Jump to content
Mira

Güne Başlama Meditasyonu...

Recommended Posts

Guest ArslaN
Ayyy hiçte pozitif değil esnedikçe uykusu geliyor insanın

İşte bu noktası pozitif yatağın davetkar bakışları senin meletonin hormonlarının tavan yapmasıyla birlikte sen kendini bırakıyosun...:rofl:

Mutluluk için melatonin değil serotonin grekir :)

Arkadaslar, ben bu meditasyona basladiktan sonra ciddi bir sekilde soylenilen tum telkinleri hayatima cekmeyi basardim. Ve karsiliginda da sevgiyi kendime cektim. Gercekten soylenilen telkinlere, inanir ve dogru oldugunu dusunurseniz, hayatiniza tum guzellikleri cekersiniz. Ilerleyen zamanlarsa yasadigim birseyi sizlerle paylasicam ve cok net bir sekilde hayatima cektigimi anlicaksiniz ;)

Arkadaslar, ben bu meditasyona basladiktan sonra ciddi bir sekilde soylenilen tum telkinleri hayatima cekmeyi basardim. Ve karsiliginda da sevgiyi kendime cektim. Gercekten soylenilen telkinlere, inanir ve dogru oldugunu dusunurseniz, hayatiniza tum guzellikleri cekersiniz. Ilerleyen zamanlarsa yasadigim birseyi sizlerle paylasicam ve cok net bir sekilde hayatima cektigimi anlicaksiniz ;)

Maşallah

Çok sevindim sizin adınıza.

Maşallah

Çok sevindim sizin adınıza.

Ara sira aklima gelir telkinler ve tekrarlarim.. otobuste, yemek yaparken, iste.. uyumadan once uyaninca .. once kendimizi sevmek, onemsemek ve saygi duymak zorundayiz. Ve bizim icin ne iyiyse sadece onu yapmaliyiz.. etrafimizdakilerde bizi mutlu etmek icin elinden gelen kisilerden olusacaktir.

Ara sira aklima gelir telkinler ve tekrarlarim.. otobuste, yemek yaparken, iste.. uyumadan once uyaninca .. once kendimizi sevmek, onemsemek ve saygi duymak zorundayiz. Ve bizim icin ne iyiyse sadece onu yapmaliyiz.. etrafimizdakilerde bizi mutlu etmek icin elinden gelen kisilerden olusacaktir.

Çok güzel yapıyosunuz.

Çok doğru

Berresu önceleri çok üzülüyorsun ne çok şey birikmiş bende diyorsun, ben bunları hakettim veya haketmedim vs... diyorsun sonra başlıyorsun kendiliğinden estağfurullah el azim, yani arınma ve temizlenme başlıyor tabiki kolay değil yılların birikimi 21 günde temizlemek lakin başlıyorsun bir yerden sakın pes etme yılma sen 21 gün yap sonrası başka başka konular ve içine doğuyor, ne yapman gerektiği hakkında düşünce ve bilgiler geliyor. 

Birde bu senin mücadelene bakıyor arınmak için ne kadar sabır o kadar mutluluk... Çok kısada sürebilir.. 

Birde şiir okumuştum 

Yeter ki;

Yürekli ol,

Tükenme,

Tüketme,

Tükettirme içindeki yaşama sevgisini...

NİETSZCHE