Jump to content
roseraie

Şeytan Madonna Kuran Ayetlerini Çiğniyor Klibinde

Recommended Posts

bilmiyorum videodaki tv programında Kuran-ı kerim ayeti diyor

ben okuyamam ve manasını da bilmiyorum, bu şeytana çiğneyecek başka metin kalmamış mı

diyelim ki ayet değil, çiğnemesin kardeşim arapça belki bazıları için mukaddestir

sonuç olarak harflerin de sırrı var islamda

ayet olsun olmasın edepsizliktir yaptığı.insanları kışkırtmaktır.

Guest pamuk32

çiğdenidiği Kuran ayetleri değilmiş.arap lisanıyla yazılan bir yazı.bence abartmayın yerinize oturun.açıklama yapılmış halen saldıracak yer arıyorsunuz.

çiğdenidiği Kuran ayetleri değilmiş.arap lisanıyla yazılan bir yazı.bence abartmayın yerinize oturun.açıklama yapılmış halen saldıracak yer arıyorsunuz

polyannacılığı bıraksak...yapmak istediği kışkırtmak işte daha ne...madonna'ya da yaptıranlar bu amaç için yaptırıyor zaten..

Guest pamuk32

arkadaşlar arapça yazı yazılan gazeteler arap ülkelerinde bilimum işte kullanılır bu arapça yazılan eski gazete parçaları kutsal sayılmaz.ben yazacağımı yazdım konu başlığı tamamen tahrik edici kuran ayetleri denmiş iftira atılmış şeytan denmiş herşey söylenmiş.bence oturun bir düşünün hepinizin fizyolojisi böyleyse işimiz var.

arapçanın kutsal olduğuna inanmıyorum.ama bişey varki bu provakasyondur.ve bilerek yapılmıştır.e kendi bilir.saygısızlık eden saygısızlık görür

Direk kişilere mesaj yazmak yerine lütfen konu içeriği hakkında paylaşımda bulunmaya çalışınız.

Kişileri hedef alıcı mesajlar yazılmaya devam edildiğinde konu yoruma kapatılacaktır ve gerekli forum kuralları herkese uygulanacaktır.

Yeni yıl münasebetiyle kimsenin kalbini kırmamaya çalışıyoruz fakat sizlerde biraz yazdıklarınıza dikkat edip kişilere saldırı niteliği taşıyacak mesajlar yazmamaya dikkat ediniz.

Ayrıca konı başlığı ile içeriği arasındaki farkıda gözardı etmeyeceğinizi düşünüyoruz.

Tekrar tekrar uyarı olmayacaktır.

arapçanın kutsal olduğuna inanmıyorum.ama bişey varki bu provakasyondur.ve bilerek yapılmıştır.e kendi bilir.saygısızlık eden saygısızlık görür

alkışlıyorum..:clapping: bilinçli bi provokasyon var..hala da mı saflığı oynayacağız..?

Guest pamuk32

bence şeytan demekte provakasyon kuran ayetlerini çiğnediği iftirasını atmakta provakasyon.eee ne fark kaldı arada?

bence şeytan demekte provakasyon kuran ayetlerini çiğnediği iftirasını atmakta provakasyon.eee ne fark kaldı arada?

gerçeği dillendirmek hakk,bilinçli iş kışkırtmak ama senin ki tam ne onu çözemedim..avukat olabilirsin bayan madonna'ya..senin gibiler iyi değer(!) eder onların yanında..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...