Jump to content
Şanaa

Saçların Topuklarına Kadar Uzasın

Recommended Posts

Hiç bir sıkıntı yaratmadı entele. Hem hızlı uzattı hem gürleştirip telleri kalınlaştırdı.

--- Sonraki mesaj ---

aman Allahım mandagül bu sen misin süper resim seçmişsin çok yakışmış.

tarzımı değiştiriyorum bir süre :D

topuklarıma kadar uzarsa çok laf atan olur arkadan yaw:rofl::rofl::rofl:

ben sakalımada sürsem de laf atanlara dönüp bi gülsem olmaz mı:rofl::rofl:

• Like 1

entele ağaç kabuğu şeklinde satılıyor şişede değil yeni mi çıkmış bilmem almayın onu...ben kullandim ne zehirlenmesi yaw ben kendim kullandım alacakaranlık niye sakalına sürüyon saçına yap gürleşir uzatmazsın olur biter...

entele istiyosunuz aktarlar bit otu veriyor o tohum gibi olanı ..ben anlamadım ..entele zaten bit otu değilmi

saclarıma hıc özen göstermedığım halde o kadar uzuyorkı anlamıyorum şu an belımı gectı, bunu denersem sanırım dahada cabuk sonuc alırım=)

• Like 1

bunu bende duymuştum ama çok dikkatli kullanmak gerekmiş. zehirli demişlerdi bana. korkudan uzak durdum :(

evet aktar dan almış zeytinyağında bir ay güneş ışığı alan bir yerde bekletip öyle kullanmıştım bence öyle mucize falan değil ayrıca bir takım zararlarını çok sonradan duydum damar falan genişletiyormuş

bir daha kullanırmıyım hiç sanmıyorum doğal sürece bırakıp takıntı yapmayınca uzuyor zaten

uzadıda noldu belime gelen saçlarımı gittim ensemde kestirdim:rofl::rofl:biz kadınlara yaranılmıyor:rofl:

• Like 1

Guest Beray.
evet aktar dan almış zeytinyağında bir ay güneş ışığı alan bir yerde bekletip öyle kullanmıştım bence öyle mucize falan değil ayrıca bir takım zararlarını çok sonradan duydum damar falan genişletiyormuş

bir daha kullanırmıyım hiç sanmıyorum doğal sürece bırakıp takıntı yapmayınca uzuyor zaten

uzadıda noldu belime gelen saçlarımı gittim ensemde kestirdim:rofl::rofl:biz kadınlara yaranılmıyor:rofl:

Benimde gündemde öyle bir düşüncem var...:) kesim sonrası kötü hissediyor musun?

Benimde gündemde öyle bir düşüncem var...:) kesim sonrası kötü hissediyor musun?

hayır kıyarım valla hiç acımam küt kestirdim ben böyle kahküllü falan çok da keyifli kullandım çokda hızlı uzadı şu anda omuzlarımdan aşağıya indi fakat tekrar kestirmem yasak bir kişiden tepki aldım o biraz moralimi bozmuştu onun dışında ben çok keyifli kullandım hele ilk kestirdiğimdeki o hazzı anlatamam:rofl: içinden gerçekten geliyorsa hiiç bekleme derim:)

Guest Beray.
hayır kıyarım valla hiç acımam küt kestirdim ben böyle kahküllü falan çok da keyifli kullandım çokda hızlı uzadı şu anda omuzlarımdan aşağıya indi fakat tekrar kestirmem yasak bir kişiden tepki aldım o biraz moralimi bozmuştu onun dışında ben çok keyifli kullandım hele ilk kestirdiğimdeki o hazzı anlatamam:rofl: içinden gerçekten geliyorsa hiiç bekleme derim:)

Cevap için çookkk teşekkürler....;)