Jump to content
roseraie

Şeytan Madonna Kuran Ayetlerini Çiğniyor Klibinde

Recommended Posts

Bu olay daha önce tvde programlara konu olmuş

ancak ben ilk kez görüyorum

kuma Kuran ayetlerini çizmişler Madonna denen şeytan da ayağıyla çiğneyip geçiyor

şeytan hiçbir fırsatı kaçırmıyor, gördüğünüz üzre kliplerde kuma ayet çizdirip çiğnetmek de buna dahil

Yaşasın zalimler için cehennem!

MADONNA KURAN EZIYOR ! - YouTube

--- Sonraki mesaj ---

http://www.youtube.com/watch?v=995WSdtJKHI

Evet resmen şeytanlaşmış.Allah büyük ve cok sabırlı.elbet cezasını verecek.

Rabbim bizi sana asi gelmekten

, yanlış yola sapmaktan koru.Amin.Amin.Amin

bu yabancılarda çok bilgisiz oluyor neden inaçlara saygısızlar ben şahsen hz isa hz musa peygamberimiz kadar seviyorum hepsini hepsine saygım sonsuz neden bu diğer dinlere inanan insanlar cehalet içinde ezmek dalga geçmek aşağılamak istiyolar dinleri anlamadım akıl fikir diliyorum onlara

Allah cok sabırlıdır bunlar kasıtlı yapılan faliyetler müslümanlığı ayakları altına alıyorlar akıları sıra peygambar efendimize yapılan saldırılarda aynı zihniyetin ürünü:mad::mad::mad:

Guest etudiante

şimdi bu hakaret yahudilere veya hristiyanlara yapılsaydı, tüm dünya ayağa kalkardı.. guardian sayfa sayfa haber yapar, bbc'de sürekli tartışılırdı.. ama ben ilk defa burda gördüm bu rezaleti.. bence bu dünya müslümanlarının ayıbı.. herkes tepkisini koysa, dünya komu oyuna rezil edilse böyle pislikler bak bakalım bi daha cesaret edebiliolar mı? en acısı da gençler bunlara özeniolar..:(

kardeşim sana yardımcı olamay çalıştığım konuyla alakalı özel mesaj atmaya uğraşıyorum fakat olmuyor.cevap veremiyorum.mesaj alımın kapalı .yolladığın mesaja biraz geç cevap verdim kusura bakma ama atamıyorum zaten

--- Sonraki mesaj ---

rosaire sana diyorum arkadaşım karışmasın

Allttaki yorumda denilenlere göre orada ayet değil arapça''Daha önce öğrendiğin her şeyi unut ''yazıyormuş.Bunu türkçe de ingilizce de arapça da yazıp basmasında bir sorun yok o halde!...

Maddona zaten seytanlasmis ve bunuda apacik kliplerinde cok itici sekilde gözler önüne sergilemekte kendisi kabbalacidir zaten.

neden arapca secilior cince veya hint yazisi duruken mesela? ''Daha önce öğrendiğin her şeyi unut '' ne demek??:)

mesajlar cok acik.. ama desmemek lazim..

Allah herseyi goruyor zaten..

Hikmeti buyuk zul calal-i vel ikramin.

orda arapça yazıda tam olarak ne yazıyor yanı hangı surenın hangı ayetı

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...