Jump to content
Guest KUZU

İş Bulmak İçin (Ben Denedim)

Recommended Posts

slm arkadaslar yapanlar ve guzel sonuc alanlar tam ne yaptiklarini anlatirlarsa iyi olur.cunku ben bunu 2 kere yaptam ama sonuc 0 ,ve saniyorum ki biseyi tam olarak dogru yapmiyorum.

Guest babycandy09
arkadaslar ben bu duayı ilk sayfada kuzu arkadasın dedigi şekilde uyguladım ve 1 hafta sonunda bir işe sahip oldum. Yüce Allah'a şükürler olsun ki 3 haftadır çalışıyorum. Arapça olarak bir kagıda yazıp suya koydum ve 5 defa duayı okuyup üfledim. ve Esmaul Husna okudum surekli özellikle Ya Rezzak Ya Fettah esmalarını okudum. Yunus As. mın okudugu duayı okudum sabah namazı sonrasında secdede 41 defa ve 170 defa Ayetel Kürsi okudum.. umidimi hiç yitirmedim, surekli dua ettim. Ondan başka sıgınacak, dileyecek kimsemiz yok, Yüce Rabbim' e yonelip ondan istedigimizde muhakkak bir kapı acıyor, ben 3,5 ay işsiz kaldım ve gercekten cok zor bir donemdi benim için. Lütfen sizlerde ümidinizi yitirmeyin, rızkı veren Allah' tır ve o cok merhamet sahibidir, lutfedicidir..

hangi duayı 5 kez okudunuz acaba? yanı yusuf suresının adı gecen 54-55-56. ayetlerını yazdınız ve aynı ayetlerı okudunuz üflediniz suya degil mi?

Guest dilerim_

evet bende abime yapmıştım işden çıkmıştı olursa dileğim burda paylaşacağımı içimde söylemiştim.bende yaptım ve oldu.önce kuzu arkadaşımız gibi 5 kere suya üfledim abim için sonra o suyu susadıkça içmesini söyledim.3 güne kalmadan iş teklifi geldi fakat yol uzak diye kabul etmemişti.şimdi tekrar orayal görüştü bugun işe başladı.ben yaptığımda kimse bana inanmamıştı olacağını onlara söylemiştim ve hepsi şoklarda.

Guest eşkıya

slm dostlarım bu dua benim çok ilgimi çekti ve ben de deniyeceğim inşaallah dediğiniz gibi olur ALLAH hepinizden razı olsun ve hepimize hayırlı işler nasip etsin....... ve unutmayalım ki itikat çok önemlidir bir şey yapacaksak inanıp yapalım yoksa bi anlamı kalmaz.......

arkadaşlarr bende bu akşam namazda başlıcam bu duaya duayı yazdım umarımm bu dua sayesinde herşey istediğimiz gibi olur önceden çok ümitsizdim burdaki duaları okuya okuya rahatlamaya başladım artık eskısı gıbı değilim inş enkısa zamanda bir iş bulurumda bende burda mutluluğumu sızınle paylasırımm

Guest musician_man

kusura bakmayın ama türkiyede kısmet diye birşey yok torpil diye birşey var, kısmetimizle hakkımızla oynayan kimseye hakkımı helal etmiyorum...

S.A arkadaşlar ben bunu yaptım ama duayı şişedeki suyumun içinede yazıp koydum bir sürüde dua ettim Hamdolsunki 2gün sonra bi iş teklifi aldım ama kağıt suyun içinde eridi bide o yazı siline dek su doldurup içmem gerektiğini duymuştum ama kağıt ezildi büzüldü parçacıkları dağılıyo yani içim pek kaldırmıyor içmeyi ama dileğimde tam olmadı ne yapsamki tekrar yenisinimi yazsam okusam olurmu bana yardımcı olun lütfen..:confused:

slm aarkadasim bende senin gibi ayni problemleri yasadim .1 ci defasinda suyu suzdum ve ictin ,parcaciklari da atim .2 sinde de daha fazla zaman bekledim ve bol bol su doldurup ictim .ben boyle yaptam valla ve dogru mu yalnasmi yaptam ,sonuc hic olumlu deildi yani is teklifleri geldi de olumsudular .

Guest rumeysa

RABBİM HERKESE YA-REZZAK İSMİ HÜRmetine bütün işsizlere iş ansip eyle.AMİNNNNNNNNNNNNNN..

ya arkadaşlar bu duayı bende yaptım 1 hafta oldu hala olumlu bişey çıkmadı aslında varda haber beklıyorum bu duayı ne zamana kadar yapmak gerekiyor.