Jump to content
Guest phycansu

Yeni Kabile...

Recommended Posts

Guest phycansu

Amazon ormanlarında yeni bir kabile keşfedilmiş. yeryüzünde sadece kendilerinin yaşadığını sanan bu kabile vücutlarını bitki kökleriyle boyuyor.. insanlara karşı saldırgan oldukları içinse hiçbir araştırma yapılamamış hal.. 30 kişilermiş bilgilere göre.. umarım kültürleriii inanışlarııı vs en yakın zamanda ortaya çıkar.

Guest NightWolf

Başlarının tepesinden bir anda helikopter geçen kabile, kısa bir süre ürkmelerine rağmen, bir anda saldırganlaşarak ellerindeki mızrak ve oklarla saldırıya geçmişler. Sayısı azalan kabile üyelerini korumak için.

Guest

ilk kez şimdi duyuyorum. Bi Amazon dizisi vardı onu hatırlattı bana neyse konudan sapmayayım umarım yakın zamanda araştırsınlar da bizlerde detaylı bilgi edinelim

Guest secret shadow

başlık için teşekkürler. kimbilir yaşayışları nasıldır.. Düşününce, onların yaşamları süresince yaptıkları ve yapacakları işler demek ki onların şuanki gelişimi için yeterli. Ne kadar ilginç ve güzel.

Guest maiadam

kordinatları verin hemen okey oynamaya gidecem :P

1-2 sene once iranda daglarda böyle bir kabilenin resimlerini cekmislerdi...

Guest aris

ne kadar şanslılar:)

Guest yellowroza42

bu insanlar dünyayayı hiç tanımamışlar ve buraya medeniyet hiç gitmemiş ama bunlarında bir yaradılış gayesi var benim merak ettigim bu tarz insanlar dini kitabı bilmiyorlar inancları yok tanrıyı tanımıyorlar bu insanlara ne olacak peki günahkarmı şimdi bunlar bunu merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum bizi yaradan tanrı neden bunlara böyle bir yasamı reva görmüş sizce

Guest secret shadow

reva görmek olarak bakılmamalı bence. Medeniyet de kişiden kişiye göre değişebilecek bir kavram. Davranışlar ve ahlak ile medenilerdir belki de bilemeyiz.

Böyle yaratıldıysalar, kendi gelişimleri için yeterli olan ilerlemeyi bu şekilde sağlayabileceklerdir demekki.

bu insanlar dünyayayı hiç tanımamışlar ve buraya medeniyet hiç gitmemiş ama bunlarında bir yaradılış gayesi var benim merak ettigim bu tarz insanlar dini kitabı bilmiyorlar inancları yok tanrıyı tanımıyorlar bu insanlara ne olacak peki günahkarmı şimdi bunlar bunu merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum bizi yaradan tanrı neden bunlara böyle bir yasamı reva görmüş sizce

İslamiyet'e ve diğer dinlere göre kutsal dinlerden haberi olmayan kabileler insanlar cennet ile cehennem arasında ki bir dağda (araf) bekletilirler. Cehenneme gidenlere bakıp yakarırlar, cennete girenlere bakıp Allah'a dua ederler. Sonunda bu kişiler cennete alınır. Yani dinlerden habersiz insanlar arafta bekletilirler sonra da cennete alınırlar.