Jump to content
Guest KUZU

İş Bulmak İçin (Ben Denedim)

Recommended Posts

Guest Marine

tesekkurler kutlu, bu gece mutlaka deneyecegim.. iş konusunda sıkıntım var....

Guest jasna

slm arkadaşlar ben bunu 2 ay önce filan denemiştim ama yaparken etrafta cok ses vardı daha doğrusu balkon kapısı açıktı ve dışarıda olan sesler yan komsunun sesleri filan tüm dikkatim dağıldı..yaptım ama öyle yani...ben bu yüzden tutmadığına inanıyorum o zaman..neyse 1 hafta önce kadar bi sınava girdim iş için.sınavı kazandım toplu mülakat tekli mülakata kadar hepsini geçtim.son olarak yasadığım yerden ben ve bir kız kaldı..yani ya onu ya beni arayacaklardı...ama bugün haber geldi onu aramıslar:(..bir türlü kabullenemiyorum eğitim olarak ondan üstündüm dış görünüş konuşma her türlü ondan daha iyiydim ne oldu nasl oldu anlamadık:( yani o iş görüşmesine cok salaş bir biçimde gelmişti biliyorsunuz işverenler az çok bakıyorlar..ve biz hala nasıl bu kızı seçtiler anlamadık...deseniz ki belki o birtakım sorulara daha düzgün iyi cevap verdi o da yok çünkü soru filan sormadılar özgeçmişinizden gidip sizinle kısa bir konusma yapıyorlar.hani soru sordular da ona düzgün cevap veremedm diye de kendimi avutamıyorum yani....o kadar üzüldüm ki:(..hiçbir şey değil olabilir de olmayabilir de..mutlaka başarısız olduğunuz anlar da olucak....beni asıl üzen haksız yenilgi..:(..gülşenin şarkısında dediği gibi:)..neyse arkadaşlar ben bu duayı yine yapıcam inş olur o kadar kızgınım ki...çok istediğim bir işti...bir daha bu fırsat elime geçermi yüzdm yüzdüm kuyruğuna geldim olana bakın..inanın başka düzgün rakiplerim olsa tamam derdim şu yönden iyi bu yönden iyiydi diye kendimi avutucam...ama yok beni asıl sinirlendiren de bu oldu açıkcası..:(

Guest thechoosen
slm arkadaşlar ben bunu 2 ay önce filan denemiştim ama yaparken etrafta cok ses vardı daha doğrusu balkon kapısı açıktı ve dışarıda olan sesler yan komsunun sesleri filan tüm dikkatim dağıldı..yaptım ama öyle yani...ben bu yüzden tutmadığına inanıyorum o zaman..neyse 1 hafta önce kadar bi sınava girdim iş için.sınavı kazandım toplu mülakat tekli mülakata kadar hepsini geçtim.son olarak yasadığım yerden ben ve bir kız kaldı..yani ya onu ya beni arayacaklardı...ama bugün haber geldi onu aramıslar:(..bir türlü kabullenemiyorum eğitim olarak ondan üstündüm dış görünüş konuşma her türlü ondan daha iyiydim ne oldu nasl oldu anlamadık:( yani o iş görüşmesine cok salaş bir biçimde gelmişti biliyorsunuz işverenler az çok bakıyorlar..ve biz hala nasıl bu kızı seçtiler anlamadık...deseniz ki belki o birtakım sorulara daha düzgün iyi cevap verdi o da yok çünkü soru filan sormadılar özgeçmişinizden gidip sizinle kısa bir konusma yapıyorlar.hani soru sordular da ona düzgün cevap veremedm diye de kendimi avutamıyorum yani....o kadar üzüldüm ki:(..hiçbir şey değil olabilir de olmayabilir de..mutlaka başarısız olduğunuz anlar da olucak....beni asıl üzen haksız yenilgi..:(..gülşenin şarkısında dediği gibi:)..neyse arkadaşlar ben bu duayı yine yapıcam inş olur o kadar kızgınım ki...çok istediğim bir işti...bir daha bu fırsat elime geçermi yüzdm yüzdüm kuyruğuna geldim olana bakın..inanın başka düzgün rakiplerim olsa tamam yönden iyi bu yönden iyiydi diye kendimi avutucam...ama yok beni asıl sinirlendiren de bu oldu açıkcası..:(

Rabbim tez vakitte; senin için en hayırlı olan işi nasip etsin sana inşallah ve hepimize...Belki de o iş o kızın nasibiydi öyle düşün her şerde b ir hayır vardır...Belki sana bir iki gün içinde çok daha güzel bir iş teklifi gelir belli mi olur...:)Dedim ya hepimiz için hayırlısı olsun..Sen de sakın kalbini bozma emi:)

Guest Deli_Kadir

Sadece namaz kilsak bile cok faydasi var. KILABILSEK:(

Guest jasna

Rabbim tez vakitte; senin için en hayırlı olan işi nasip etsin sana inşallah ve hepimize...Belki de o iş o kızın nasibiydi öyle düşün her şerde b ir hayır vardır...Belki sana bir iki gün içinde çok daha güzel bir iş teklifi gelir belli mi olur...:)Dedim ya hepimiz için hayırlısı olsun..Sen de sakın kalbini bozma emi:)

çok teşekkür ederim iyi dileklerin için:) ama insanın ister istemez morali bozuluyor..mutlaka her işte bir hayır vardır buna çok inanırım ve umarım zaman bunu bana gösterecek..tekrar teşekkür ederim.umarım dediğin gibi olur.en yakın zamanda sakin kafayla yapıcam bunu..allahım hepimiizn hakkında hayırlısını versin inş.

Guest sevi

içinde dua olan suyu içtıkeger iş olmadıysa tekrar yenıdenmı yapılacak yoksa aynı sıseye tekrar su ılave edılebılırmı

ben bunu denedim.yani kağıda yazıp suya koydum.hiç ummadığım bir yerde we zamanda...sanırım 24 saat gecmemişti ki iş teklifi aldım.kabul etmedim.ardından 2 ci teklif geldi ısrarla hemde..bu dediklerim 3-5 günde gercekleşti

mrb, merak ettim kagit hep şişede mi duruyor , ise girdikten sonra siseyi ve kagıdı napıyorsunuz. tesekkurler

Yazılar silininceye kadar şişede dursun su bittikçe ilave edersin daha sonra kağıdı bir çiçek saksısına gömersin yani ayak altına atılmaz.

Guest melis79

sizin yazdığınız şekilde yazıp suyun içine atıp okuyup üfleyerek yapsak olur mu?

Guest sebnem35

arkadaşlar bu şişe ve su olayı büyüye girmesin, günaha girmiyelim sonra...