Jump to content
nothing

70.000 Kelime-i Tevhidin Gücünü Paylaşmak İstiyorum

Recommended Posts

ne kadar güzel bir paylaşım...

Peygamber (s.a.v) Efendimiz şöyle buyurur:

“Şeytanın boynunu, "Allah'tan başka ilâh yoktur, Muhammed Allah'ın rasûlüdür" kelâmı ile kırınız. Sizden biri, nasıl düşma­nına seri şekilde vurarak yahut fazla yükü boynuna takarak belini bükerse, şeytan da bu ulvî kelâm karşısında öyle susar ve siner.”

ne kadar güzel bir paylaşım...

Peygamber (s.a.v) Efendimiz şöyle buyurur:

“Şeytanın boynunu, "Allah'tan başka ilâh yoktur, Muhammed Allah'ın rasûlüdür" kelâmı ile kırınız. Sizden biri, nasıl düşma­nına seri şekilde vurarak yahut fazla yükü boynuna takarak belini bükerse, şeytan da bu ulvî kelâm karşısında öyle susar ve siner.”

Çok teşekkürler, sizin paylamışınız daha da güzel

• Like 1

Allah kabul etsin.Allah rahmet eylesin...benimde arkadaşımın annesi okumuş hatta arkadaşıma vefat ettiğimde duasını yaptır demiş.

• Like 1

Allah rahmet eylesin canım. Rabbim dualarını da kabul eylesin. Benimde rahmetli babam ona biraz ihmal ettiğimde, okuyamadığımda rüyama gelir. Sağken sinirli bir bakışı vardı öyle bakar. Okuduktan sonra bu sefer sevinçli bir şekilde görürüm. Anlatmak iyimidir bilmiyorum ama paylaşmak istedim..

• Like 1

Allah rahmet eylesin canım. Rabbim dualarını da kabul eylesin. Benimde rahmetli babam ona biraz ihmal ettiğimde, okuyamadığımda rüyama gelir. Sağken sinirli bir bakışı vardı öyle bakar. Okuduktan sonra bu sefer sevinçli bir şekilde görürüm. Anlatmak iyimidir bilmiyorum ama paylaşmak istedim..

ben uzun zamandır görmüyordum rüyamda. zaten pek görmem rüyamda. ben baban için bunu okumanı tavsiye ederim canım. İnşallah tüm ölmüşlerimiz rahattır ve cennet bahçelerindedirler...

ben uzun zamandır görmüyordum rüyamda. zaten pek görmem rüyamda. ben baban için bunu okumanı tavsiye ederim canım. İnşallah tüm ölmüşlerimiz rahattır ve cennet bahçelerindedirler...

amin canım inşallah. ben annenide okumalarıma katıcam artık. sende babamı unutmazsan çok ama çok sevinirim:)

amin canım inşallah. ben annenide okumalarıma katıcam artık. sende babamı unutmazsan çok ama çok sevinirim:)

olur canım, ben genelde dua ederken dua bekleyen tüm ölmüşlerimizi de içine katmaya çalışırım, hatta şu yeryüzünde adı sanı unutulmuş-bir fatiha okuaynım yok mu diyen tüm kullarına diye dua ederim. ben de birgün ölücem ve dua bekliycem değil mi? şimdiden öncekileri anlamak gerek...

çok etkileyici gerçekten.. Allah rahmet eylesin

dilekler için nasıl okunuyor acaba? bir de uzun sürüyor bitmesi sanırım

ne kadar vakit alır?