Jump to content
Sign in to follow this  
Guest eldarwen

Sizce bu mümkün mü..

Recommended Posts

Guest eldarwen

cinlerle irtibat halindeki bazı arkadaşlarla konuştuğumuzda kızgın olan bazı cinlerin kendilerine seni de aramıza alacaz dediklerini söylüyorlar bunun mümkün olup olmadığını hiçbiri bilmiyor,sizce böyle bişey mümkün mü seni aramıza katacağız bizim gibi olacaksın diyerek neyi anlatmaya çalışıyorlar..

Guest star67

onlara sorsaymış ne demek istiyosunuz diye .senide cin yapacaz demek istemiyolardır heralde:) diyolarda inanıyosa irtibatı koparsın zaten

Guest

böyle birşey gerçek olabilir mi gerçekten merak ettim bende şimdi. henüz lise 1. sınıftayken bir rüya görmüştüm ben de rüyamda bir cin beni taciz ediyordu :D tabirler kitabından baktım rüyasında böyle şeyler gören kişi cinlere karışır onlarla evlilik yapar hatta çocuk bile doğurur diye yazıyordu :/ ama ben henüz karışmadım yine de bu cümle dikkatimi çekti insanlar böyle bir durum yaşayabilirmi

cin işi aldatmaca dır kılıktan kılığa girebilirler her kılıkta görünebilirler sana karısmamasını istiyosan ( karısmaktan kasıt carpılmak ) hiç konusmayacaksın

o kişininde bir an önca dini bir tedavi görmesi sart ilerde cok büyük sorunlara neden olur bir insa cin olamaz bir cin insan olamaz kılığına girebilir

Guest secret shadow

Sonuçta cinler de yaşamlarını sürdüren varlıklar.. İnananı var inanmayanı var.

Seni aramıza alacağız diye korkutup kafa bulanı mı olmayacak. Mutlaka o da vardır.

Guest onur35

seni aramıza alacaz dediyi zaman demek isdediyi şey insanı cin yapacaz demek deyil asıl demek isdediyi şey bizlerle rahat bir şekilde irtibat kuracak ve bizim yaşadıgımız mekanlarda yaşayacaksın yanı örnek olarak her hangi bir dagın başındaki boş bir magara terketilmiş haneler aslı bu cinle insanoglu arasında ise evlilik olur ama dinen caiz deyildir çoçukda olur hemen her konuda bizden öndeler geçmişe geri dönebilmesi işinlama hızları kuvvetleri teklonojileri belki bunlar size bir masal gibi geliyor olabilir ama bunlar gerçek yannız allah c.c yarattıgı mahlukatların içinde en şereflisi yani eşrefi mahluk olarak insan ogludur tabiki kendini bilir ve kendini keşfede bilirse en üsdün bizleriz

Guest yellowroza42

cinlerin aralarına karısmak gibi bir durum söz konusu degil gerci aramıza alacagız sorusu ne tarzda ve nasıl bir ortamda sorulmus bilmiyoruz ama cinler sadece enerji halinde bizlerse kütleyiz agırlıgımız ve hacmimiz var nasıl aralarına karısabiliriz mantıken yanlış ayrıca evlilik yapmak falan filan bunlar cok nadir durumlar ve bu olayı yasayanlar ne yazıkki akıl hastanesinde son buluyorlar

Guest secilyildiz

arkadaşlar cinler konusunda gerçekten bilgisi olan yada cinlerle konuşan biri varsa bana mesaj atabilir mi anlatmak sormak istediğim bi kaç şey var.. gerçekten önemli.. teşekkürler

Guest Muhabbetci

En'am Suresi 100 Allah'a bir de cinleri/gözle görülmeyen yaratıkları ortak koştular. Oysaki, onları O yaratmıştır. Bilgisizce O'na oğullar ve kızlar isnat etme saçmalığını gösterdiler. Şanı yücedir O'nun! Onların nitelemelerinin ötesindedir O!

Sebe Suresi 41 Melekler derler ki: "Tespih ederiz seni! Bizim Velî'miz(veli = Dost) sendin, onlar değil. Doğrusu şu ki, onlar cinlere tapıyorlardı. Onların çoğu cinlere iman etmekteydi."

Cinlerle evleniyorlarmisda , coluk cocuk sahibi oluyorlarmis..Ne hikmetdirki kuranda bir tek kelime ile bu tür seyler yokdur..Peki siz nerden ögrendiniz?

Dikkat edinde Seytanin aldatmacisi olmasin..Ben cinle evlendim diyen herkesin sarlatan olduguna yüzdeyüz inaniyorum..Bugüne kadar nicesini gördük biz, cinlerle güya görüsüyormus...Gördük görüsmelerini...Ne zaman derin bir mana sorsak , cinler seninle görüsmek istemiyor lafi geldi...hadi canim sende:rolleyes: