Jump to content
Guest KUZU

İş Bulmak İçin (Ben Denedim)

Recommended Posts

Guest Cesur

peki bunu başkasını niyet ederek yapabilirmiyiz arkadaşlar.yani başkası için açıkça onu iş isteyebilrmiyiz yoksa kendisin yapamsı dahamı uygunduur bilen arkadaşlar cevaplasın lütfen.

belki de sorun bizde. bi de kısmet meselesi olmayınca olmuyor işte. bi şeyin üzerine gidince olmuyor maalesef. ben o kadar çok şey yaptım ki hatırlamıyorum bile bazen siteyi açarım bakarım öyle hatırlarım- aa ben bunu okumuştum diye. benim için daha zordur çünkü uzun zamandır işsizim.çocukluktan okumak için çırpınırdım, 2 üniversite bitirdim 22 yaşında Üniversitede benden 2-4 yaş küçük talebelere öğretmenlik yapım. ama işte kiminin evveli kiminin ahiri... 2 yildir işsizim. :(

Guest özo

ya arkadaşlar bende dün yaptım ama bişey olmadı benimde çok ihtiyacım var aynen dediğiniz gibi denedim ama

Guest Cesur

arkaadşalr tekra soruyorum bunu başkası için niyet ederek yapabilirmiyiz olurmu?

arkaadşalr tekra soruyorum bunu başkası için niyet ederek yapabilirmiyiz olurmu?

Ameller niyetler göredir canım sen temiz bir niyetle yardım ediyorsun güzel dualarınla ALLAH c.c verir sen kalbine ikilem yapmadan oku inşaALLAH olur neden olmasın slmlr..:thumbsup:

Guest aysuncuk

üzerimizdeki büyüyü yada kapalı kısmet olayını nasıl çözecegız arkadaslar bana özelden mesaj atarmısınız

iyi akşamlar arkadaşlar. ben bu formulü ( suya yapılanı ) deneyip bir keresinde sonuç aldığımı yazmıştım. geçenlerde de işten çıktığım için tekrar yapacağımı yazdım sonuç bugun mükemmel bi işe sahip oldum. :) Sadece yapalı 2 gün geçti ve bugun hiç beklemediğim bi yerden iş teklifi aldım :) o kadar mutlutum ki .

Tüm işsiz arkadaşlarımın Allahım dualarını kabul etsin. Ben bu formulü deneyerek mutlu oldum. İnşallah sizler içinde hayırlısı olur.