Jump to content
nothing

70.000 Kelime-i Tevhidin Gücünü Paylaşmak İstiyorum

Recommended Posts

Çok sevgili merhum annemi uzun zamandır rüyamda görmüyordum. her gece onun ordaki halini bana göstermesi için Yaradanıma dua ettim ve bir gece dualarımı kabul etti. Annem kötü bir durumdaydı ve yanında iki tane kağıt vardı. birinde azabünnar diğerinde azabün elim yazıyordu.(daha ayrıntısına girmeyeyim)

bilen birilerine bu rüyamı anlattığımda annen için 70.000 kelime-i tevhid okursan iyi gelir dediler.

sağolsun bir arkadaşım bana yardım etti ve 2,5 aylık zaman içinde okumayı bitirdik.

daha sonra annem komşumun rüyasına girmiş. beni sormuş, geç geleceğimi duyunca "bu paketi kızıma ver" demiş. komşum pakette ne olduğunu sorunca da: "Gül var, gül,gül" demiş. koca bir paket gül. üzerinde yeşil uzun bir elise ile.

komşuma belki defalarca anlattırdım bu rüyayı...

paylaşmak istedim...

• Like 1

Guest

vay be süper ibretlik bir olay.biz de zaman zaman ölmüş yakınlarımıza okuyoruz inşallah senin annene okuduğun gibi faydamız dokunuyodur onlara...Allah kabul etsin arkadaşım...

allah mekanını cennet eylesin annenin. Bu 70,000 kelimei tevhid sadece ölüler için okunmuyor di mi? bir istek için ya datövbelerin kabulü için ve ya sadece allah rızası için falan da okunuyor?

allah mekanını cennet eylesin annenin. Bu 70,000 kelimei tevhid sadece ölüler için okunmuyor di mi? bir istek için ya datövbelerin kabulü için ve ya sadece allah rızası için falan da okunuyor?

amin, inşallah...

ben tasavvuf kitaplarında okumuştum bu niyetle okunduğunu. sana yanlış bilgi vermek istemem ama bence önemli olan niyet. kelime-i tevhid okunan değil mi ama;)

Allah rahmet eylesin. Allah sana sabirlar versin.

kelimei tevhid cok kiymetli. dilek icin de 70 bin kere okunuyor. merhumun akasindan da okunuyor. annen ruyaya girdigine gore kalbini ferah tut.

babam anlatmisti. zamaninda bir hukumdar, ben hz Omer diye hatirliyorum ama yanlis olabilir, olmus. oglu da ruyasinda cok gormek istemis babasinin halini. 11 sene dua etmis. 11 senenin sonunda babasi ruyasina girmis demis ki: kabir azabim ancak bitti, oyle gelebildim. zamaninda yaptirdigim kopruge bir koyunun ayagi takildi. onun hesabini veriyordum.

gerceklik payi var midir bilinmez. ama olu ruyaya girererse ve iyi ise durumu bu cok sevincli bir haber.