Jump to content
why

Estanbul Dilek Ağacı

Önerilen İletiler

herseyin en dogrusunu sen bilirsin Allahim

belki suan kendi cahilliyimle guzel gorduklerim ve ya gordugum benim icin hayirli olmuya bilir nefsime uyubda yalnis dualar ediyorsam bagisla beni

benim icin en dogrusunu ve hayirlisini edicegine inaniyorum 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rabbimden önce sağlık istiyorum. Hayırlı sağlıklı salih evlatlar nasip etsin.Devlet kapısinda hayirli bol kazancli bir memurluk nasip olsun.Eşimle huzurlu muhabbetli  bir evliligim olsun.insan gibi yaşayip insan gibi ölmek istiyorum.(Amin)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rabbim kimin gönlünden ne geçiyorsa nasipl et içinde de benimkini et amin 

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Yarabbi sen  bizi  duyan ve işitensin ya hayum ve ya kayyumsun  bu alemleri yaratan sensin

Beni cin şerrinden  şetan şeririnnden kötü kadın serrinden koru bütün kötülüklerden koru  amin amin amin

tarihinde yakaza tarafından düzenlendi
Yanlışlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Artık istediğim birsey yok zaten istesemde hayatimda hiiic iyi birsey olmuyor herşey gitgide daha karanlık artık tek istediğim şey ölmek.

• Sad 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
berresu, 3 saat önce yazdı:

Artık istediğim birsey yok zaten istesemde hayatimda hiiic iyi birsey olmuyor herşey gitgide daha karanlık artık tek istediğim şey ölmek.

Buyur burdan yak. Çok çabuk enerjin düşüyor. 

Bismillahirrahmanirrahim

Allah ım bana güç ver

Allah ım beni zengin et

Allah ım beni başarılı kıl

Allah ım bana mutluluk ver

"Niyet"

Niyet ettim kolaylıkla işimi yapmaya, benim ve bütünün hayrına yaşam yolumu kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde bulmaya niyet ettim. " ben hakettiğim yerde olmaya niyet ediyorum"

Rabbim Kolaylaştıra

Bu duayı her gün sabahları işe giderken oku inançlı bir şekilde ummadığın , beklemediğin kapılar açılır. İşin, bereketi kısmetin artar... aklına gelmeyen güzellikler yaşarsın Allah ın izni ile bu hemen bugün yarın olacak diye bir şey yok ama illaki birkaç güne kalmaz hayatında değişimler yaşarsın... 

Kitaplarla aran nasıl bilmiyorum ama bu sır (screet) kitabını okumanı tavsiye ederim düşüncelerin fikrin değişecek ufkun açılacaktır biiznillah...

Sır. Kitabın Yazarı : Rhonda BYRNE

Rahman öyle güzel kader yazsın ki
Dünyanız da Ahiretiniz de Cennet olsun
Elinizi kaldırıp Yaradan’dan istediğiniz
tüm Duâ'larınız kabul olsun.

tarihinde hacersş tarafından düzenlendi
  • Thanks 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hacer güçlü olmakda istemiyorum isdebasarili olmakda artık mücadeleden sıkıldım yoruldum hep enerjimi yüksek tuttum hep umdum olmadı olmuyor yoruldum bitsin artık zaten hepimiz olucez ha bugün ha yıllar sonra.

• Like 1
  • Sad 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
berresu, 15 saat önce yazdı:

Hacer güçlü olmakda istemiyorum isdebasarili olmakda artık mücadeleden sıkıldım yoruldum hep enerjimi yüksek tuttum hep umdum olmadı olmuyor yoruldum bitsin artık zaten hepimiz olucez ha bugün ha yıllar sonra.

Orası öyle tabiki güzel yaşamak varken içimide hüzne boğamayacağım. Allahımızın verdiği harika güzellikleri yaşamak dileğiyle :D

tarihinde hacersş tarafından düzenlendi
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Katıldığı canlı yayında CHP'nin cumhurbaşkanı adayını tarif eden Kılıçdaroğlu, ''Cumhurbaşkanı adayının tarafsız olması lazım, cumhurbaşkanı adayının toplumun her kesimini kucaklaması lazım, 80 milyonun evet bu benim cumhurbaşkanımdır demesi lazım...'' şeklinde konuştu.

Kemal Kılıçtaroğlu'na ithafen, Cem Karaca'nın, işte geldik gidiyoruz şarkısından, "eskiden karpuz idik, şimdi döndük hıyara" kısmını armağan ediyorum. 

tarihinde Freestyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap