Jump to content
nothing

Peygamber Efendimizi Rüyada Görmek İsteyenler(Denenmiştir)

Recommended Posts

EFENDİMİZİ RÜYADA GÖRMEKİÇİN

Efendimiz’i rüyada görmek için zevât tarafından şunlar tavsiyeedilmiştir:

Akşam yatmazdan evvel, normalnamaz abdesti alınır ve iki rekât Allâh için namaz kılınır. Namazda herrekâtta Fâtiha’dan sonra üçer yahut yedişer İhlâs (Kul huvAllâhuAhad) Sûresi okunur. Böylece namaz bitirildikten sonra 101 kere:

“Estağfirullâh el aziym veetûbu ileyh” istiğfarı; ve bununakabinde 121 defa:

“Allâhümme salli alâ seyyidinâMuhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammedin kad dâkat hıyletiy edrikniy yâRasûlAllâh” salâvatı okunur.

Bundan sonraAllâh’tan, rüyamızda Efendimiz’le görüşmeyi nasip etmesine duaedilir ve hiç kimse ile konuşmadan yatılır. Çok tecrübe edilmiştir ki, bunuyapanlar, neticede Efendimiz’i görmüşlerdir...

Bizzat kendim denedim ve şükükürler olsun Allah'ıma Peygamber Efendimizi gördüm rüyamda.

Ayrıca iş yerinden 3 arkadaşım da denediler ve onlar da gördüler.

• Like 2
  • Thanks 1

“Allâhümme salli alâ seyyidinâMuhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammedin kad dâkat hıyletiy edrikniy yâRasûlAllâh” salâvatı okunur.

Her daim dilimde olan bu salavat çok kıymetlidir.Teşekkürler paylaşım için.

inşallah arkadaşlar, bu terkibi okur okumaz uyguladım. evimin içindeydi o nur, o mübarek!!!! tarifi imkansız bir sevinç...

siz de deneyin

• Like 1

Ben hiçbir uygulama yapmadan iki defa gördüm efendimiz sav'i elhamdulillah..Allah size de nasip etsin.

Hz. Ömer de abher namazını tavsiye ediyordu görmek için.

unutmuşum: bu uygulama Ahmet Hulusi'nin "Muhammed Mustafa (s.a.v)" kitaplarında yazıyor. okumak isteyenlere...

var mı deneyen?

ben gördüm, hem de o zamanlarda yaşadığım ruhani bir sıkıntımla ilgili olarak. zaten o sıkıntımı topluyordu rüyamda. geçti kalmadı da.

Allah bizlere de nasip eylesin inşallah. Peki gördüğünüz zaman kimseyle paylaşmayın derler hep, bu doğru mudur ?

Allah bizlere de nasip eylesin inşallah. Peki gördüğünüz zaman kimseyle paylaşmayın derler hep, bu doğru mudur ?

Paylaşma şekline bağlıdır bence : övünerek anlatırsan hoş olmaz diye düşünüyorum. Biz kimiz ki Efendimizi gördük rüyada diye böbürlenelim. Ama bu uygulamayı yaptım ve onu gördüm demek başkadır diye düşünüyorum