Jump to content
Guest charmed

Esmaül Hüsna İle İlgili Tüm Celp Muhabbet Uygulamaları Paylaşım Alanı

Recommended Posts

Guest Samila

Bugün yaptım sabah ayrılmıstık sevgılımle okudum hepsını ve ımkansızdı bana donmesı ogleden sonra mesaj attı bana bızı ölum bıle ayıramaz dıye bu duanın etkısı dıye ınanıyorum bır anda sensızlık cok korkuttu benı bı anda oldu dedi allahıma cok sukur nısanlanıcaktık bitmemesi cok ıyı oldu ... rabbimden kalpten istemek ınanmak gerek allah herkesı sevdgne kavustursun

sevgılı arkadaşlar bunu saça okuyup yakabılırsınız okuma zamanı persembe gecesı oo:12 den sonra cumu gunu sela vaktı ezan arası ve oglen 2 ıle 4 arası cuma gunu bunu oku sacı yak ve 7 defa dene bak bakalım neler oluyor

YEVME TE'TİS semaü bi duhanin mubin.Yağşen nas.Haza azabün elim.

ardından da 1001 kere YA VEDUD

Eminim cok etkili bir uygulamadir ama millet sacini nerden bulacak..Birak sacini zaten kendini bile gordugu yok :)..

Guest kontess
sevgılı arkadaşlar bunu saça okuyup yakabılırsınız okuma zamanı persembe gecesı oo:12 den sonra cumu gunu sela vaktı ezan arası ve oglen 2 ıle 4 arası cuma gunu bunu oku sacı yak ve 7 defa dene bak bakalım neler oluyor

YEVME TE'TİS semaü bi duhanin mubin.Yağşen nas.Haza azabün elim.

ardından da 1001 kere YA VEDUD

yukarıda yazan tertip... çok kuvvetlidir..

denenmiştir..

deneyecek arkadaşlara kolay gelsin..

not: ay acaba olurmu ya bibende yapayım aaa falan filan fişmekan diye değil.. kalben inanarak yapın..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Guest clarnet

Arkadaşlar bunu yazmışsınızda çözümünüde yazın lütfen bundan benim gibi kurtulmak istiyenlerde olabilir dimi bana yıllar önce yapıldı bu yapanıda yaptıranıda biliyorum ama bi çare bulamadım nedense yanlız şuda var bazen farklı tesirler edebiliyor bu yapılanlar bana muhabbet için yapıldı ama :) nedense onun için hiç aşk acısı duymadım aksine aklıma bile gelmedi fakat daha sonrasında işim bütün malım mülküm ailem hepsi gitti sıfırın altındayım şuan bu illetten nasıl kurtulurum bi el atın kurtarın beni.

belki muhabbet için yapılmadı.sıfıra düş diye yapıldı.muhabbet için etkili bi dua diyo.

Guest PETEKPET

insallah insallah BENIMKIDE KABUL OLUR ARKADASLAR. ALLAH RAZI OLSUN HEPINIZDEN. SAGOLUN.

Resmine okusak olurmu saçını bulamam.Zaten saçları kısacık ne yapabilirim bilgisi olan arkadaşımız varmı