Jump to content
Selene

Esmaların Gizli Hazinesi

Recommended Posts

Guest blöf
Benim kitap sitesine baktım da satışta yokmuş:( Üzüldüm..

Aklına ilk gelen şey konusuna yazdım...

Guest cero26

kitapla ilgili araştırmalarımda bulduğun bi yorum ne kadar doğrudur bilmiyorum.

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=width: 10]pixel_trans-1.gif[/TD]

[TD=class: main]Bu konularla ilgili bir kişi olarak(yani bu konuda çok kitap okumuş olduğumu belirteyim) bu kitabın çok önemli ve aynı zamanda tehlikeli olabilecek can alıcı

noktaları atladığını(yazar bunu bilerek mi yaptı bilmiyorum)belirtirim.ilk önce esmalarla uğraşmadan

önce ve uygulama sırasında riyazet ve perhiz şarttır.

Eğer bu şart yerine getirilmeden çalışma yapılırsa

hayırlı-ulvi varlıklarla değil şerli varlıklarla iletişime

(hiç de farkına varmadan)geçilir.Yalnızca bu kadarını söyleyeyim...Gerisini ilmi havas kitaplarından araştırmanızı arz ederim.Lütfen kimse bilmediği uzmanı olmadığı konularda(yazarı kasdediyorum)

kitap yazmasın!!!

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

yazar bir havas uzmanı değil ki zaten kitap da bir havas kitabı değil. Esmaları herkesin kullanabileceği, birilerinin tekelinden çıkaran, sadece Allah'la kul arasında olması gerektiği gibi anlatmış yazar. Bu yönüyle bence takdire şayandır. Yıllarca bu bilgiler hep hacı hoca medyumların elinden verildi insanlara ve insanlar bunları kullanmaktan hep korktu. Acaba birşey olur mu, acaba çarpılır mıyım gibi düşüncelere kapıldı herkes. Bu kitabın yazarıyla bu konuyu bizzat konuşmuş biri olarak kendisinin bu konuda tecrübeli olduğunu söyleyebilirim ki zaten kitaptaki kaynaklara bakarsanız sadece kendi kafasından yazmamış bu kitabı. Bu konuda derin bilgi sahibi insan ve kurumlarla görüştüğünü de biliyorum.

Bende de var bu kitap. Yazar zaten alıntılar yapmış. Arka sayfasında da kaynakça var. Nilda hanım yaşam koçu . saba tümer'in programına da çıkmıştı. Çok yertkin değil havas konusunda. Zaten kaynakçasını belirtmiş. Gizli ilimlerden filan almış.

--- Sonraki mesaj ---

Ama şunu da eklemeliyim ki derli toplu esmalar konusunda güzel bir kitap

ama burda bence önemli olan bir yaşam koçunun böyle bir kitap yazmış olmasıdır. yaşam koçları yaşam enerjilerine inanırlar ve bu enerjiyi ortaya çıkarmak için değişik yöntemler uygularlar. esmaların ana enerji merkezleri olduğunu anlamış ve bunu yazmış olması önemlidir bence.

kitabı iki ayrı siteden sipariş verdiğim halde satışı olmadığı için alamamıştm,sağolsun bi arkadaşım tarayıp göndermişti

içinde çok güzel bilgiler mevcut

Insanlar neden esmalardan korkmali ben bunu anlayamiyorum anlayamicamda malesef bizki Rabbimden korkunca bile gene rabbine siginann varliklariz onun luuflu isimleri neden zarar getirsin