Jump to content
SimqEE

Kahve Kanseri Önlüyor!

Recommended Posts

Guest Isabelle

Ben gidip bir kahve koyayım o zaman..1 fincan kahvenin 40 yıl hatırının olmadığını tecrübe ettik, artık kansere karşı koruyucu olduğu için içeceğim.

avrupada kadınlar günü her saati kahve içiyor neden onlarda bizim kadınlarımızdaki kadar selülit yok:Dsabahları yürüyüş yapıyor gidecekleri kısa mesafelerde nerdeyse herkes bisiklet kullanıyor .zaten küçük yer bulundukları kasaba şehir genelde vesaire .doğayla şehir iç içe.onlarda olmuyor işte .bizim yemekler hem yağlı hem tuzlu ağır ee üstüne iç birde kahveyii :Dyapıylada alakalı tabbi her milletin vücut ve gen yapısı birbirinden farklı sonuçta .bu etkenleride göz önüne alırsak sonuç ortada

kim demiş? spor yapan kadın asla her saatbaşı kahve içmez. :)

Slogan şöyle: 3 bardak kahve yerine 3 litre su! Sağlıklı ve zayıf ol!:devil:

Guest Isabelle

Valla ne selülit ne başka birşey hiçbir şey beni kahve içmekten alıkoyamaz..Hatta alerjim bile olmasına rağmen gizli gizli içiyorum bazen :rofl: Lanet olsun içimdeki köpüklü Latte sevgisine :whistling:

Guest StarK

Alla alla..Az önce bir sitede gözüme.."kahve bağırsak kanserinin bir numaralı sebepleri arasında" yazıyordu...9_9 Neye inanıyoruz..Geçeceksin bunları..Canın istiyosa iç işte..Kimimizi hasta eden şey bakıyoruz bazı insanların uzun ömrünün sebebi..

"Günde 3 fincandan fazla kahve tüketiminin birçok kanser vakasını engellediğine dikkat çekildi."

Ben günde 6 fincan içiyorum bazen 10 olabiliyor ama içkim yok sigaram yok olsun o kadar.Hem sağlığada yararlıymış.İki senedir soğuk algınlığı bile geçirmedim ben...:D

• Like 1

kim demiş? spor yapan kadın asla her saatbaşı kahve içmez. :)

Slogan şöyle: 3 bardak kahve yerine 3 litre su! Sağlıklı ve zayıf ol!:devil:

iyide sporda her saat başı yapılmıyo zaten:Donların hayat biçimi spor gibi.birçok yere bisikletle yada yürüyerek gidiyorlar kayak yüzme buzpateni Allah ne verdiyse.çocuklar yürümeyi öğrenmeden buz pateninde kaymayı öğreniyor.ayrıca benim oradaki komşumlarım hep böyleydi .kadın sabah aç karnına kahve içer sonra bisiklete biner eve gelir yine kahve içer kahvaltı yapar vesaire böyle devam ederdi

Guest Isabelle
iyide sporda her saat başı yapılmıyo zaten:Donların hayat biçimi spor gibi.birçok yere bisikletle yada yürüyerek gidiyorlar kayak yüzme buzpateni Allah ne verdiyse.çocuklar yürümeyi öğrenmeden buz pateninde kaymayı öğreniyor.ayrıca benim oradaki komşumlarım hep böyleydi .kadın sabah aç karnına kahve içer sonra bisiklete biner eve gelir yine kahve içer kahvaltı yapar vesaire böyle devam ederdi

Doğru bir konuya parmak bastın Ispanak :D Gerçekten öyle ama biz peynir, zeytin, bal, tereyağı, yumurta vb. den oluşan geleneksel kahvaltı yapmadan dışarı çıkmazken okul arkadaşlarım sabah içtikleri bir kahveyle öğlene kadar duruyorlardı biz onlara onlar bize hayretler içerisinde bakışıyorduk..:)

öyleler yani bizim gibi kahvaltı yapan yemek yiyen bir millet görmedim ben .olanlarda bize kültür olarak yakın miletlerdir.hintli arkadaşım vardı orda onlarda çok yağlı vesaire yiyiyorlar baklava ikram ettim şeker komasına giriyorlardı:Denteresan birşey söyleyeyim mesela onlarda un helvası yapıyo adıda aynı helva diyolar ama değişik unla yapıyorlar ve daha az şekerle .bende onu yiyemedim ama çaktırmadım güzel dedim kırılmasınlar diye:D

Guest Isabelle

Ben her ihtimale karşı çağırdıklarında evlerine gitmiyordum Köri kokusundan kapının önünden bile geçilmiyor :rofl: Kahve içmeye devammm..:derisive: