Jump to content
Guest KUZU

İş Bulmak İçin (Ben Denedim)

Recommended Posts

orada yazılan dua Yusuf suresi 54. 55. ve 56. ayetler. Kur-anı Kerimden bakarak yazabilirsiniz. Dikkat edin Kur'an-ı Kerime abdestsiz dokunulmaz.

çok özür dilerim ama bi konuda aydınlatacak bir arkadaş arıyorum çünkü, ben bu duayı bugün okuyup bir kağıda yazmak istiyorum. Sorum şu ki, bir kadın özle günündeykende bunu yapabilir mi? bi sakıncası olur mu?

Guest ashley

54. Ve kalel melikü'tunı bihı estahlıshü li nefsı fe lemma kellemehu kale innekel yevme ledeyna mekınün emın

55. Kalec'alnı ala hazainil ard innı hafıyzun alım

56. Ve kezalike mekkenna li yusüfe fil ard yetebevveü minha haysü yeşa' nüsıybü bi rahmetina men neşaü ve la nüdıy'u ecral muhsinın

54.

وَقَالَ الْمَلِكُ ائْتُونِي بِهِ أَسْتَخْلِصْهُ لِنَفْسِي فَلَمَّا كَلَّمَهُ قَالَ إِنَّكَ الْيَوْمَ لَدَيْنَا مِكِينٌ أَمِينٌ

55.

قَالَ اجْعَلْنِي عَلَى خَزَآئِنِ الأَرْضِ إِنِّي حَفِيظٌ عَلِيمٌ

56.

وَكَذَلِكَ مَكَّنِّا لِيُوسُفَ فِي الأَرْضِ يَتَبَوَّأُ مِنْهَا حَيْثُ يَشَاءُ نُصِيبُ بِرَحْمَتِنَا مَن نَّشَاء وَلاَ نُضِيعُ أَجْرَ الْمُحْسِنِينَ

ashley Allah (cc) razi olsun senden kardeşim...tuttuğun altin ve afiyette olsun...sevgiler ....

arkadaşlar arapça bilmek meselesi değil...bakarak aynı harfleri yazabilirsiniz...sevgiler...

Guest elmas

bende 8 aydır işssizim ben bugun yapmaya baslıcam ama yazıcıdan cıkartdım sizde öyle yapın bence insallah tutar mevlam hepimizin dualarını kabul etsin

Allah razı olsun arkadaşım güzel paylaşım en kısa zamanda uygulucam inş olumlu sonuçlarım olurda sizinle paylaşırım..

Guest sevcan

arkdslar ben bu öglen yaptım okudum tükenmez kalemle ama silinirmi suda bilmiyom insalşah yakında zamanda iş bulurum alahın izniyle ve sevdigimle evlenirim

Nasil yaptin sevcan , bende deneyim kisa anlatabilirmisin tskler ..ya kafayi yicem ...

bende iş degistirmeyi dusnuyorum iş yerimde huzur kalmadi aritk bende deniyecem sonucu haberdar ederim ise yararsa dogru yaaprsam sayet