Jump to content
Guest KUZU

İş Bulmak İçin (Ben Denedim)

Recommended Posts

ben ilk iş bulmak için yaptığımdaki şişeyi ve içindeki kağıdı atmadım tekrar yaptığımda aynı şişeden yaptım. içine ikinci bi kağıt yazdım.

cevap icin tesekkur ederim. o zaman 2 dua birden daha sıkı bir uygulama olmus, yeni işiniz daha iyidir heralde.

Guest aysuncuk
her namazdan sonra 5 defa okunacak bismillahirrahmanirrahim ve kalelmelikü itüni bihi estahlishülinefsi felemmakellemehu kale innekel yevme ledeyna mekinün emin kalec alni ala hazainil ardi inni hafizün alim ve kezalike mekkennali yusüfe fil ardi yetebevveü minha haysü yeşaü nusibü bi rahmetina men neşaü vela nuziü ecrel muhsinin
bismillahirrahmanirrahim ve kalelmelikü itüni bihi estahlishülinefsi felemmakellemehu kale innekel yevme ledeyna mekinün emin kalec alni ala hazainil ardi inni hafizün alim ve kezalike mekkennali yusüfe fil ardi yetebevveü minha haysü yeşaü nusibü bi rahmetina men neşaü vela nuziü ecrel muhsinin kırmızıyla yazdıgım yer nudiu olucak yanli yazmıssın dostum

cevap icin tesekkur ederim. o zaman 2 dua birden daha sıkı bir uygulama olmus, yeni işiniz daha iyidir heralde.

şimdilik iyi gibi gidiyor. İnş. bi sorun çıkmaz ve hep böyle devam eder.

Guest gülay.

öncelikle KUZU arkadaşımız olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. duayı yaptıktan sadece bikaç gün sonra işe başladım, üstelik hayatımdaki ilk işim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Guest MELLEKK
her namazdan sonra 5 defa okunacak bismillahirrahmanirrahim ve kalelmelikü itüni bihi estahlishülinefsi felemmakellemehu kale innekel yevme ledeyna mekinün emin kalec alni ala hazainil ardi inni hafizün alim ve kezalike mekkennali yusüfe fil ardi yetebevveü minha haysü yeşaü nusibü bi rahmetina men neşaü vela nuziü ecrel muhsinin

kardeşime yapsam olurmu kendisimi yapicak

--------------------

ben bu formulu suya koyup yapmıştım. 9 ay boyunca işsizdim yaptıktan sonra 1 hafta geçmedi ve iş buldum . Malum kriz olduğu içinde 2 hafta önce işten çıkmak zorunda kaldım şimdi yine yapıyorum umarım hayırlı bir iş bulurum.

yazip mi suya koymuştun

Guest profond

arkadaşlar ben de 9 aydır işsizdim hiçbir görüşmeden olumlu yanıt alamıyodum.2 gün önce kuzu arkadaşımızın dediği gibi yaptım.kağıda yazıp suyun içine koydum ve bugün 10 dk lık bi görüşmeden sonra işe alındım. tabi bunun yanında hacet namazı kıldım duasını okudum. gün içinde sabah öğle akşam "La havle vela kuvvete illa billah"kavl-i şerifini içimden birçok defa tekrarladım.İsmi A'zam duasını da okudum özellikle gece geç saatlerde yaptım bunları ve işe girdim. Allah sizlere de nasip eylesin.

arkadaşlar ben de 9 aydır işsizdim hiçbir görüşmeden olumlu yanıt alamıyodum.2 gün önce kuzu arkadaşımızın dediği gibi yaptım.kağıda yazıp suyun içine koydum ve bugün 10 dk lık bi görüşmeden sonra işe alındım. tabi bunun yanında hacet namazı kıldım duasını okudum. gün içinde sabah öğle akşam "La havle vela kuvvete illa billah"kavl-i şerifini içimden birçok defa tekrarladım.İsmi A'zam duasını da okudum özellikle gece geç saatlerde yaptım bunları ve işe girdim. Allah sizlere de nasip eylesin.

ALLAH c.c. mübarek etsin çok sevindim sizin adınıza kardeşim slmlr .:)

Guest profond

saol gökkuşağı Allah razı olsun. inşaallah en kısa zamanda bütün işsiz arkadaşlar istedikleri gibi bir işe kavuşur.

saol gökkuşağı Allah razı olsun. inşaallah en kısa zamanda bütün işsiz arkadaşlar istedikleri gibi bir işe kavuşur.

Amin canım benim kardeşimde şu an işsiz izmitte tersanede çalışıyordu dört aydır boşta ALLAH c.c. cümle işsiz kardeşlerimize hayırlı iş ve aş nasip etin inşa ALLAH slmlr .:(