Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Evlilik İçin Denenmiş

Recommended Posts

bu uygulamayı bı tanıdım benım ıcın yapıor 2 cuma oldu bu hafta 3 cuma olacak basta 1 yasın arkasından 18 cuma suresı sonra nıyet ayse kulunun kısmetı acılsın hayırlı bı evlılk yapsın deıye ben calıstıgm ıcın yapamıyorum

ama ıncısel ben nerden duydum bunu hatırlamıyorum ama aklımda 3 cuma arka arkaya sela ıle ezan arası okuncak dıye bılıyorum kadıncagıza öyle dedım sence dogrumudur 3 hafta okunması bıde bızım yerımıze baskası yapsa olurmu yüzümüzede üfleyemıyor maselef uzakta oturyor

ben her cuma selasinda bunu okuyorum ve her defasinda kismet geliyor tanimadiklarim bile soruyorlar bence fikrim üc sela cuma günleri yetmiyor bulana kadar devam edilmesi yani okunmasi lazim cünkü nasip birden bire olmuyor karsimiza cikana kadar devam

valal ben uatnıyorum kendım calıstıgım ıcın bı tanıdgma rıca ettım 3 cuma oku dıye sımdı her cuma oku desem ayıp olur belkıde sıkılır okumaz artık 3 cumada olsa razıyım napaıyım:)

valal ben uatnıyorum kendım calıstıgım ıcın bı tanıdgma rıca ettım 3 cuma oku dıye sımdı her cuma oku desem ayıp olur belkıde sıkılır okumaz artık 3 cumada olsa razıyım napaıyım:)

bu sure kismet acici illa birseyler oluyor biryerlerden soran tanistiran oluyor okuyun derim.

Ailen de senin icin okuyabilirler hatta sela vaktinde belki mola verirsin fazla zaman sürmüyor hemencecik 18 kez bitiverir daha sonra uzun calisirsin tabi oluyorsa

malasef odada yanlız deglım ve davmlı masanın etrafında bırılerı var telefonlar felan durmuyor gecen hafta denedım 5 taneyı zor okudum bır saate cuma suresını evlılık ıcın cok duydum sela ezan arası ama bıkere yapmak nasıp oldu hayırlısı artık aslında cıktıgım bırı var ama onu beklemekten yoruldum evlenecekse evlensın evlenmeyecekse baska bırı cıksın karsıma napaıyım:)

bana da biri teyze demişti 3 cuma 18 kez cuma suresi oku diye...ama arkadaşlar ezan ile sela arası 18 cuma zor bitmez mi? yada biter mi 9_9 türkçe mi okuyorsunuz,türkçe okusak olur mu acaba

Türkçeden kastın latince ise arapça bilmiyorsan mecburen latince okuyucaksın.Cuma suresi kısa okumadan önce sesli okunan videolar var onlardan dinle okuman daha kolaylaşır...

• Like 1

bana da biri teyze demişti 3 cuma 18 kez cuma suresi oku diye...ama arkadaşlar ezan ile sela arası 18 cuma zor bitmez mi? yada biter mi 9_9 türkçe mi okuyorsunuz,türkçe okusak olur mu acaba

18 tane okuyorsun vakit bile kalıyor:) kısa bir süre cuma süresi...

bu uygulamayı bı tanıdım benım ıcın yapıor 2 cuma oldu bu hafta 3 cuma olacak basta 1 yasın arkasından 18 cuma suresı sonra nıyet ayse kulunun kısmetı acılsın hayırlı bı evlılk yapsın deıye ben calıstıgm ıcın yapamıyorum

ama ıncısel ben nerden duydum bunu hatırlamıyorum ama aklımda 3 cuma arka arkaya sela ıle ezan arası okuncak dıye bılıyorum kadıncagıza öyle dedım sence dogrumudur 3 hafta okunması bıde bızım yerımıze baskası yapsa olurmu yüzümüzede üfleyemıyor maselef uzakta oturyor

yasinle başlanıp 18 adeti günlere bölüyorsun bu uygulama böyle.

sizin dediğiniz 3 cuma sela ila ezan arası 18 adet okunuyor.yüzüne üfleyemiyorsa suya üfleyebilir sizde içersiniz...

incisel ben bunu kızım için yapabilirmiyim....ayrıca yasini okuyup bitirdikten sonra okuyabildiğimiz kadar cuma suresini de okuyabilirmiyiz ve diğer günler hangi saatlerde cuma suresini okumalıyız....kızımı gündüz saatlerde görmem mümkün değil, ikimizde çalışıyoruz ancak suya okuyup içirebilirim....suyu günlük okuma yaptıktan sonra hemen akşam mı içirmeliyim yoksa bir haftalık okumayı yapıp bitirdikten sonramı içirmeliyim cevaplarsanız sevinirim...allaha emanet olun

cuma süresini istediğiniz saatte okuyup 18 adete tamamlıyorsunuz.bittiği gün yasinle bitirp üflüyorsunuz.o saatte kızınız yanınızda ypksa suya üflersiniz içer.