Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Evlilik İçin Denenmiş

Recommended Posts

aaa ezan ıle sela arasında okuncak dıyordu ozaman persembe gecesı kendımıze okuyabuılırz demı

Ben cuma günü yasin ve 3 cuma suresi okudum,daha okumadım ama cumaya 18 tamam olcak inşallah.arapça biliyorum da latinceden okumak daha az zaman alır sela ile ezan arasında okusam diye düşünüyorum

aaa ezan ıle sela arasında okuncak dıyordu ozaman persembe gecesı kendımıze okuyabuılırz demı

cuma ile sela arası okunacak yazmıyor başlanacak yazıyor.bir cuma başlayıp diger cuma bitiriyorsunuz...

sevgili arkadaşlar bn okudum yada bnm bildigim diyeyim cuma günü sela ile ögle ezanı arasında 18 cuma suresi okunuyor ve bunu 7 cuma aynı şekilde okuyarak bitiriyorsun ayrıca önemli püf noktasıda hiç giyilmemiş atlete okuyorsunuz 7 cumadan sonra giyiyorsunuz diger cumaya kadar üzerinizden çıkarmıyorsunuz bn böle uygulamıştım kızıma kızımın hem iş hemde evlilik nasibi çıktı işe girdi senesinede evlendi

• Like 1

cuma suresinin bir çok okuma usulu var istediğinizi okursunuz..

birde 7 cuma üst üste okunacaksa bayanlar açısından bu pek mümkün olmayabilir...

Anneme okutayim desem okumaz ki. Bir cuma okur, otekisine kirk bahane bulur. Babama mi okutsam acep? Su cuma suresi okumasini yapmak kismet olmadi, kesin ondan evde kaldik yav.

Anneme okutayim desem okumaz ki. Bir cuma okur, otekisine kirk bahane bulur. Babama mi okutsam acep? Su cuma suresi okumasini yapmak kismet olmadi, kesin ondan evde kaldik yav.

ondan değildir :D vakti zamanı gelmemiştir. ben bu cuma suresini hem kendime hemde iki arkdaşıma fark farklı zamanlarda okudum.henüz bizlerde de bir şey yok :)

başkasının okumasını istemiyorum ben kendim için 3 cuma suresi okumaya calıştım ama işyerinde malum süreklli bölünüyor bu şekilde de olmaz değil mi ?

kabul edecek olan Allah,vakti zamanı geldiyse kabul olur merak etmeyin:)içten bir kez okusanızda olur...

gerçekten defalarca denenip gerçekleşen bir dua Allahın izni ile

bir cuma öğlen sela ile ezan arası başlıyorsun.

ilk önce yasin-i şerif okuyorsun sonra bir daha ki cuma ya kadar 18 adet cuma suresini günlere bölüp, diğer cuma günü yasin ile bitiriyorsun yani yasin ile başlayıp yasin ile bitiriyorsunuz.

başlarken niyet ediliyor.anne adın ve kendi adınla bitirincede aynısını yapıyorsun.selavat ve hamd ile başlayabilirsiniz.

fakat bunu sizin için gönüllü biri yaparsa daha iyi olur . bitişte sizin üzerinize falanca kızı-oğlu falanca nın nasibi açılıp evlensin deyip yüzünüze üfleyecek ama kendiniz okuyupta aynı şekilde deyip kendinize üfleyebilirsiniz.Allah hayırlı insanlarla evlilik nasip etsin isteyenler için....

ALINTI

Denenmiş yazıyor uygulamada ben okumadım,okuyan birinden alıntıdır.....

benim için gönüllü yaparmısın inciselim:D