Jump to content
güley

Karabasan Neden Gelir, Niye Olur?

Recommended Posts

Guest nobleman

hafife almıyorum ama ben kimseye zarar vermiyorum neden huzursuzum
dedimya,radyasyonik ışınlar bedenine girerken sana danışacak değil malesef...sigara dumanına siz diyebiliyormusunuz,sen kanserojensin benden uzak dur diye.yani herkeste ışın var bu seninle ilgili bir konu değil.

dun gece karbasan geldi oturdu ama sirtima degil bacaklarima nedeni cok ilginc bas tarafima duvarlara kurani kerim ,ayet dualarla kaplamistim onadan mi acaba ?

bende onlara karsi nefret vardir ilk once kipirdayamadim sonra agirligi farkeder farketmez icimden ezu bikelli lahit tammati min serri ma halak dedim sonrada sirtimdaki seyi tutmaya calistim kacirdim tutamadim tutsam affetmem bogarim herhalde

daha once sirtima oturmustu enaz sirtimdan nasil gerilmisim en az yatakta 30 cm zipladim

ha bir kereseinde de bir cesit enerji topu cok buyuk degildi odanin icinde bana resmen vurdu saldirdi bende onu tutmaya calistim arkadan vurdu tutamadim kacti

--- Sonraki mesaj ---

karabasan bir cesit yaratik ,cinlerle ayni boyuttalar sanirim

cok ilginci insanin o durumda kipirdayamamasi ve de bagiramamasi

yaratik temas edince onun enerjisiyle olusan bir durum olmali

biliyorsunuz seytan meleklerin hocasi olup kotu varliklara karsi savasti ve zafer kazaandi

ama kibirlenince allah onu kovdu ama yine de o yaratiklarin cogunun yada hepsinin basina getirdi (bence cogunun)

kotu varliklar farkli boyuttaki cesit cesitler ruhlar ,cinler,adi konulmamis varliklar dan olusuyor

karabasanda onlarin bir cesiti

allah iyiligi yaratirken kotuluge de onun karsinda yaratti + icin - gibi

kotuluk olmasa iyilik anlasilamyacakmis derler

ben farklı bir yaratık olduguna inanmıyorm küffar ehli cinlerin değişik kılıklarda vucuda zarar vemesinden başka bişe değil. bunun bilinçaltıyla flan hiçbir alakası yok öyle olsaydı dua okunmasına izin vermeme gibi bir durum olmazdı ...

Guest

yıllar evvel ergenlik dönemlerimde teyzem ve kızları yanımıza gelip o gece bizde kalmışlardı. Ben annem ve teyzemin kızı aynı odada uyuyorduk ben uyurken doğruldum oda karanlıktı ve annemle teyzemin kızının terefına baktım teyzemin kızının üstünde siyah kısa boylu kaptan mağara adamına benzeyen gözleri ve dişleri olan bir şey gördüm gülüyordu sanki. sonra karabasan oldu. sesenmek istiyorum haraket etmek istiyorum yapamıyorum uğuldama falan çok kötüydü. Uyandıktan sonra anladımki ben doğrulmamışım yataktan uykuda olmuş o. Ama annemin ve teyze kızımın uyur halini olduğu gibi uyurken gördüm. uyandıktan sonrada baktığım sahne aynıydı sadece o kaptan mağara adamı yoktu :)

Musallat bir cin yada bir kaç cinin yada cinler grubunun insanlara değişik yönlerde ve düzeylerde etkileşim içine girerek değişik etkiler oluşturması ve özelliklerini o kişinin vücudunda açığa çıkarması halidir ve vardır

Sayısız çeşidi vardır

Karabasan ise cin şeytan karışık bir grubun insan üzerine çökme halidir ve gerçekte faydalıdır. Bir tür temizlik gibi

Perde çekmek aralamaktır ve çok çeşitlidir

cinlere ilim olmadan engel olma yolu vardır

Takva ve arılık, arı ve duru bir insana eğer Takva Sahibiyse ve tetikleyici etken yoksa hayatta musallat olamaz ve güç yetiremezler

peri cin kökenli bir varlıktır, belirli süre yada ömür boyu uzaklaştırılabilirler

ulvi hatip alptürk

yıllar evvel ergenlik dönemlerimde teyzem ve kızları yanımıza gelip o gece bizde kalmışlardı. Ben annem ve teyzemin kızı aynı odada uyuyorduk ben uyurken doğruldum oda karanlıktı ve annemle teyzemin kızının terefına baktım teyzemin kızının üstünde siyah kısa boylu kaptan mağara adamına benzeyen gözleri ve dişleri olan bir şey gördüm gülüyordu sanki. sonra karabasan oldu. sesenmek istiyorum haraket etmek istiyorum yapamıyorum uğuldama falan çok kötüydü. Uyandıktan sonra anladımki ben doğrulmamışım yataktan uykuda olmuş o. Ama annemin ve teyze kızımın uyur halini olduğu gibi uyurken gördüm. uyandıktan sonrada baktığım sahne aynıydı sadece o kaptan mağara adamı yoktu :)

normalde uğuldama olmaz ama sanıyorm onu gördüğünüz için sizinle irtibata geçmek istemiş :D

Guest
:) çok kötü korku filmi gibi bir ses ama. birde bende uzun zamandan beri olmuyordu. Ama bundan bir yıl önce öğretmen evinde kaldım ve hissettiğim bir varlık üzerime geldi, karabasan değildi ama dua okumakta zorlanıyordum normalde ayetel kürsi okurum tam hatırlamıyorum ama ya Allah Allah dedim ya da Allahu ekber dedim sürekli öyle gitti. Dilim tutmayınca okuyamayınca Allah Allah diyorum yine gidiyor.

bende olurdum eskiden bu tarz şimdi çok şükür yok ama hatırlıyorumda genelde üzgün olduğumda olurdu...

:) çok kötü korku filmi gibi bir ses ama. birde bende uzun zamandan beri olmuyordu. Ama bundan bir yıl önce öğretmen evinde kaldım ve hissettiğim bir varlık üzerime geldi, karabasan değildi ama dua okumakta zorlanıyordum normalde ayetel kürsi okurum tam hatırlamıyorum ama ya Allah Allah dedim ya da Allahu ekber dedim sürekli öyle gitti. Dilim tutmayınca okuyamayınca Allah Allah diyorum yine gidiyor.

esmaul husnadan herhangibir isimi çağırırcasına okumak sorunu çözer yada herhangibir evliyadan medet dilemekte onları korkutmaya yeterlidir:)