Jump to content
Zennur

İsrailoğulları ve Şeytan İlişkisi

Recommended Posts

Guest playades

Eline sağlık Zennur... Siyonist şeytan tapıcılarının savaş bağırtıları ayyuka çıktı artık... İran'a saldırmak için belki de saatleri sayıyor çakal sürüsü... Bu çakal sürüsü biliyor ki nihai savaşları Türk ordusu ile olacaktır... Çünkü onyıllardır Türkiye ve Türk ordusu içinde büyük başarılara imza atmalarına rağmen gene de bu büyük millet savaş meydanında bu çakal sürüsüne kan kusturmadan teslim olmayacağını göstermiştir... Tehlike kapıda ve hakikaten bir dünya savaşı ölçüsünde de büyüktür, tam bir kıyamet savaşı (Armegeddon) hızla yaklaşıyor... Allah azim-ü şan bizi yardımına layık görür inşallah...

İzlemeyen arkadaşlar tavsiyemdir izleyiniz,

Bu şeytanileri ne kadar tanırsanız okadar iyi ayırd edebilirsiniz.:thumbsup:

şu anda bu temelde üç konuyu okudum ama videoları izleyemiyorum bilgisayarım dönem dönem böyle sorun çıkarıyor. sorun geçince inşallah izleyeceğim.adamlar şekillerle sıradanlaşarak dikkat çekmeden hazmedilme taktiğini uyguluyorlar. Allah yardımcımız olsun.

hayret.yıllardır saatli bombanın üzerinde bir millet olarak oturuyoruz demekki.yeni gördüm ve seyrettim,konyada belediyenin yapmış olduğu yeniliklere bakıyorum siyonizmi masonluğu çok güzel bir şekilde tatbik ediyor muş!!!!!!!!!!!!!!!!.resmen bu millete yapılan toplu bir büyü diyorum.

bismillahirrahmanirrahim.

ve mekeru ve mekerallahu vallahu hayrul makirin.

yarabbım tuzak kuranlara karşı,tuzak kuranların en hayırlısıdır.

bu konuyu açan ve bu mesajı yazandan ZENNUR dan ALLAH RAZI OLSUN.

ya arkadaş videolar mı açılmıyo bana mı oyle geldi