenin gunahina girmeme engel ol yarabbim..Amin...

güzel dua Allah razı olsun arkadaşım nasıl sonuçlandı senin iftira olayı paylaşabilirmisin yani nasıl gazaba uğradılar.

atelia herhangi bir okuma sayısı falan varmı günde ne kadar okunması gerek birde türkçe okunuşu değilmi..

Hayır sayı yok. Temiz bir kalp ile okuyabilirsiniz. O zaman zaten herşeyin yoluna gireceğini bileceksiniz. Allah yardım etsin.

--- Sonraki mesaj ---

Amin...en buyuk gunahlardan iftiranin kucugu buyugu sonsuza tek insani cehenemde yakmaya yeter hicmi korkmazlar iftiracilar Allahin gazabindan...Allahim iftiraya maruz etme bilerek veye bilmiyerek kimsenin gunahina girmeme engel ol yarabbim..Amin...

Amin.

Bunun için evvela dedikodudan fersah fersah uzak kalmak lazım.

Gerçekten birine iftira etmek veya iftiracıya bilerek veya bilmeyerek uymak ne kötü iştir.

Kul hakkı ödenemez.

--- Sonraki mesaj ---

güzel dua Allah razı olsun arkadaşım nasıl sonuçlandı senin iftira olayı paylaşabilirmisin yani nasıl gazaba uğradılar.

Benim öncelikle iftiraya uğradığımdan haberim yoktu. Fakat hiç karşılaşmadığım biçimde 2. sınıf insan muamelesi görüyordum. Bir sürü şeye şahit oldum. Sonra parçalar birleşti ve bunların nedenini anladım. Hakkımda dedikoduların döndüğünü farkettiğim esnada hümeze suresini okumaya başladım. Her birinin başına felaketler gelmeye başladı. Sonra okumayı bıraktım çünkü benim yüzümden kimsenin acı çekmesini istemedim.

İftiraya uğradığımı anlayınca bir büyüğümüz bana basit bir okuma verdi. Onun yanında bu duayı çaresizlikten buldum ve okumaya başladım. Bir işaret aldım. Sonra başka işaretler. En sonunda alnım çok şükür aklandı.

İftira o kadar korkunç bir şey ki yaşamak bile istemiyordum o sıralar. O yüzden her şeye rağmen konuyu paylaşmak istedim.

Çok ilginç,uzun zamandır girmiyordum en son girdiğimde yaklaşık 1 ay olmuştur,iftiraya uğradığımla ilgili bir konu başlığı açıp çaresizlikten dua isteğinde bulunmuştum..Ama tabi kişisel isteklere girdiği için sitenin kuralları gereğince başlık kapatıldı herneyse hala aynı durumdayım bir değişiklik yok aklanmadım daha..İçim nasıl yanıyor kelimelerle ifade etmem yazmam çokkk zorr..Böyle bir başlık açıp dua veren arkadaşım Allah razı olsun senden inşallah bu da bana bir işarettir bu dua benim kurtuluşum olur çünkü çok acı çekiyorum ben de haberim yokken hiçbirşeyden,sadece iyilik yaparken birkaç kişinin hakkımda asılsız suçlamalar yaptığını sonradan öğrendim sevdiğimden de oldum onlara inanıyor bana değil malesef,kalbim paramparça,ciğerim yanıyor ama bu saatten sonra dönmese de olur artık sadece onurumu ve şerefimi kurtarmak zorundayım haklılığım ortaya çıksın o insan müsveddeleri rezil rüsva olup kahrolsunlar çamur at izi kalsın hesabı ama öyle entrikalar çevirmişlerki arkamdan kanım dondu ahh salak kafam ahh nasıl da insan yerine koyup değer verdim en yakın arkadaşım dedim sırtımdan vurdu attı neyse böyle yazıp içimi döküyorum işte kimselere anlatamıyorum derdimi..Allah namusumuzu lekelemeye çalışanlardan kuru iftiracı merhametsizlerin elinden korusun...

• Like 1

bu incilden cevrilme bir duamı acaba .....mezmur filan anlamadım açıkcası ...işin özü Rabbim iftiranın her türlüsünden korusun ....

Çok ilginç,uzun zamandır girmiyordum en son girdiğimde yaklaşık 1 ay olmuştur,iftiraya uğradığımla ilgili bir konu başlığı açıp çaresizlikten dua isteğinde bulunmuştum..Ama tabi kişisel isteklere girdiği için sitenin kuralları gereğince başlık kapatıldı herneyse hala aynı durumdayım bir değişiklik yok aklanmadım daha..İçim nasıl yanıyor kelimelerle ifade etmem yazmam çokkk zorr..Böyle bir başlık açıp dua veren arkadaşım Allah razı olsun senden inşallah bu da bana bir işarettir bu dua benim kurtuluşum olur çünkü çok acı çekiyorum ben de haberim yokken hiçbirşeyden,sadece iyilik yaparken birkaç kişinin hakkımda asılsız suçlamalar yaptığını sonradan öğrendim sevdiğimden de oldum onlara inanıyor bana değil malesef,kalbim paramparça,ciğerim yanıyor ama bu saatten sonra dönmese de olur artık sadece onurumu ve şerefimi kurtarmak zorundayım haklılığım ortaya çıksın o insan müsveddeleri rezil rüsva olup kahrolsunlar çamur at izi kalsın hesabı ama öyle entrikalar çevirmişlerki arkamdan kanım dondu ahh salak kafam ahh nasıl da insan yerine koyup değer verdim en yakın arkadaşım dedim sırtımdan vurdu attı neyse böyle yazıp içimi döküyorum işte kimselere anlatamıyorum derdimi..Allah namusumuzu lekelemeye çalışanlardan kuru iftiracı merhametsizlerin elinden korusun...

Çok üzüldüm çok iyi anlıyorum. İnşallah iyi gelir.

Çok üzüldüm çok iyi anlıyorum. İnşallah iyi gelir.

Amin kardeşim..İnşallah artık son noktadayım dayanacak gücüm kalmadı..