Jump to content
Guest charmed

Esmaül Hüsna İle İlgili Tüm Celp Muhabbet Uygulamaları Paylaşım Alanı

Recommended Posts

Guest tantana

arkadaşlar, bende bitireli bir hafta oldu hiç bir haber yok ama nasıl yorumlamak lazım bilmiyorum ama onun yeni kız arkadaşıyla tanıştım farklı bir ortamda, uzunca sohbet ettik kızla arkadaş olduk :S duayla alakası olduğunu düşünüoyrum..

Sevdigin kisinin muhabetini kazanacagina dolayli yoldan onun kiz arkadasinin muhabetini kazanmissin..Bu kesinlikle dua ile ilgi oldugunu dusunuyorum. Dolayli da olsa bence bir gelisme var. Bence uygulamayi tekrar dene belki bu sefer kendisiyle konusursun..

Guest beni_bırakma

bende onu sormak istyorum

Guest tantana

bir kere daha deneyeceğim.. gelişmelerden haberdar ederim siz yine:)

Guest biteral
ben karar verdim önce istihareye yatacam tam bi sonuç alana kadar.. eğer o kişi benim için hayırlı diye görürsem bu tür uygulamaları yapacam... çünkü bi onu yap bi bunu yap derken iice çorba ettim:((( ümidim de kalmıyo git gide doğru mu.. geri gelmesini istemek onuda bilmiyorum.. önce istihare daha mantıklı geldi şimdilik.. bakalım herşeyin hayırlısı...

evet aynen bende katılıyorum bende bu akşam istihareye yatıcam... artık takatim kalmadı ve bazı şeylerinde farkındayım daha doğrusu kendimin farkındayım hiç iyiye gitmiyorum piskolojim iyice bozuldui işyerinde sürekli hata yapıyorum geçengün yaptığım bir yanlışlıktan dolayı 25 bin ilaç kutusu çöp oldu kafam iyice gitti. bende bu akşam istihareye yatıcam ama ne olursa olsun şu sol yanım hep ağrıyor... birde istihareden sonrada bu duayıda ukicam... Allah hepimizin yardımcısı olsun...

arkadaslar hepiniz galiba sevdiginiz kisiler icin deniyorsunuz,yani ask icin.ben sormak istiyorum,ogullarimin bana geri dönmesi icin yapabilirmiyim.lütfen bilgisi olan paylassin

Guest dada

biteral arkadaşım ben yaptım istihareyi yedi akşam boyunca, genelde beyaz gördüm, beyaz mendil. şapka, başörtü vb...

ama nedendir bilmiyorum, şu sıralar bıraktım o kişi için dua etmeyi, rüyalarımı ii görsemde....arada içimden yeniden başlasam mı diye düşünüyorum, sonra vazgeciyorum.. bilemiyorum hayırlısı... doğru zamanı geldiğinde rabbimin tekrardan karşıma çıkaracağına inanıyorum

Guest İbni Sina

sonrasında yapmanız gereken onun ve sizin tabiatıyla zıtlaşmayan esmalardan oluşan bir muhabbet terkibi okumak olur. düzenli okursunuz düzenli bir ilişkiniz olur

Guest umudsuz

büyü deil arkadaşlar içiniz rahat olsun ...ben birinin sevgisini kazanmak için bu duayı okuyabilirmiyim

Guest ayse_gul

yarın arabi ayın 1 i oluyo ben hemen başalıyacağım.Allah'ın izni ile inşallah.