Jump to content
Zennur

İsrailoğulları ve Şeytan İlişkisi

Recommended Posts

siyonistlerin ürünlerini almamaya huhusen özen gösteriyorum

bu markalar netten çok net öğrenilebilir, türk sandıgımız markaların cogu bunlara ait

neden almıyorum? çünkü iş filistinin işgalini protesto etmenin ötesinde, bunlar illuminati kartlarında açıkça gösterdikleri gibi insan eti ve kemiğini yiyen-tüketen bir hastalık ortaya çıkarıcaklar

flesheatingbacteria-1.png

İnsan Eti Yiyen Bakteri

İlaç sektörüne can vermek için labaratuvar ortamında üretilmiş insan eti yiyen bir bakterinin geleceği söylenmekte--diye bir bilgi geçiyor nette...

böylece dünya nufusunu tırpanlayıp, dünyayı sadece kendilerinin fink atacagı bir mekan haline getirebileceklerini sanıyorlar

allah bunların ve şeytanın şerrinden tüm müminleri muhafaza eylesin

bu videoları herkese gönderin ve hatta keşke ingilizcesi de olsa da, diğer dinlerden tanıdıklara tüm dünyaya gösterilse bu videolar

izlediğim kadarıyla konuşma yapan kişi kabala ve masonluktan bahsediyor.. konuyu tamamen israiloğulları olarak genellemek bence yanlıştır. kaldı ki peygamberimiz döneminde müslümanlara yardımcı olan yahudiler de oldukça fazladır. ki yahudilerden müslüman olanlar da hatırı sayılır bir rakamdır. videodaki arkadaşın ithamları tamamen kendi fikirleri ve kendince araştırmaları. hak dinlerden biri olan museviliği bunca ağır eleştirmek bence doğru değildir..

videonun ilerleyen bölümlerinde bu kişi dindar ve dinine bağlı yahudileri ayırıyor bu gruptan zaten.izlerseniz göreceksiniz.haksızlık etmiyor kesinlikle doğruyu söylüyor.

--- Sonraki mesaj ---

yalnız adamın kabala deyişi beni deli ediyoo o nasıl şivee öylee:D

3. bölüme kadar izledim mide bulantısından devam edemedim cidden kusma istegi oluyor

izliycem ama bu iğrençlerin yüzünden bu gecem de zehir olucak diye açamıyorum

benim merak ettiğim acaba ilk videolardaki şeytanı memnun eden halleri bunların hahamları mı yapıyor yoksa her yahudi müstekil bu uygulamaları yapıyor mu?

eğer evetse durum aşırı derecede vahim demektir