Jump to content
Guest pyramid

Halin Hayır ve İyiliğe Tedbili

Recommended Posts

Bu dua zor halleri iyileştirmek için ve salavatı şeriflerden sadece bir tanesi kolay gelsin ezberi kolaydır,okuma haline göre inanır isen pek çabuk tesirini görüyor insan...

ays06 allaha senden razı olsun bu duayı yıllar önce bi kitaptan yazmıştım okumakiçin fakat okumaya başlak kısmet olmadı birkaç gün sonra rüyamda bu duayı bana 3 defa okuttular ve hergun sıkıntın için on defa oku demişlerdi.Bu duayı kaybettim ve bidaha bulamadım şimdi okuyunca hatırladım emeğine sağlık.

okuduğum kitapta anlamı yazmıyordu.ays06 biliyor olabilir.çok etkili dua olduğunu okuyunca sadece duayı yazmıştım

Guest gözüokyanusum

arkadaşlar birde size sorayım.

çocuk olması için bildiğiniz birşeyler varmı?

arkadaşlar birde size sorayım.

çocuk olması için bildiğiniz birşeyler varmı?

Arkadaşım forumda esma-yı husnanın sılarında yazıyor halık isminin açıklamasını oku orda cocuk sahibi olmak için diye yazıyor.

Guest bees

arkadaşlar bu duayı başka bir sitede buldum,

tercümesini bilen arkadaşlarımız yazsın ,kısmeti bağlı olanlar içinmiş

Hangi hususta olursa olsun, kısmeti bağlı olan kimse, aşağıdaki münâcâtı her gün 100 kere okuyup gönlünce dua ederse, bi-izn-illâhi Teâlâ en kısa zamanda murâdına erer:

اَللَّهُمَّ يَا رَبِّ بِجَاهِ صَاحِبِ الْوَسِيلَةِ سَيِّدِنَا وَ نَبِيِّنَا وَ حَبِيبِنَا وَ قُرَّةَ عُيُونِنَا وَ نُورِ اَبْصَارِنَا حَبِيبِكَ مُحَمَّدٍ الْمُصْطَفَي وَ رَسُولِكَ الْمُرْتَضَي وَ نَبِيِّكَ الْمُجْتَبَي حَوِّلْ اَحْوَالَنَا اِلَي اَحْسَنِ الْحَالِ يَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ اْلاَحْوَالِ

Okunuşu: Allâhümme yâ Rabbî bicâhî sâhibi'l-vesîleti Seyyidinâ ve Nebiyyinâ ve Habîbinâ ve gurrete uyûninâ ve nûr-i ebsârinâ Habîbike Muhammedini'l-Mustafâ ve Rasûlike'l-Murtazâ ve Nebiyyike'l-Müctebâ, havvil ahvâlina ilâ ahseni'l hâl. Yâ muhavvile'l-havli ve'l-ahvâl.

Kaynak: "Duâların Esrârı", Çelik Yayınevi, s.230-231.

inşallah tüm kızlar ve erkekler hayırlısıyla diledikleri gibi birer eş bulup bana dua ederler aminnn:thumbsup:

Guest ilknurrr
inşallah tüm kızlar ve erkekler hayırlısıyla diledikleri gibi birer eş bulup bana dua ederler aminnn:thumbsup:

İnşallah canım inşallah bu dua her türlü dilek için olabilirmi mesela iş için okusam olur mu?