Jump to content
roseraie

Deccal mi ?Büyücü mü? David Blaine..

Recommended Posts

Bu farklı birşey herkesi deccal'e benzetirsek olmaz.

Bu işi yapan birsürü insan var Avrupada.

Hatta Türkiye'de bile alasını yapanlar.

Deccal hakkında daha fazla araştırma yaparsanız yanlış yönde araştırma ve inanış içinde olduğunuzu anlarsınız.

Bu ne yaaaaa. Ben hepsini izlerken bu bir hile bu bir ilizyon diye diye izledim. Ama kızın dişlerini çıkarttıya kız dehşete kapıldı o gözler o korku oyun olamaz kız çok korktu ve dişleri gerçekten ağzından çıktı sonra puffffff. Aman Allahım.

sanırım kafir kendi gibi kafir cinler edinmiş..ilizyonla karışık bir takım metafizik ögeleri harekete geçiriyor sanırım..gelsin gercek bi allah dostu karşısında yapsın görelim bunları elini agzını baglasın da bakalım kıpırdıyabiliyomu beyimiz...:D:D

deccal oldugu konusundaki fikir bana ait değil

internette yabancı islami sitelerde de bu yazıyor, fikriniz nedir diye sormustum

Hz. Rasûlullah’ın bir açıklamasına göre, gerçek DECCAL çıkmadan önce 30`a yakın sahte DECCAL ortaya çıkacak

bunlar kendilerinin "Peygamber" olduklarını iddia edeceklerdir bu adamın böyle iddiası yok gibi büyücü olabilir

zennur 30 a yakın sahte deccal i biraz açar mısın?

bu adamın iddialarını bilmiyoruz, bakalım yabancı sitelerde kendi ile alakalı neler diyor

bi de buna bakmak lazım sonuc olarak sadece resimlerine baktık ve 1 video izledik

belki sonra açıklar?

--- Sonraki mesaj ---

bilmiyorum ama acaip YAKISIKLI :blink:

subhanallah :blink:

bu adamın etrafında gösteri yaptığı kişiler kendi ekibinden veya parayla oynayanlar. ilizyon işte büyütülecek bişi yok:cool:

Deccal değil tabikide. Herşeyin bir açıklaması vardır, illüzyonist olduğunu düşünüyorum ama video sonunda kalbini çıkartıyor sonra yere düşüyor , yaşıyor mu hala ?