Jump to content
Şanaa

Birden Servet Sahibi Olur

Recommended Posts

​Allah herkesten razı olsun iyi ameller nasip etsin...

şanaa çok teşekkürler.

iki sorum olacak benim de.

özel günlerde devam edebiliyor muyuz

bi de perhizsiz 3200 kere okusak faydasını görür müyüz

perhiz olmadan olmuyormuş ve tabi özel hal varsa okumamak lazım... ancak 140 okunur o da yine hasta iken okunmaz diyorlar çeviri yapanlar...

hayvansal gıda derken peynir süt yumurta yoğurt gibi ürünler buna dahil mi ben hergün bir miktar bunlardan yemek zorundayım kemik erimem var da bilgilendirilirse sevinirim.

arkadaşlar Allah için Allaha okuduğunuz ya da Allahın adını andınız diye neden birşeyler olsun içinize vesvese sokmayın rahat olun Allaha tevekkül olarak okuyun Allah kabul etsin.

arkadaşım kemik erimesinden bahsetmişsiniz...bir yakınımın uygulayıp kesin sonuç aldığı bir tarifi vermek istedim size uygularsanız kesin sonuç alırsınız....şifa olsun inşallah

10 tane köy yumurtası taze olacak temizce yıkayın içlerini boşaltın, içlerini başka bir şeyde kullanın

kabuklarını kurutun 10 diş sarmısak, 1 yemek kaşığı zencefil, 20 tane limon suyu, şayet mide rahatsızlığınız yoksa 10 tane aspirin mideniz rahatsızsa aspirin koyulmayacak

kabuklar kuruduktan sonra havanda iyice dövün daha sonra sarmısak ve zencefili koyun limon suyuyla karıştırıp cam kavanoza doldurun 2 veya 3 saat ağzı açık bekletin daha sonra sıkıca kapatın ve 1 hafta ağzı kapalı olarak bekletin ara sıra çalkalayın daha sonra sabahları aç karnına yarım kahve fincanı için

yapan akrabam kesin sonuç aldı ...bende yeni öğrendim yapacağım yumurtaların gelmesini bekliyorum

inşallah bize ve tüm bu sorunla uğraşanlara çare ve şifa olur...

Çalışmadan, evde yatıp sadece zikir çekerek zengin olunacağını zannetmiyorum. Mutlaka okumanın faydası vardır, bereketi ve rızkı arttırabilir, fakat sadece okuma ile servet sahibi olunmaz. Kendinizi kandırmış olursunuz.

Ama Sadece çalışmayla da zengin olunmuyor!!!

Eğer çalışma ile zengin olunsaydı hammallar zengin olurdu!!!

Bu hamur çok su götürür o yüzden rızık konusuna mantık ile yaklaşmamak gerekir. Şayet mantık aranacak olursa işin içinden çıkamaz tıkanıp kalırsınız.

Bunca mahlukatın içinde insan dışında hangisi şirket kurup yada esnaflık yapıp para kazanarak geçiniyor yada yavrularını geçindiriyor???

Sadece bekliyorlar , ama tereddüt etmeden tam bir itikat ve teslimiyet ile... Şayet kullar , kuşlar kadar teslimiyetci olsaydı ;Mevla sabah kursağı boş olarak uyanıp akşam tok olarak dönen kuşlardan daha fazlasını kullarına bahşederdi...

Selametle....

25 gün okunucak zor meşakkatli ama devam edildiğinde güzel şeyler oluyor sabırlı olanlar tecrübe etsinler elleri boş kalmaz...unutmamak lazım niyete göre amel veriyor Allah ...

aslında hiçte meşakkatli zor değil arkadaşım insan yeterki istesin ben günde 6-7000 kere esma çekiorum öle kafama göre geceleri yatağımda dijital tespihimi alıp bi bakiorum sabah şaşırıyorum.ama tabi mal geldiğindede harama wermemek kullanmamak lazım