Jump to content
roseraie

Deccal mi ?Büyücü mü? David Blaine..

Recommended Posts

Arkadaşlar Selamun aleykum David Blaine adında amerikalı kendini illüzyonist olarak tanıtan büyücü ve karanlık bir adam var videolarını seyrettim yaptığı şeyler illüzyon değil, kimse parmak ucundan ateş çıkaramaz, teni yanıyor resmen horozu kucagına alıp kafasını bi eliyle koparıyor havyanın vucudu koltukaltında iken , diğer elinde canlı halde horozun kafası duruyor hayvan gözlerini kırpıstırıp etrafa bakıyor canlı yayında kendi kalbini eliyle çıkardı, avucunda kalp hala atmaktaydı kan revan içinde kaldı videoyu izlerseniz, parmagını gögsüne sokmaya çalışırken iteledigi bölgenin kendi kendine acıldıgını ve parmagını sokmaktan vazgectiginde bölgenin anında birleştigini görürsünüz(yani parmagını gezdirdigi yer açılacak gibi oluyor kendiliginden kapanıyor) bir kadının dişlerini kanatmadan eliyle söktü, agzına alıp tükürdügünde dişlerin yerine nasıl gectigini anlayamıyorsunuz bile hiçbir hile yok buyrun izleyin sıcak kahve dolu bardagı anında ve üstünü kapamadan metal amerikan bozuk parasına ceviriyor bunu yaparken sıvı yavastan azalıp, bardak alttan üste dogru para doldu 2 avuca yakın cent i o sekılde göz yanılması ile bardaga üstünü kapatmadan dolduramaz internette yabancı islami sitelerde bu sahsın deccal oldugu yazıyor

buna benzer bir iki adam var dünyada biri chris angel diğeri bu-benim bildigim benim düşüncem deccalin farklı insan kılıklarına girip sihirlerini insanları aldatmak için dünyaya yaydıgı yönünde yani aslında ikisinin aynı kişi oldugunu ve deccal oldugunu düşünüyorum ayrıca david blaine yahudi kökenlidir, rus yahudisi..

deccalin de yahudi kökenli olacagını okumustum adamın gözünde de bir tuhaflık var sanki biri görmüyor avucunda da 1 adet tek göz dövmesi var şu an o resmi bulamadım 79_david_blainelarge_image1-1.jpg fikirleriniz nelerdir

Guest vahid

deccal değil bu deccal başka hallrde gelecek.hadislerle bağlantılı konuyu iyi araştırın derim.

ayrıca yerden 40-50 cm yukarıda havada asılı kalıyor

mağaza vitrinine elini sanki katı bir madde değilmiş gibi sokup, vitrindeki eşyayı camı kırmadan ve hiçbir iz bırakmadan alıp dışarı çıkarıyor

buzun içinde çok uzun saat- bu cok ılgımı cekmedi -sanırım 60 saat kaldı

bir insanın ölmeden bu şekilde yaşaması mümkün değil

havada günlerce başaşağı asılı halde kalıyor, ayagından bağlanmış halde ve ölmüyor

normalde kan beynine hücüm eder pıhtılasan kan nedeniyle 1 güne kalmadan saatler içinde ölmesi gerekir ama ölmüyor

çok yüksek yerlerden yere atlıyor ölmüyor

ağzına incecik canlı bir yılanı sokup yiyordu-sonra ne yaptı bilmiyorum iğrenç....

--- Sonraki mesaj ---

peki bu adam kim?

enteresan.. araştırmak lazım

lakin birşeyi de belirteyim bu adam ne rusa benziyor ne yahudiye, daha çok araba benziyor

lakin birşeyi de belirteyim bu adam ne rusa benziyor ne yahudiye, daha çok araba benziyor

Ben videolari izlemedim,fakat Deccalin Rothschild ailesinden Alexander Rothschild olabilecegini okumustum. Su an yeri gizli tutulan ve özel yetistirilen Alexanderin cok yakinda yeni dünya düzeninin lideri olarak insanlarin karsisina cikacagini okudum bir amerikan sitesinde.

Hz. Rasûlullah’ın bir açıklamasına göre, gerçek DECCAL çıkmadan önce 30`a yakın sahte DECCAL ortaya çıkacak

bunlar kendilerinin "Peygamber" olduklarını iddia edeceklerdir bu adamın böyle iddiası yok gibi büyücü olabilir

videoyu izleyemiyorum, bu yüzden yorum yapamıcam, evde izlerim inşallah..

allah deccalın fitnesinden korusun

Guest Kajraare

Deccali bilmemde bana cinleri hatırlattı, sonuçta bunların bir çoğunu cinler yapabiliyor...

arap degil, rus yahudisi imiş wikipedia da yazıyor biyografisinde

tabi bunlar ortadogu kökenliler ve dünyaya yayılmıslar rus yahudisi demek sarısın mavi gözlü olmaz

kökeni belli esmer olması gayet doğal