Jump to content
Guest pyramid

Halin Hayır ve İyiliğe Tedbili

Recommended Posts

Guest pyramid

işi bozulmuş kısmeti baglanmış sıhhatsiz üzüntü içindeki kimseler okuyabildigi kadar okursa gün içerisinde ve devam ederse okumaya 2 gün zarfında fayda ve tesirini görmeye başlar.allah hepimize hayır ve iyilik nasip etsin..

allahümme ya rabbi bi cahi sahıbil vesileti seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurrati uyunina ve nuri ebsarina habibike muhammedinil mustafa ve rasulikel mürteda ve nebiyyikel mücteba.havvil halena ila ahsenil hali ya muhavvilel havli vel ahval..

bir cesit salavat duası bu peygamber efendimizi düşünerek cekilen hertürlü salavat gercekten hayra yöneltiyor insanı eline saglık

Allahümme yarabbi bi cahi sahibil vesileti ve seyyidina ve nebiyyina ve habibike ve kurreti uyunina ve nuri ebsarina habibikel muhammedinil mustafa ve resülikel mürteda ve nebiyyikel mücteba havvil halena ila ahsanil hali ya muhavvilel havli vel ahval....

Dua kısacık fakat pek tesirli kendim devamlı okurum yatarken, yürürken, otururken çalışırken...

Şimdi diyelim sıkıntıda kaldın sayısı yok istediğin kadar inan sıkıntıdan akşama sabaha kurtuluyorsun, maddi sıkıntıya ilaç gibi, borç ödemeyi kolaylaştırıyor, rızkın çoğalıyor, iç sıkıntısına çare oluyor...

Ben bu duayı daim okurum öyle büyük sıkıntı bela falan yaşamadım,

okuyun ezberleyin çok faydasını göreceksiniz, bunalanın derdine derman bu dua...

• Like 4

Guest Ahmet_Eroglu

ha şöyle yaaa. ilaç gibi geldi. Allah razı olsun.

Guest neslişah

teşekkürler ays06 eminim herkesin çok işine yarayacaktır biz de sana dua ederiz inşallah vesile olduğuun için :)

ahmet bey ben sizinle ne yapacam....dalgamı geçiyon yerden yeremi vuruyon anlamak kabil değil valla han içinde yalnız karnımın içinde kalabalığım yanlış anlıyorum herhal...

Sevgili ays06 dua niye kabul olmaz konusunda anlaşamadık ama bu konuda anlaşırız inşallah. Dua için çok teşeküe ederim. Güzele benziyor. Mutlaka okumak isterim. Ama anlamını da eğer bilirsen ve verirsen sevinirim. Ellerine sağlık. Ayrıca kaynak varmıdı ki varsa kaynakta arapça yazımı da bulunmaktamıdır. bilgilendirirsen çok sevinirim. Yanlış okumak ta istemem çünkü.

• Like 1