Jump to content
Guest KUZU

İş Bulmak İçin (Ben Denedim)

Recommended Posts

yaptım ama namaz kılmadım hemen aynı gün iş mulakatına çağrıldım allahıma bin kere şükür ama cvp yok :confused: ayrıca benim istediğim başka bi iş var onun için daha çok dua ediyorum 3gün içinde haber vericeklerdi buğün 3.günüm dua kağıdım su şişenin içinde parçalandı ezildi hatta su içerken parçaları azıma geliyor yazıda öylece duruyor ne olur bana bi akıl verin ne yapıyım yeni bi şişemi yapıyım buğün ve daha başka okuyabileceğim dua varmı gerçi ayrıca ayet-el kürsi de okuyor 41 fatihada ama adam gibi bi işe giremiycem diye ödüm kopuyor:(

ya bende yapıyorum ama hiç birşey çıkmıyor karşıma bu işsizlik yuzunden çalmadığım kapı yapmadığım şey kalmadı bi tanıdığımız çok iyi bir iş ayarlayacağını söyluyor kesin olacalk gözuyle bakıyor bende çok ıstıyorumm bu yuzden yaptım ama maaleseff olmuyorrr sabredecek gücüm kalmadı yaa artık...

Guest megolaman1957

sevcan birsen abla dediyse annene büyü var diye dogrudur ben o ablaya inanırım

Guest cylon

Arkadaşlar ALLAH hepinizden razı olsun. Bu sitede paylaştığınız dualar ve tüm güzel paylaşımlarınız bana inanılmaz kapılar açtı. Allah okuduğum duaları kabul etti, dualar sayesinde işlerim düzeldi. Allah tüm zor durumda olanlara yardım etsin, dualarınızı kabul etsin inşallah.

arkadaşlar ben bu duayı hafta önce yaptım bir iş haberi geldi hemde öylesine konuşurken bi cv ni bırak dedi görüşme için gittim fakat olumlu veya olumsuz bi sonuç çıkmadı halen beklemedeyim. İşsizlik kötü inşallah allah tüm isteyenlerin iş ve rızk kapılarını açar.

arkaşlar belkı yasak konu açmama ama sitede aradım bulamadım bır sıse suya okunuyor dua sonra ıcıne atılıyordu sanırım ve oo su ıcılıyodu hemen cevap gelıyormus dıye duydum bı türlü sitede bulamadım bılenler varsa yazabılırmı yada bana özelden msj atabılırmı oo duayı.

duayı bulayım sonra kızın yaa yanlıs yere actıysam:)bi türli iş bulamadımm:S

rabbim herkese ya-rezzak ismi hürmetine bütün işsizlere iş ansip eyle.aminnnnnnnnnnnnnn..

aminnnnnn canim kardeşim amin yarabbim........

Guest megolaman1957

Bende aynisini yaptim kagida yazdim 5 kez okuyup şişenin içine üfledim suyu gidip gelip içiyorum 6 gun falan oldu ve bir daha okuyup içine gunde kaç kez falan yapmadim gerçi çok iş çikti ve çikiyor ama olmuyor her zaman iş çikiyor ama hep bir bahane oluyor du kaç gundur de ayni çok iş çikti ama bahaneler var