Jump to content
güley

Karabasan Neden Gelir, Niye Olur?

Recommended Posts

Guest blöf

Cinci hocaların çokça ekmeğini yedikleri fizyolojik bir vakaa..

bu olay milletce tabir etdigimiz "salatalik" olayina benziyor. ne demis atalarimiz? herkezin hiyari elinde kimi soyar yer kimi oyar yer.isteyen cincisine gider öyle icini rahatlatir isteyen yaratana siginir. lakin tavsiye edebilecegim, huzur ile yatib kalkmak istiyorsaniz her gece uyumadan evel: Allahin selami üzerinize olsun deyib yüzünüzü ovar ve odaya üflersiniz. yillardir tercübe etmekteyim böyle okuyub uyudugunuz vakit, ne fiziolojik bir rahatsizlik gecirir ne karabasan nede killi kiz ne bilmem kimler tarafindan rahatsiz edilmezsiniz;)

Bana çok sık olurdu kendi fikrim tahminen kisinin vücudundaki ruhsal olumsuzluklardan kaynaklanıyor olabilir huzursuzluk neticesinde yani kötü diil aksine iyi olduğu kanısındayım

​niye karabasan insanı basar girmeyim lakin sırt üstü ,veya yüzükoyun yatar isen gelir bu karabasandan şikayet edenler ana karnındaki gibi cenin şeklinde yatar ve uyursa asla gelmez en güvenli rahat uyku ayaklarını karnına çekip yatmaktır kara neyi basmaz tecrübe ile sabittir..

Guest shadow

karabasan;metafizik varlıkların (radyasyonik ışınsal)beynimizden,sinir damarlarına verdikleri bir nevi ışınsal baskılardır.nasıl ki rontgen ve diğer ışınların bedenimize çokta klay girmeleri ve bedenimize zarar vermeleri gibi,tüm radyasyonik ışınlar bedene zarar verir.gözünün görme kapasitesini yükselt inkar ettiğin,seni hayretler içerisinde bırakacak varlıklar göreceksin.yeterki beyin kapasiteni yükselt,astral bedenin beyin kapasitesine çıkar.

karabasanla tanışmamış olanlar belli zaten yorumlarından ben yaşadığımı bilirim dün bütün enerjim çekilmiş gibiydi . neden ben bunları yaşıyorum çok yemek yemedim sıkıntılı değilim ama bişey gece uyumadan yanıma geldi ben bu konuda hiç bişey bilmiyorum sadece dua ediyorum

Guest nobleman

bu işin seninle veya bir başkasıyla alakası yok.bu her an maruz kaldığımız ve her an bedenimize girip çıkan radyasyonik dalga boyları gibidir.mesela siz;şu an bile maruz kaldığınız pc radyasyonuna bedenime girme zarar veriyorsun deme lüksüne ne kadar sahipsen işte metafizik varlıklarada o kadar deme lüksüne sahipsin,sadece önlem alabilirsin,tabi biliyorsanız.

bende üniversitede iken karabasan görmustum sanki gözlerim açık herşey canlıymış gibiydi .sınav dönemıydı cok uykusuz ve streslı bır donemdi .ama o gördüğüm karabasanı arkadaşlarıma anlattıgımda arkadaslarım yüzüme bakamaz oldular benden uzaklaştılar açıkcaası korkmuşlar.bir de lisede okurken ama bunda uyumyuyordum.Bir akşam odada ders çalışırken annemın sesı duydum.(annem başka sehirde ben amcamlarla kalıyordum.)odadan çıkıp sokağın başına kadar o sesi takip etmiştim.Annemle aynı şehirde olmamamıza rağmen annemin sesisyle benı sokagın başına kadar getirmişti.birden kendime geldim dedım ne yapıyorsun bu ses her neyse bırak ve eeve dön.bu arada uyurgezer değilim.

cehennem ve cennet insanlar ve cinler için olduğuna göre bende onlardan şikayetçi olurum hesap gününde herşeyin hesabı vardır kimse kimseyi rahatsız edemez

Guest nobleman

cehennem ve cennet insanlar ve cinler için olduğuna göre bende onlardan şikayetçi olurum hesap gününde herşeyin hesabı vardır kimse kimseyi rahatsız edemez
o zaman şuan bile pc den bedenine her an her saniye giren radyasyona dur demelisin,bakalım ne kadar durdurabileceksin.Ayeti kerimede ise:çok azı müstesne bütün kullarını yollarından ayartacağım...diyen bir varlık hakınta bu kadar hafif konuşmamalısın sanırım.