Jump to content
Guest pyramid

Halin Hayır ve İyiliğe Tedbili

Recommended Posts

bir de su sekilde yazilisina ulastim,

Allah Sanaa arkadastan da okuyanlardan da razi olsun:

Allâhümme yâ Rabbî bicâhî sâhibi'l-vesîleti Seyyidinâ ve Nebiyyinâ ve Habîbinâ ve gurrete uyûninâ ve nûr-i ebsârinâ Habîbike Muhammedini'l-Mustafâ ve Rasûlike'l-Murtazâ ve Nebiyyike'l-Müctebâ, havvil ahvâlina ilâ ahseni'l hâl. Yâ muhavvile'l-havli ve'l-ahvâl.

Guest blade787

Allahümme yarabbi bi cahi sahibil vesileti ve seyyidina ve nebiyyina ve habibike ve kurreti uyunina ve nuri ebsarina habibikel muhammedinil mustafa ve resülikel mürteda ve nebiyyikel mücteba havvil halena ila ahsanil hali ya muhavvilel havli vel ahval....

dua kısaçık fakat pek tesirli kendim devamlı okurum yatarken,yürürken ,otururken çalışırken ...şimdi diyelim sıkıntıda kaldın sayısı yok istediğin

kadar inan sıkıntıdan akşama sabaha kurtuluyorsun ,maddi sıkıntıya ilaç gibi,borç ödemeyi kolaylaştırıyor,rızkın çoğalıyor,iç sıkıntısına çare oluyor ...ben bu duayı daim okurum öyle büyük sıkıntı bela falan yaşamadım ,okuyun ezberleyin çok faydasını göreceksiniz,bunalanın derdine derman bu dua

Allah Razı olsun paylaşım için teşekkürler ama anlamını da yazar mısınız? Anlamını bildiğimiz duaları daha içten yapıyoruz o bakımdan soruyorum.

Guest maklub_E

evet arkadaşım anlamınıda yazarmısn

Guest nimethatun

çok sağol kardeşim yazdim inşallah ezberleyeceğim.. Allah razi olsun..

Guest blade787

ANLAMI:

Ey Allahım vesile sahibinin yüzü suyu hürmetine senden diliyorum. Rabbim O bizim efendimiz ve sevgili peygamberimiz, O gözlerimizin nurudur, O habibimiz Muhammed Mustafadır. Halimizi en güzele değiştir. Ey her hali ve durumu en güzel değiştiren Rabbim

Guest mfc210c

eyvallah çok güzel paylaşım

Guest blade787

Ey Allahım vesile sahibinin yüzü suyu hürmetine senden diliyorum. Rabbim O bizim efendimiz ve sevgili peygamberimiz, O gözlerimizin nurudur, O habibimiz Muhammed Mustafadır. Halimizi en güzele değiştir. Ey her hali ve durumu en güzel değiştiren Rabbim