Jump to content
Guest KUZU

İş Bulmak İçin (Ben Denedim)

Recommended Posts

Guest sebahat

ben bu duayı yazdım ve sıse gıbı yaptım arkadaslar dedım vefk gıbı galıba ıste kagıdın boyası suya gecerse buyu deıl vefke gırer sonucta gunah deıl dedım denedım oncesınde namaz kıldım duamı ettım 20 gundur sureklı su anda da ıftardan sonra ıcıorum ...bı faydasını goremedım..acaba yanlıs bısy mı yaptım dıye dusundum..bu sefer namazların arkasından okumayı dusunuorum...allah kabul etsın..

Guest incir

Arkadaşlar ben bunu yaptım ve iki gün sonra iş teklifi geldi ve yarın işe başlıyorum Allah'ın izniyle. Aslında bu siteye üye değildim ama sırf bunu paylaşmak için üye oldum.Bence büyü yada başka bir şeyle batılla alakası yok çünkü inanarak ve Yaradanıma dua ederek bu duayı vesile ederek duamın kabul olmasını istedim ve Yusuf suresini ve Yasin suresinide okudum bir çok kere.İnanın Rabbim içten samimi ve bizim için hayırlı olan dualarımızı kabul ediyor ve insana dayanabildiği kadar yükleniyor.Hem maddi hem manevi hem sağlık sorunlarımın hepsi üst üste geldi ve Rabbimden hep sabır ve benim için hayırlısını nasip etmesini diledim.İnancınızı yitirmeyin içten dua edin ve Yaratanın merhametine güvenin.Umarım bütün iş arayan veya başka sıkıntılardan muzdarip arkadaşlarımıza Yüce Rabbim en kısa zamanda haklarında hayırlısı neyse onu nasip eder.

Allah'a emanet olun...

Guest EHLİ_HAVAS

bu duayı bende denedim

şişeye uygulanan türünü

gerçekten faydalı bir dua

fakat size şunu izah edeyim

bir kere yaptınız 15 gün geçti ve hala iş teklifi gelmediyse bir kez daha yeniden yapın

olurki bir hata yapılmıştır

daha önceki yorumlardanda anlaşılacağı gibi gayet faydalıdır

camşişe olmasına özen gösterin

selametle kalın

Guest maklub_E

pekala bu duanın anlamı nedir..???

Guest incir
pekala bu duanın anlamı nedir..???

54.Kral, "Onu bana getirin, onu özel olarak yanıma alayım", dedi. Onunla konuşunca dedi ki: "Şüphesiz bugün sen yanımızda yüksek makam sahibi ve güvenilir bir kişisin."

55.Yûsuf, "Beni ülkenin hazinelerine bakmakla görevlendir. Çünkü ben iyi koruyucu ve bilgili bir kişiyim" dedi. 56.Böylece Yûsuf'a, dilediği yerde oturmak üzere ülkede imkan ve iktidar verdik. Biz rahmetimizi istediğimize veririz ve iyi davrananların mükâfatını zayi etmeyiz.

Selam Arkadaslar Araniza yeni katildim ins birbirimize faydali oluruz size verecegim bu duayi ben bizzat yapdim 2 gün icinde is teklifi aldim dün görüsmeye gittim allah cc hu duama cevap verdi.Hamd olsun Sizinde faydalanmanizi istedim..Bu duayi yazip yada ( fotokopi) cekdirip suyun icine birakiyorsunuz her gün 5 vakit namazdan sonra 5 defa suya üfleyip okuyorsunuz hic ummadiginiz yerden is teklifi geliyor

Ve kalel melıkütını bıhı estahlıshü lı nefsı felemma kellemehü kale ınnekel yevme ledeyna mekınün emın.kalecalnı ala hazaınıl ard ınnı hafıyzun alım.ve kezalıke mekkenalı yusüfe fıl ard yetebevveü mınha haysü yesa nüsıybü bı rahmetına men nesaü vela nüdıyu ecral muhsının..

(yusuf süresi 54, 55 ve 56. Ayeti kerimesi )

Sadece namaz kilanlar yapabilir diye bisey yazmiyor Ayni sekilde sizde yapabilirsiniz .ALLAH cc kimin duasini kabul edecegi belli olmaz.