Jump to content
Guest charmed

Esmaül Hüsna İle İlgili Tüm Celp Muhabbet Uygulamaları Paylaşım Alanı

Recommended Posts

Guest charmed

tam anlamadim ben bunu, simdi ya rahman yazcaz bide azam yazcaz ve sevdigimizin adini hepsini harf harf kescekmiyiz? ve dua okuduktan sonra o kagitlari ne yapcaz?

Guest thechoosen

canım sorduklarından sadece şunu cevaplayabilirim....;

''ya rahman'' bir ism-i azamdır zaten...

yani ;ism-i azam = ya rahman, oluyor dozer'in tarifinde...

Guest Urumhamatahayil
tam anlamadim ben bunu, simdi ya rahman yazcaz bide azam yazcaz ve sevdigimizin adini hepsini harf harf kescekmiyiz? ve dua okuduktan sonra o kagitlari ne yapcaz?

:D:D:D:D:D:D

kağıtlar kesilmiyor ki havas isim karıştırma usulunden bahsediliyor yani

sevdiğiniz ismi ve rahman esması harf harf yazılıyor arapça olarak

harfler tek tek yazılır yan yana

sonra aşağıdaki gibi harfler alt alta yazılır ki ilk satırı buluncuya kadar aşağıda 10 harfli durumu verdim 10 sırada ilk sıra tekrarlanmı ve tatmlanmış olur.

1) sonuncu harf baştan ilk harfin altına

2)baştan ilk harf ikinci harfin altına

3)sondan ikinci baştan üçüncü harfin altına

4)baştan ikinci harf baştan 4çünün altına

5)baştan üçüncü baştan beşin altına

6)sondan üçüncü baştan altıncının altına

7)baştan dördüncü baştan yedincinin altına

8)baştan beşinci baştan sekincinin altına

9)sondan dördüncü baştan dokuzuncunun altına

10)sondan beşinci baştan onuncunun altına

eğer arapca olarak isim yazmayı ve onları tek tek harf yapmayı bilmiyorsanız olmaz

Guest Urumhamatahayil
bast etmek denilen işelm mi bu?

bast harf harf yazma

karıştıma ise yanı yukarda anlattığım gibi iki ismi alıp kullanmak rahman ve hasan gibi yan yana yazmak mecz etmek

1o adet altına yazma diye anlattığım ise teksir etmek

Guest abcde

arık bırakın şu işe yarıyormu oluyormu deneyen varmı baska beden varmı bu bana uymadı sözlerini...Allah c.c. isimlerinden biri okudugunuz farkındamısınız o ismi vesile ederek dua edeceksiniz.kimin duasının ne şekide kabul olup olamayacagını kimse bilemeyecegine göre bu soru artık ne anlam ifade ediyor bilemiyorum.Yunus a.s. balıgın karnındayken kimseye sormadı heralde La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin seklinde dua edecegim işe yaroyormu acaba diye.bilmem anlatabildimmi..

ya vedud ismiyle ilgili en az 10 tane konu vardır forumda ve ortak payda bu isim anlamı geregi sevgiyi ifade eder sayılara takılmanın ne kadar anlamı olur bilmiorum ama şu oldumu olmadımı olayını aşsak artık forumca..

Guest KANREVAN

benim hikayemi bilenler bilir.tavsiye için bir hocaya başvurdum akrabamın tavsiyesiyle bana önerisi şu oldu.bu zikirler giden sevgiliyi eğer bir büyü v.s yoluyla ayrılmıssa ve tabiki nasipse geri getirimiş

ya KADIM YA DAİM YA YA VAHİD YA EHAD

BU esmalar abdest alıp namaz kıldıkdan sonra gunde 1000 kere cekilicek insallah faydasını göreceksin dedi.paylaşmak istedim en azından kaybedecek birşeyimiz yok giden gitmiş geri gelmezsede zikretmiş oluruz insallah sevabını kazanırız.bu arda yellowun bır tılsımı vardı tarıfını verdıgı bu bahsettıgım hocada aynısı verdi sanırım etkili birşey olsa gerek.nalla yapılan tarif

selam ve dularımla.......

paylaşım için çok sağol. çok ihtiyacım vardı böyle birşeye.

ya ama büyü ile ayrılmamışsa,o zaman olmuyor muymuş? yani ille büyü ile ayrılanlar için mi? yoksa bi geçimsizlik falan böyle şeylere de etki eder miymiş?

Guest KANREVAN

canım benim sorunum büyüyle ayrılık oldugu için.bana kurulan cumlede o yuzden ole olmalı.niye olmasın olur ınsallah.en az 61 gun dedı bu hoca bana bunuda eklıyım.