Jump to content
nothing

Peygamber Efendimizi Rüyada Görmek İsteyenler(Denenmiştir)

Recommended Posts

Ben gorsem butun evrenı Allahın onun yuzu suyu hurmetıne yarattıgı peygember efendımızı(s.a.v) kesın aglarım ..

• Like 1

Ben gorsem butun evrenı Allahın onun yuzu suyu hurmetıne yarattıgı peygember efendımızı(s.a.v) kesın aglarım ..

İnşallah görürsün...

ben görmüştüm çok şükür sanırım ozamanlar 16- 17yaşlarındaydım. Rahmetli dedecim öyle bir anlatırdı ki adeta aşık olmuştum Peygamberimize (s.a.v) ve bir gece can ü gönülden Allah ım bana Peygamberimizi göster diyerek uyku ile uyanıklık arasında gelmişti O Mübarek, bende heyecanla fırlamıştım. kendime kızmıştım, o gece tekrar görememiştim ertesi gece gene aynı şekilde yürekten isteyerek uykuya dalmışım ve Amine anamızla Namaz kılıyordum O Mübarek de yanımızda durmuş bize bakıyordu. Allah ım ne güzel bir rüya idi. Allah görmek isteyen herkese nasip etsin.umarım bende tekrar görürüm.

• Like 1

ben görmüştüm çok şükür sanırım ozamanlar 16- 17yaşlarındaydım. Rahmetli dedecim öyle bir anlatırdı ki adeta aşık olmuştum Peygamberimize (s.a.v) ve bir gece can ü gönülden Allah ım bana Peygamberimizi göster diyerek uyku ile uyanıklık arasında gelmişti O Mübarek, bende heyecanla fırlamıştım. kendime kızmıştım, o gece tekrar görememiştim ertesi gece gene aynı şekilde yürekten isteyerek uykuya dalmışım ve Amine anamızla Namaz kılıyordum O Mübarek de yanımızda durmuş bize bakıyordu. Allah ım ne güzel bir rüya idi. Allah görmek isteyen herkese nasip etsin.umarım bende tekrar görürüm.

ne mutlu sana... Niyettir önemli olan, sayılar usüller bazen niyetin gerisinde kalabiliyor. Ben de bir kaç kere istihareye yatmadan (usül sayılı dua yapmadan) sadece can-ı gönülden istedim görmek istediğimi. ve renk değil olacak olanı anlattı bir ses. ve aynen çıktı şükürler olsun. Niyetimizin salih olması dileğiyle...

yakın zamanda tekrar görmeyi istedim ama bu sefer sahabilerden gördüm O nu göremedim:( . sahabilerden gördüklerim bana haber verdiler, şöyle diyor, böyle diyor gibi.

Bizzat kendim denedim ve şükükürler olsun Allah'ıma Peygamber Efendimizi gördüm rüyamda.

Ayrıca iş yerinden 3 arkadaşım da denediler ve onlar da gördüler.

tek kelime ile maşaallah.

• Like 1

Bizzat kendim denedim ve şükükürler olsun Allah'ıma Peygamber Efendimizi gördüm rüyamda.

Ayrıca iş yerinden 3 arkadaşım da denediler ve onlar da gördüler.

Çok teşekkürler Çakır

Ahmet hulusinin Muhammed mustafa sav kitabında yazıyordu. Allah dileyen herkese nasip etsin arkadaşım

tek kelime ile maşaallah.

Rüyada bile olsa Allah resulünün karşısına çıkacak yüzüm yok..

Hangimizin yüzü var ki Militan gözlerin? Ondan başka onun adıyla ondan medet umarak isteyecek bir kapımızda yok Rabbimize giden? O'nun yüzü suyu hürmetine istiyoruz yüzümüzün aklanmasını, günahlarımızın affını... dene bence

• Like 2