Jump to content
Guest KUZU

İş Bulmak İçin (Ben Denedim)

Recommended Posts

her namazdan sonra 5 defa okunacak bismillahirrahmanirrahim ve kalelmelikü itüni bihi estahlishülinefsi felemmakellemehu kale innekel yevme ledeyna mekinün emin kalec alni ala hazainil ardi inni hafizün alim ve kezalike mekkennali yusüfe fil ardi yetebevveü minha haysü yeşaü nusibü bi rahmetina men neşaü vela nuziü ecrel muhsinin

Bu dua nın arapça yazilişını bilen var mı?

Guest Tugrali

yazı normal kurşun kalemle mi yazılıyor ?, arapçası nasıl paintte bir yazın imageshack us ile buraya yükleyin veya rapidle ya .

Guest cimen
slm arkadaşlar ben bunu 2 ay önce filan denemiştim ama yaparken etrafta cok ses vardı daha doğrusu balkon kapısı açıktı ve dışarıda olan sesler yan komsunun sesleri filan tüm dikkatim dağıldı..yaptım ama öyle yani...ben bu yüzden tutmadığına inanıyorum o zaman..neyse 1 hafta önce kadar bi sınava girdim iş için.sınavı kazandım toplu mülakat tekli mülakata kadar hepsini geçtim.son olarak yasadığım yerden ben ve bir kız kaldı..yani ya onu ya beni arayacaklardı...ama bugün haber geldi onu aramıslar:(..bir türlü kabullenemiyorum eğitim olarak ondan üstündüm dış görünüş konuşma her türlü ondan daha iyiydim ne oldu nasl oldu anlamadık:( yani o iş görüşmesine cok salaş bir biçimde gelmişti biliyorsunuz işverenler az çok bakıyorlar..ve biz hala nasıl bu kızı seçtiler anlamadık...deseniz ki belki o birtakım sorulara daha düzgün iyi cevap verdi o da yok çünkü soru filan sormadılar özgeçmişinizden gidip sizinle kısa bir konusma yapıyorlar.hani soru sordular da ona düzgün cevap veremedm diye de kendimi avutamıyorum yani....o kadar üzüldüm ki:(..hiçbir şey değil olabilir de olmayabilir de..mutlaka başarısız olduğunuz anlar da olucak....beni asıl üzen haksız yenilgi..:(..gülşenin şarkısında dediği gibi:)..neyse arkadaşlar ben bu duayı yine yapıcam inş olur o kadar kızgınım ki...çok istediğim bir işti...bir daha bu fırsat elime geçermi yüzdm yüzdüm kuyruğuna geldim olana bakın..inanın başka düzgün rakiplerim olsa tamam derdim şu yönden iyi bu yönden iyiydi diye kendimi avutucam...ama yok beni asıl sinirlendiren de bu oldu açıkcası..:(

canim maalesef cogu zaman haksizliga ugruyoruz.

Guest jasna

evet cnm o kadar hazırlanıyor ediyorsunuz özen gösteriyorsunuz sonra hiçte haketmeyen biri havadan kapabiliyor şans değil bu sanırım bu zamanda dayı gerekiyor o zaman şanslısın:)..neyse arkadaşlar konu dağılmasın ben inşallah tekrar yapıcam daha yapamadım..inşallah kuzunun gibi hepimizin sonu hayırlı duası kabul olur....kuzudan başka yapan var mı bunu peki?nasıl sonuçlandı...(aslında kriz ortamında işimiz zor ama bakalım allahtan ümit kesilmez..)

duayı yazıp bi şişe suyun içine kağıdı kodum 5 kere duayı okuyup üfledim kısa zaman geçmeden hiç bir iş tecrübem yoktu çok zor durumdaydım komşum işyerinde bana iş buldu çağırdı işe ihtiyacım bile vr demeden işçi alınıyo istersen sende gel çalış boş oturcana dedi

arkadaşlar bende bu yöntemi denedi ve 1 hafta geçmedi bile işe başladım ondan önce yaklaşık 9 aydır işsizdim bana çok hayırlı geldi umarım sizede hayırlı olur

Guest fenomen17

ay ne guzel ıs ıcın bende yazıcam ınsallah olur sagol canım ya

Guest HEP UMUTLU

Alıntı:

KUZU Nickli Üyeden Alıntı viewpost.gif

duayı yazıp bi şişe suyun içine kağıdı kodum 5 kere duayı okuyup üfledim kısa zaman geçmeden hiç bir iş tecrübem yoktu çok zor durumdaydım komşum işyerinde bana iş buldu çağırdı işe ihtiyacım bile vr demeden işçi alınıyo istersen sende gel çalış boş oturcana dedi

arkadaşım bir şey sorsam ben arapça yazmasını bilmiyorum.nasıl yazalım cevaplarmısınız 8 aydır bende işsizim yarın nasipse denicem.saati falan varmı okumanın tam açık olarak cevaplarmısınız rica etsem.

Alıntı:

KUZU Nickli Üyeden Alıntı viewpost.gif

her namazdan sonra 5 defa okunacak bismillahirrahmanirrahim ve kalelmelikü itüni bihi estahlishülinefsi felemmakellemehu kale innekel yevme ledeyna mekinün emin kalec alni ala hazainil ardi inni hafizün alim ve kezalike mekkennali yusüfe fil ardi yetebevveü minha haysü yeşaü nusibü bi rahmetina men neşaü vela nuziü ecrel muhsinin

Bu dua nın arapça yazilişını bilen var mı?

--------------------

Selam...arkadaşlar bu dua nın arapçasini bilen yokmu? rica ediyorum....dostlara haber verinde bulalim...madem latin jharfleriyle bu kadar tesirli birde arapça sı yazilirsa sanırım çok kuvvetlenecektir...teşekkürler...

latin harflerle yazın, burda yazılmış şekliyle, oldugu gibi, siyah kurşun kalem kullanabilirsiniz. inşallah kısa sürede amacınıza ulaşırsınız.

Guest sans35

evet lütfen bende lütfen:arapca mı nasıl yazıcaz?