Jump to content
ıspanaknamık

Büyüden Kendi Yapabileceğimiz Yöntemlerle Denenmiş Temizlenme Yolları

Recommended Posts

büyü şu an çok yaygın

insanlar sonsuz cehenneme girmeyi göze alarak başkalarına büyü yapıyor

Allah haklarından gelsin inşaallah

okumayı bırakmayın, devamlı okuma korumayı da beraberınde getirir

bende evliğimde nazar veya büyüden şüpheleniyorum 7 yıllık evliyim 1 senedir eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz fakat boşanma yok boşanmak istediği söylüyor 1 senedir ama hiç bir boşanma yok 1 sene öncesinde hiç birşey yoktu herşey çok güzeldi gerçekten çok mutluyduk kendisi salonda yatıyor bir gün konuştuk uzunca ayrılmak istediğini söyledi terapiye gidelim dedim o zaman boşanmayı kabul ederim dedim tam dedi terapiye gittik bir defa gittik sadece orda dediki hani bir insan sevdiği birine dokunun da sıcaklık hisseder ama ben eşim bana dokunun da elektirik çarpmış gibi oluyorum dedi öyle deyice acaba büyü nazar felan olmasın evliğimizde diye düşündüm ayrılma nedenleri de saçma geldi ben çalışıyorum akşam evde yatak odasında yatacağım zaman bakara süresini açıyorum ama odanın kapını katıyorum ama oda da dinliyorum sesli bir biçimde bakara süresinin sesi bütün evemi yayılması gerekir onu kısmınıda anlayamadım bu yukarda yapılanları bende yapsam bir zarar olurmu eşime sirkeli suyla banyo işine kızabilir yada okunmuş suyla yıkanma işini başka nasıl birşey olabilir acaba

• Like 1

Bence büyülerden kurtulmak imkansız. Yıllardan beri kurtulamadım hiç bir şey fayda etmiyor. :(

• Like 1

Büyü ile   cinler  insanlara musallat  eder cinlerinde  sevmediği  koku  sirke  ve  üzerlik  buhurudur..

• Like 1

ıspanaknamık, 28.01.2012 - 18:13 yazdı:

genelde 3 avuç tuza okunur .7 günlük ayırın bir miktar .kalanı yemeklere katın bitenede dek

Gayet  güzel  paylaşım olmuş..

• Like 1

Bundan kolay  ve  etkili kendime   birebir  yöntem var  tarafımdan denenmiştir  çok  şükür şu  büyü  içlerinden kurtuldum

• Like 1

yakaza, 26.01.2018 - 20:56 yazdı:

Bundan kolay  ve  etkili kendime   birebir  yöntem var  tarafımdan denenmiştir  çok  şükür şu  büyü  içlerinden kurtuldum

yazarsanız hepimiz faydalanırız:)

• Like 1