Jump to content
Zennur

İsrailoğulları ve Şeytan İlişkisi

Recommended Posts

Guest playades

Şahane bir katkı olmuş... Teşekkürler... Birinci videoda anlatılanlara ben de naçizane bir ek yapmak isterim... (ki bence konuyu en iyi bilenlerden biri Sn.Hakan Yılmaz Çebi'dir asıl ondan dinlemek lazım)...

Burada konuşmacı Masonluğun kökeninin Mısır olduğunu belirtiyor,ama ondan öncesi vardır ve asıl köken Atlantis'tir, çünkü Mısır zaten Atlantisin bir kolonisi olarak kurulmuştur.Atlantis'te majik gücü ve teknolojiyi elinde bulunduran şeytani bir rahipler sınıfı vardı.O sınıf mirasını Mısır'a aktarmış veburadan da Masonluk=İlluminati gelişmiştir...

--- Sonraki mesaj ---

Ama videoların çoğu kullanıcı tarafından kaldırılmış görünüyor, hayırdır inşallah...

Şahane bir katkı olmuş... Teşekkürler... Birinci videoda anlatılanlara ben de naçizane bir ek yapmak isterim... (ki bence konuyu en iyi bilenlerden biri Sn.Hakan Yılmaz Çebi'dir asıl ondan dinlemek lazım)...

Burada konuşmacı Masonluğun kökeninin Mısır olduğunu belirtiyor,ama ondan öncesi vardır ve asıl köken Atlantis'tir, çünkü Mısır zaten Atlantisin bir kolonisi olarak kurulmuştur.Atlantis'te majik gücü ve teknolojiyi elinde bulunduran şeytani bir rahipler sınıfı vardı.O sınıf mirasını Mısır'a aktarmış veburadan da Masonluk=İlluminati gelişmiştir...

--- Sonraki mesaj ---

Ama videoların çoğu kullanıcı tarafından kaldırılmış görünüyor, hayırdır inşallah...

Ben teşekkür ederim videoların kaldırılması garip

Sağolun gerçekten çok ilginç detaylar var bu konuyu güncel tutmak lazım.:thumbsup:

--- Sonraki mesaj ---

Silinmiş olan 2. 3. 6. ve 9. bölümler

[video=youtube_share;s1EM25rW-Uo]

[video=youtube_share;0LjUNKtrzkU]

[video=youtube_share;Ut9UJc7qGUM]

[video=youtube_share;YAlT38ut6fU]

10. videoda 8. dakkadan sonra yedi kolluşamdanı 15. derecedeki masonlara verildiğini söylüyor.

Çok

Teşekkürler bende silinen videoları eklemeyi düşünüyordum elinize sağlık

Guest playades

2012, dananın kuyruğunun kopacağı yıl, şeytanın uşakları Armageddon'u başlatma kararındalar ama hevesleri kursaklarında kalacak inşallah...

Bu fotolara bakın minadaki şeytan taşlama yeri nasıl değiştirilmiş , adam doğru söylüyor

fotolar burda bu eski taşlama yeri

seytantaslama-1.jpg

minah-1.jpg

Bu fotoda yeni yapılan taşlam yeri

seytantalama-1.jpg

minayakin-1.jpg

arkadaşlar videoları izledim midem bulandı bazı kısımlardaki faaliyetlerinden

bu yüzden devamını izleyemiycem

şeytan taslama yerini niye değiştirmişler anlayamadım?

şeytan taslama yerini niye değiştirmişler anlayamadım?

O dikili taşlar şeytanı temsil ediyor Hacı olan insanlarda bu dikili taşları taşlıyor yani şeytanı taşlıyor . Şytana hizmet eden ahmaklarda buna mani olmak için bu dikili tşları ordan kaldırmış ,ama dünyanın bir çok yerine bunlara benzer dikili taşlar dikmişler .

Bence bu şeytan taşlama olayı her nekadar sembolik görünsede şeytana zararı dokunuyordu. Ve onlar bu dikilitaşları dünyanın her yerine dikiyorlar Şeytani faliyetlerinin arttığına inaıyorlar demekki . Bizimde bu dikili taşları ortadan kadırmamız gerekli. En azından pisikolojikmen onlara üstünlük sağlarız.