Jump to content
univ

Doçentime Aşığım Yardım

Recommended Posts

arkadaslar ben universteden bana gecen sene ders veren simdi ise derslerimle alakasi olmayan docentime asigim. Ben hollandadan katiliyorum ve burada yasak degil bu gibi iliskiler. Gelelim konuya. Kendisi dedigim gibi gecen sene hocamdi.aramizda cok iyidi. Gülerdi sakalasirdi herkese karsi öyle ama bana sanki bir baska bakiyo.hele birkere baska bir bölümden bana bir üniverste görevlisi itifatlar yagdirdi onun yaninda o ve ben cok sasirdik bende kizardim haliyle.o zamandan beri daha bir ilgi duymaya sanki. Ben biryere gidince erkeklerin gözü bende o da bunun farkinda tabi. Birgün bana okulda is teklif e 3 ay önce.ama onun ögretmen arkadasi o yeri baskasina vermis ondan habersiz.o da özür diledi benden.ben tabi küstüm benim icin ugrasmadi diye.o günden bu yana mesafe koydum.eskisi gibi gülücüklerle selamlamiyorum.ilk basta alltan aliyordu. Önümden gecerken ben onu göreyim diye önüme gecip el sallardi.bende normal soguk selamliyordum.anladi cok kizdigima ve simdi sanki benden cekiniyor.gözü hep üstümde,bende görmezlikten geliyorum.ama sanki benden ilgi bekliyor. Gecen hafta yeni yilini kutladim mail ile o da hemen geri kutladi. Sonrasi gelmedi.ha birde bana yazarken hep telefon numarasini ekliyo.arkadaslarima birkere sordum onun numarasini onlar kontrol etti ve yazmiyor dediler. Sizce ben napayim? Benin numaram onda var ama aramiyo. Yasi 36 burcu koc.

Guest MaRe

İlgi duyuyorum deseydin neyse derdim de " aşığım " kelimesi dikkatimi çekti. Madem aşıksın neden gidip konuşmayı denemiyorsun. Bu kadar kaçak dövüşme bence, girişken ol ne kaybedersin ki bu kadar belli bir şekilde seninle ilgilendiğini düşünüyorsan.

Köprüden geçerken ......olmuş sizin ki:DBuna ne aşk denir nede ilgi.Sıradan öğretmen öğrenci ilişkisi.Bana da öğretmenim beni özel hissettiren bazı hareketler yapmıştı ben asla bunun bana özel olduğunu düşünmedim.Öğretmenler bazen özel öğrencilere böyle özel davranırlar.Bunu hissettirirler ki unutulmasınlar.Ne bilsin sen aşık olacaksın ona.Ben unut derim.

olacaklardan korkuyorum.beni red edebilir. Ha birde kendisi boznali. Cok konuskan.sonra rezil etmesin beni.insanoglu cig süt emmis. Ya nolur bir yol gösterin.

--- Sonraki mesaj ---

Bence bekle adam seni seviyorsa geliyor bir şekilde :) Ama kendinide unutturma gözünün önünde ol dikkatini çekmeye çalış ama belli etme :D
nasil yapayim gözüm?

Guest blöf

Boşnaksa sünnetlidir. Sıkıntı yok bence. Git açıl...

Guest Beray.

Bence aşkından ölsende sus...İlk hamleyi o yaptıysa sonuca da o ulaştırsın...:)

Bence aşkından ölsende sus...İlk hamleyi o yaptıysa sonuca da o ulaştırsın...:)

Bir hamle varda ben mi göremedim?Hamle yok :)

Guest MaRe

Kadın milletinin de bu huyunu hiç anlamam. İlla ki ilk hareket erkekten gelecek, yaa arkadaşlar bırakın şu eski kafalı hallerinizi. Bu işin kadını erkeği var mı? Ayrıca ne rezilliği? Sen gitmişsin düzgün bir şekilde kem küm etmeden açıklamışsın sevdiğini öyle bir terbiyesizlik yaparsa zaten adamın kişiliği bozuktur sen yanlış tanımışsındır.

Bu tamamen yetenek ve cilvene kalmış sana güveniyorum:rofl: adam sana numarasınıda vermiş demekki boş değil ama doçent olduğu için yanlış bir hamle yapmak istemiyor anlaşılan ona cesaret verecek tarzda davran uzun bakışmalar gülüşmeler karşılaşmalar aşkı canlı tutar.Ama ilk hareket senden olmasın sabret istiyorsa gelir ama arkşın dediği gibi sıradan bir öğretmen öğrenci ilişkiside olabilir bundan emin ol önce ..

• Like 1