Jump to content
HaYaLGöZLüM

Hz.İsa'nın Kefeni...

Recommended Posts

001_d.jpg

Hz.isa'nın kefenindeki resimlerin sırrı..002_d.jpg

kefendeki işaretlerin sırları..

003_d.jpg004_d.jpg

007_d.jpg

005_d.jpg

008_d.jpg 009_d.jpg006_d.jpg

hala çözülememiş haz.isa'nın kefenindeki işaret ve resimler....

Guest vahid

iyide ölmeden göğe yükseltilen bir peygamberin kefeni nerden çıktı.

Guest blöf

O'nun hakkında herşey beni heyecanladırır. En ufak bir haber bile ilgimi çeker.. O'nun döneminde yaşamak ve tanımak isterdim..

Guest vahid

hz. isa as. ölmeden göğe kaldırıldı.yalnız onu yahudilerin eline vermek isteyen kişiyi bu bir havaridir.Allah c.c. hz. isanın şeklini verdi.ve o çarmııha gerildi.hz.isa barnabas incili son bab ve kuranı kerim ayetlerinde sabit olduğu üzere annesi meryem ve havarileri ile vedalaşıp onların gözleri önünde arşı alaya yükseltildi.

hz idris as miraçta ve ashabı kehfte mağrada göge yükselme şerefine erişti.

İnandırıcı gelmedi.

Sonuçta Hz. İsa yerine başkası çarmıha gerildi.

Ve kefende kemik izleri kalması..... düşündürücü....

Heee yaradan bunu isterse tabi olur da.....

neyse inanmadım hepsi bu....

atraksiyon aramışlar.. bazı tipler vardır ya hani durup dururken kapımı çarptı eve inekmi düştü gibi takıntıları vardır.. bi takım heyecan arayan kişilerin halkıda alet etmesinden ileri gelen birşey.. inancımıza göre Hzç İsa göğe kaldırıldı.. bu gibi şeyleride Allahın bi mucizesi olarak kabul eeriz.. ölmeyen bi peygamberin kefeni üzerinde neden bu gibi şeyler oluşsun ki.. bu bizim inancımıza ters düşer.. çünkü bu Hz. İsanın gerçekten öldüğüne işaret eder..

bu kefen bahsini tvde izledim.rastgele bulunmuş ve karbon testi sonucu o döneme ait olduğu saptanmış bunun dışında hiçbir bilgi yok.hristiyan papalar vesaire onlarında kesin bir bilgisi yokmuş.yalnız ihtimal dahilinde yinede saklıyorlar o kadar .ayrıca evet bizim inancımıza göre hz.isa göğe yükseltildi işin komik tarafı çarmıha gerilen kişi onu ispiyon eden yahuda diye bilinir.yani bırakın kutsallığı tam tersi bir durum büyük ihtimalle kutsal saydıkları .

ayrıca barnabas incilinde bu konu ayrıntılı bir biçimde anlatılıyor okumanızı tavsiye ederim