Jump to content
atelia

Göz Seyirmesi ve 6. His İlişkisi

Recommended Posts

Çok inanırım marifetnameye..Herkesde manaları farklı olabilir. .Ne zaman burnum segırse kötü haber alırım..Bunu hep denedim

• Like 1

Guest markos
atelia, 11.02.2012 - 20:06 yazdı:

Büyük sıkıntılar çekmiş veya başına çok büyük bir kaza gelmiş kişilerde bu olaylardan sonra bazı sıradışı işaretlerle karşılaşabiliyorlar.

Kendimden örnek vereyim:

Yaklaşık 1 yıl evvel başımdan çok sıkıntılı bir olay geçti. Öyle ki üzüntüden yataklara düşürdü beni.

Bu olayla birlikte daha önce hiç deneyimlemediğim fakat arasıra da olsa etrafımdan duyduğum bir şey bana hasıl olmaya başladı; "göz seyirmesi"

Kötü ve bana sıkıntı-üzüntü verecek bir şey olacağı zaman sağ, sevindirici bir şey olacağı zaman sol gözüm seyriyor. Yaklaşık 1 yıldır durum bu. Psikolojik değil ve bunu denemedim ama bir süre sonra olayların bu şekilde devam etmesi beni buna ikna etti.

Bunu yaşayan başkaları da var mı diye merak ediyorum aramızda? Ve bundan kurtulmanın herhangi bir yolu yok mu?

göz seyirmesi istem dışı bir olay  benim sahsen tespit ettiğim bir konu bedeninde sıkıntı verici cin olanlarda olduğunu tespit ettim tabiki her gözü seyriyen değil bunun yanında baska belirtiler zaten vardır