Jump to content
Mira

Sıkıntılardan Kurtulmak için Rabbiminize Sığınmaya ve Mucizeleri Görmeye Hazırmısınız

Recommended Posts

Allahım seni seviyorum

özür dilerim

lütfen beni affet

teşekkür ederim.....her olumsuzluk karşısında 4 dk ara vermeden okurum.

Önce kendinizi arındırın.

Allah'ım,

Yaşamım boyunca yaptığım tüm hataları, hüzünleri, mutsuzlukları, yanlışlıkları mira olarak kabul ediyorum ve Tüm hatalarımın hayalkırıklıklarımın, hüzünlerimin,kırgınlıklarımın ve daha sayamadığım birçok şeyin sorumluluğunu üstleniyorum.

Tüm suç benim.Bazen kendimle yüzleşemediğim korkularımında suçlusu benim.

Kabullenemediğim şeylerinde , kendime ve çevreme itiraf edemediğim birçok şeyin suçlusu da benim.

Rabbim Yaşamımdaki tüm kötü ve olumsuz çalışmalarım ve yanlışlarım için senden özür dilerim.

Beni bağışlamanı diliyorum ve Seni üzdüğüm için beni affet.

Ben kendimden vazgeçtiğimde benden vazgeçmediğin için beni bırakmadığın için Seni çok seviyorum ve Yaşamımda görüp görebileceğim herşey için çok teşekkür ederim.

Kendimi Arındırdıktan sonra kendi kendime iç benliğimde konuştum.

kendimi ne kadar sevdiğimi söylediğim , kendime ve Bilinçaltımdaki tüm korkularımı yendiğimi , Rabbime sığındığımı ilettim onada.

Sonrasında Elime bir tesbih Alıp, her boncukda Allahım dedim, Her Allah'ım deyişimde içime bir huzur doldu , bana yepyeni bir enerji geldi.

Anladım ki ;Rabbimi çok seviyormuşum, Rabbimde beni çok seviyormuş.

Defalarca Allah'ım dedim ve her Allah'ım deyişimde anladım ki Rabbim benden uzak olma, sen ne kadar beni anarsan içtenlikle o kadar çok mucizelerime şahit olup bunu tüm sevdiklerinle paylaşasın diye bir ilham verdi..

Tüm tesbihibi Rabbimi anarak bitirdim ve en son gözlerimi kapayıp Çok şükür sana yarabbim dedim.

Ve sonra bana hiç ummadığım şeyleri nasip etti.Gerçekten...

Çok üzüldüğüm bir konu hiç olmadığı şekilde önüme vesilelerle geldi ve en son sözü söylen kişi ben oldum.

Ben inancımı kaybetmedim ne olursa olsun.

Sıra sizde...

Kaynak Benim, hiç kimseden Alıntı değildir.

Sadece Estanbul'da paylaşıyorum

Mira...

Allah'ım,

Yaşamım boyunca yaptığım tüm hataları, hüzünleri, mutsuzlukları, yanlışlıkları Mutlu olarak kabul ediyorum ve Tüm hatalarımın hayalkırıklıklarımın, hüzünlerimin,kırgınlıklarımın ve daha sayamadığım birçok şeyin sorumluluğunu üstleniyorum.

Kabullenemediğim şeylerinde , kendime ve çevreme itiraf edemediğim birçok şeyin suçlusu da benim.

Rabbim Yaşamımdaki tüm kötü ve olumsuz çalışmalarım ve yanlışlarım için senden özür dilerim.

Ben kendimden vazgeçtiğimde benden vazgeçmediğin için beni bırakmadığın için Seni çok seviyorum ve Yaşamımda görüp görebileceğim herşey için çok teşekkür ederim

çok çok güzel bir paylaşım..:thumbsup::clapping:teşekkürler.. Mira

Guest dalgakıran.

senden af yada mucize beklemeyecek kadar yaşama hala direniyorum.....sen ne kadar zorlaştırırsan zorlaştır benim bu inadımı kıramayacaksın.....

Guest *sibay*

Bunlari bizimle paylastigin icin tesekkurler mira..insallah en kisa zamnada tekrar aramizda olursun :)

--- Sonraki mesaj ---

Allah'ım,

Yaşamım boyunca yaptığım tüm hataları, hüzünleri, mutsuzlukları, yanlışlıkları Mutlu olarak kabul ediyorum ve Tüm hatalarımın hayalkırıklıklarımın, hüzünlerimin,kırgınlıklarımın ve daha sayamadığım birçok şeyin sorumluluğunu üstleniyorum.

Ben kendimden vazgeçtiğimde benden vazgeçmediğin için beni bırakmadığın için Seni çok seviyorum ve Yaşamımda görüp görebileceğim herşey için çok teşekkür ederim

Öyle ihtiyacım var ki bu gece bu yazıya.... Teşekkürler....Yeniden yeniden okudum...

Ben kendimden vazgeçtiğimde benden vazgeçmediğin için beni bırakmadığın için Seni çok seviyorum ve Yaşamımda görüp görebileceğim herşey için çok teşekkür ederim.

berresu, 08.12.2011 - 14:58 yazdı:

Yukardaki sarı kelimeleri bir gün bir keremi söyleyeceğiz yoksa hergünmü?

Devam ediyor musun? 

Allahım seni seviyorum

özür dilerim

lütfen beni affet

teşekkür ederim....

İçin rahatlıyor mantıklı düşünebiliyosun.